- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- *Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Pingisligan
- Kval till Elitserien
- Kval till Superettan steg 1, nord
- Kval till Superettan steg 1, syd
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Kval till div 1, grupp Nord
- Kval till div 1, grupp Öst
- Kval till div 1, grupp Väst
- Kval till div 1, grupp Syd
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VN
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp Syd N
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Elitserien Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Bohuslän-Dal
- Seniorserier
- Ungdomsserier
- Dalarna
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Pojkar 12
- Pojkar 14
- Lag-DM
- Gotland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom 12
- Ungdom 14
- Göteborg
- LAG-DM
- Divisionsserier Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2011
- Vårserie 2012 Ungdom
- Halland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier
- Damer Div. 3 Syd
- Sydsv. P/F-lagspokalen 2012
- Lag-DM 2011
- Hälsingland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Nordöstra Svealand
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Oldboys
- Lag-DM
- Kval
- Medelpad
- Div 4
- Lag-DM
- Norrbotten
- Division 4 Norrbotten
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen
- Pojkar 1996/97 Division 1
- Pojkar 1996/97 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 1
- Pojkar 1998/99 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 3
- Pojkar 1998/99 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 1
- Pojkar 2000/01 Division 2
- Pojkar 2000/01 Division 3
- Pojkar 2000/01 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 5
- Pojkar 2002/03 Division 1
- Pojkar 2002/03 Division 2
- Pojkar 2002/03 Division 3
- St Erik Slutspel
- Sydöstra Götaland
- Division 4
- Division 5
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9/10
- Flickor 11/14
- Flickor 11
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Västerbotten
- Div 4
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Ungdomsserier, vår
- Lag-DM
- Kval
- Västmanland
- Oldboys
- Division 4
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Kval till DIV 4
- Kval till DIV 5
- Lag-DM
- Lag-DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
- Davis Cup-äldre
Division 1 Damer S
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Eslövs PK | 12 | 11 | 0 | 1 | 67-18 | 215-77 | 2943-2167 | 22 |
2. BTK Linné | 12 | 10 | 1 | 1 | 67-30 | 224-122 | 3343-2716 | 21 |
3. Skurups BTK | 12 | 7 | 1 | 4 | 58-44 | 215-172 | 3583-3314 | 15 |
4. Dänningelanda BTS | 12 | 4 | 2 | 6 | 49-57 | 188-216 | 3547-3740 | 10 |
5. IFK Falköping BTK | 12 | 4 | 2 | 6 | 46-58 | 178-213 | 3457-3642 | 10 |
6. Askims PK | 12 | 3 | 0 | 9 | 33-58 | 132-210 | 2833-3291 | 6 |
7. Åsa IF | 12 | 0 | 0 | 12 | 17-72 | 88-230 | 2416-3252 | 0 |
29-1 | 70601 | Skurups BTK |
27-4 | Lepilova, Svetlana | BTK Linné |
20-5 | Melcher, Madeleine | Eslövs PK |
13-0 | Skov, Mie | Eslövs PK |
16-4 | Åkesson, Rebecka | Eslövs PK |
21-11 | Front, Erika | IFK Falköping BTK |
12-4 | Carlsson, Evelina | Dänningelanda BTS |
9-3 | Johansson, Helena | BTK Linné |
4-0 | Bogren, Ingrid | BTK Linné |
7-3 | Kullingsjö, Annelie | IFK Falköping BTK |
5-2 | Staberg, Sara | Askims PK |
13-11 | Larsson, Charlotta | BTK Linné |
10-8 | Johnsson, Jessica | Eslövs PK |
15-14 | Danielsson, Emmie | Dänningelanda BTS |
6-6 | Nilsson, Annica | Skurups BTK |
3-3 | Sandéhn, Alexandra | Dänningelanda BTS |
5-6 | Carlsson, Jonna | BTK Linné |
2-3 | Ingves, Emily | Skurups BTK |
13-15 | Bergand, Filippa | Åsa IF |
11-13 | Rodin, Filippa | Dänningelanda BTS |
1-4 | Nordqvist, Jennifer | BTK Linné |
0-3 | Hellberg, Alva | IFK Falköping BTK |
3-7 | Maberg, Ida | Åsa IF |
0-4 | Carlsson, Nathalie | Åsa IF |
11-15 | Stensby, Jessica | Askims PK |
0-5 | Richthoff, Elin | Åsa IF |
8-14 | Ljungsberg, Elin | IFK Falköping BTK |
8-14 | Nilsson, Malin | Skurups BTK |
0-7 | N/A | Askims PK |
8-15 | Lövgren, Pearl | Skurups BTK |
8-16 | Johansson, Malene | Askims PK |
4-14 | Bredberg, Erica | Askims PK |
4-15 | Kavcic, Erica | Dänningelanda BTS |
0-14 | Söderqvist, Emma | Åsa IF |
6-20 | Fredriksson, Julia | IFK Falköping BTK |
0-19 | Carlsson, Clara | Åsa IF |