- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- *Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Elitserien damer
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Superettan, steg 1 nord
- Superettan, steg 1 syd
- Superettan, steg 2
- Kval till div 1, grupp N
- Kval till div 1, grupp Ö
- Kval till div 1, grupp V
- Kval till div 1, grupp S
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp NS
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp SN
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1
- Division 2
- Division 3
- Elitserien damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Sydsvenska pojk- och flickträffen
- Bohuslän-Dal
- Div 4
- Ungdom div.1
- Ungdom div. 2
- Ungdom div. 3
- Ungdom div. 4
- Kval
- Dalarna
- Seniorer
- Lag-DM
- Pojkar 12
- Gotland
- U12
- U14
- Division 5
- Division 4
- Göteborg
- LAG-DM
- Div. 4 Göteborg
- Div. 5 Göteborg
- Div. 6 Göteborg
- Div. 7 Göteborg
- Div. 8 Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2012
- Höstserie Ungdom 2012 - EXTRA
- Vårserie 2013 Ungdom
- Halland
- Div. 4 Halland
- Div. 5 Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier 2012-13
- Damer div. 3 Syd
- Lag-DM 2012 Halland
- Hälsingland
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Veteraner
- P13
- DM 2012/13
- Medelpad
- Division 4
- Division 5
- Lag_DM_semi
- Lag_DM Final
- Nordöstra Svealand
- Seniorer
- Oldboys
- Lag-DM
- Ungdom
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Slutspel 1 ungdom
- Slutspel 2 ungdom
- Kvalspel till div 3
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen Pojkar Höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 1997/98 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 1 B höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 A höst
- Pojkar 1999/00 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 1 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 2 B höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 A höst
- Pojkar 2001/02 Grupp 3 B höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 1 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 2 AB höst
- Pojkar 2003/04 Grupp 3 AB höst
- St Erik flickor
- St Erikscupen Pojkar Vår
- St:Eriks cupen flickor vår
- St Erik slutspel
- Sydöstra Götaland
- Div. 4
- Div. 5
- Div. 6
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9-10
- Flickor 11-15
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdoms serie U11
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Västerbotten
- Div 4
- Div 5
- Kval till Division 3
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Kvalspel
- Västmanland
- Division 4
- Oldboys
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6 Södra
- Division 6 Norra
- DIV 6
- DIV 7
- Kval till Div 5
- Kval till Div 6
- Lag-DM
- Lag-DM
- Lag DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
Division 3 VSNV
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Götene/Tor BTK | 14 | 14 | 0 | 0 | 112-34 | 368-161 | 5427-4279 | 28 |
2. Wargöns IK | 14 | 11 | 1 | 2 | 105-54 | 366-246 | 5972-5380 | 23 |
3. Grästorps BTK | 14 | 7 | 3 | 4 | 91-79 | 338-303 | 5937-5648 | 17 |
4. Skärhamns BTK | 14 | 7 | 1 | 6 | 85-81 | 322-313 | 5897-5891 | 15 |
5. Arvika BTK | 14 | 4 | 2 | 8 | 66-91 | 254-340 | 4968-5575 | 10 |
6. Pålsboda GoIF | 14 | 4 | 2 | 8 | 72-99 | 299-352 | 5793-5991 | 10 |
7. Eds FF | 14 | 2 | 3 | 9 | 69-97 | 296-351 | 5780-5879 | 7 |
8. Lysekils PK | 14 | 0 | 2 | 12 | 45-110 | 208-385 | 4782-5913 | 2 |
Götene/Tor BTK | |
33-1 | Ahlberg, Niklas |
22-5 | Ekman, Pär-Johan |
15-6 | Svärdh, Martin |
17-10 | Hellmark, Patrik |
9-6 | Lundgren, Niklas |
16-6 | Dubbel |
112-34 | |
Wargöns IK | |
29-6 | Asp, Peter |
12-1 | Tegner, Peter |
14-7 | Johansson, Thomas |
12-8 | Ulldal, Jonatan |
2-1 | Asp, Rolf |
2-1 | Gustavii, Birgitta |
6-6 | Land, Ingemar |
8-18 | Karlsson, Filip |
20-6 | Dubbel |
105-54 | |
Grästorps BTK | |
37-4 | Cannmo, Robert |
1-1 | Johansson, Per |
17-18 | Evonson, Johan |
13-22 | Pettersson, Pontus |
6-28 | Emanuelsson, Lars |
17-11 | Dubbel |
91-84 | |
Skärhamns BTK | |
24-12 | Strandberg, Anders |
17-12 | Hansson, Torbjörn |
10-6 | Roos, Fredrik |
10-14 | Andersson, Oscar |
7-15 | Ström, Fredric |
1-10 | Nirs, Jenny |
16-12 | Dubbel |
85-81 | |
Arvika BTK | |
20-10 | Relte, Hampus |
16-12 | Ohlsson, Mathias |
2-0 | N/A |
10-9 | Jonsson, Anders |
1-2 | N/A |
3-5 | Wirén, Andreas |
0-2 | Magnusson, Johan |
12-15 | Olsson, Ronny |
1-4 | Olsson, Kjell-Inge |
5-9 | Olsson, Marcus |
9-18 | Dubbel |
79-86 | |
Pålsboda GoIF | |
26-12 | Bergström, Jimmy |
0-4 | N/A |
0-5 | Hellström, Jesper |
9-16 | Rosén, Kalle |
16-23 | Larsson, Tom |
11-22 | Friberg, Danny |
10-17 | Dubbel |
72-99 | |
Eds FF | |
0-2 | Nilsson, Linus |
18-20 | Lorentsson, Jan |
0-2 | Molin, Martin |
16-21 | Nilsson, Jan |
9-21 | Hermansson, Thomas |
9-25 | Karlsson, Olle |
12-14 | Dubbel |
64-105 | |
Lysekils PK | |
18-17 | Hult, Robin |
15-18 | Nydén, Olle |
0-10 | N/A |
7-23 | Andersson, Carl-Johan |
1-22 | Upper, Martin |
4-20 | Dubbel |
45-110 | |