- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- *Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalserie
- Superettan herr steg 1
- Superettan herr steg 2
- Kval till div 1 herrar, grupp Ö
- Kval till div 1 herrar, grupp V
- Kval till div 1 herrar, grupp S
- Kval till div 1 Herrar, grupp N
- Kval till div 2 herrar grupp NN
- Kval till div 2 herrar grupp NS
- Kval till div 2 herrar grupp ÖN
- Kval till div 2 herrar grupp ÖS
- Kval till div 2 herrar grupp VN
- Kval till div 2 herrar grupp VS
- Kval till div 2 herrar grupp SS
- Pingisligan Damer
- Superettan Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Pingisligan Herrar
- Superettan Herrar
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM ungdom Finalspel
-
Kval Lag-SM ungdom
- Kval HJ 18 grupp 1
- Kval HJ 18 grupp 2
- Kval HJ 18 grupp 3
- Kval HJ 18 grupp 4
- Kval HJ 18 grupp 5
- Kval HJ 18 grupp 6
- Kval P16 grupp 1
- Kval P16 grupp 2
- Kval P16 grupp 3
- Kval P16 grupp 4
- Kval P16 grupp 5
- Kval P16 grupp 6
- Kval P14 grupp 1
- Kval P14 grupp 2
- Kval P14 grupp 3a
- Kval P14 grupp 3b
- Kval P14 grupp 4a
- Kval P14 grupp 4b
- Kval P14 grupp 5a
- Kval P 14 grupp 3 final
- Kval P 14 grupp 5b
- Kval P 14 grupp 4 final
- Kval P 14 grupp 5 final
- Kval P 14 grupp 6 final
- Kval P 14 grupp 6a
- Kval P 14 grupp 6b
- Lag-SM para
- Lag-SM Para
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran
- Dalarna
- Division 4
- Gotland
- Div 4
- A-slutspel
- B-slutspel
- Göteborg
- Höstserier - ungdom
- Vårserier - ungdom
- Distriktsserier - senior
- GBTFs Sommarserie 2023
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 5 Södra Halland
- Div. 6 Halland
- V-35 Div. 1 Halland
- V-35 Div. 2 Halland
- Ungdomsserier 2023-24
- Nordvästra Götaland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Damer div 3
- Ungdomsserier
- Veteranserie
- Lag-DM
- Nordöstra Svealand
- Ungdomsserien
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Kvalspel
- Norrland
- Division 4
- Division 5
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Stockholm
- Pensionärer
- Veteraner
- S:t Erikscupen
- Silly Season 2023 Höst
-
Seniorer
- Division 3 Damer
- Division 4 Norra
- Division 4 Södra
- Division 5 Norra
- Division 5 Södra
- Division 6 Norra A
- Division 6 Norra B
- Division 6 Södra A
- Division 6 Södra B
- Division 7 Norra A
- Division 7 Norra B
- Division 7 Södra A
- Division 7 Södra B
- Division 3 Damer slutspel (A)
- Division 3 Damer slutspel (B)
- Division 3 Damer slutspel (C)
- Kval till Div 5 Norra
- Kval till Div 5 Södra
- S:t Erikscuppen Slutspel
- Silly Season 2024 Vår
- Sydöstra Götaland
- DIV 4
- DIV 5
- Veteran
- DIV 6
- UNGDOM
- Södermanland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Ungdomslag
- Västmanland
- Veteranserien A-slutspel
- Veteranserien B-slutspel
- Division 4 Västmanland
- Veteranserien grupp 1
- Veteranserien grupp 2
- Örebro
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Miniserie
- Lag-DM
- Kval
- Östergötland
- Division 5
- Veteran
- Division 6
- Ungdomsserier
- Division 4
Sydöstra Götaland UNGDOM U3 ÖSTRA
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Södra Vi IF A | 8 | 7 | 1 | 0 | 47-20 | 160-84 | 2402-1976 | 15 |
2. Oskarshamns BTK A | 8 | 5 | 1 | 2 | 42-27 | 144-108 | 2309-2181 | 11 |
3. Kalmar BTK A | 8 | 5 | 0 | 3 | 39-27 | 133-108 | 2269-2068 | 10 |
4. BTK Arsenal Nybro A | 8 | 1 | 1 | 6 | 28-44 | 107-145 | 2076-2250 | 3 |
5. BTK Arsenal NYbro B | 8 | 0 | 1 | 7 | 9-47 | 49-148 | 1364-1945 | 1 |
Södra Vi IF A | |
21-1 | Ahnstedt, Felix |
13-8 | Gustafsson, Jeff |
7-10 | Ahnstedt, Fabian |
6-1 | Dubbel |
47-20 | |
Oskarshamns BTK A | |
14-2 | Wall, Leon |
8-1 | Norén, Alve |
5-2 | Nordgren, Ella |
2-0 | Zhara, Liron |
7-6 | Wall, Noel |
0-2 | Löfgren, Theo |
4-7 | Jörnling, Leo |
0-3 | N/A |
2-4 | Dubbel |
42-27 | |
Kalmar BTK A | |
13-7 | Danielsson, Philip |
12-8 | Severin, Harry |
11-9 | Olausson, Hugo |
3-3 | Dubbel |
39-27 | |
BTK Arsenal Nybro A | |
13-5 | Dzonlagic, Edvin |
4-1 | Kjellström, Emil |
0-2 | N/A |
2-5 | Johansson Berg, Eddie |
1-7 | Engelholm, Lowe |
3-10 | Dzonlagic, Alvin |
1-10 | Frisk, Eddy |
4-4 | Dubbel |
28-44 | |
BTK Arsenal NYbro B | |
0-2 | N/A |
0-2 | Påhlsson, Ludvig |
3-6 | Kjellström, Emil |
3-11 | Pålsson, Theodor |
1-10 | Segerhammar, Liam |
2-13 | Albrektsson, Eric |
0-3 | Dubbel |
9-47 | |