- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- *Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Pingisligan herrar
- Kval till Pingisligan damer
- Kval till Superettan steg 1
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till division 1 damer, grupp nord
- Kval till division 1 damer, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp öst
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp väst
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 1 b, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 1 b, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 2, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 2, grupp syd
- Kval till division 2 herrar, grupp nord
- Kval till division 2 herrar, grupp öst N
- Kval till division 2 herrar, grupp öst S
- Kval till division 2 herrar, grupp väst
- Kval till division 2 herrar, grupp syd N
- Kval till division 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan Herrar
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Pingisligan Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Ö Blekinge
- Div 6 V Blekinge
- Veteraner Div 1 Blekinge
- Veteraner Div 2 Blekinge
- Ungdom 1
- Ungdom 3
- DM Damer
- DM Flickor
- DM Pojkar
- Lilla-DM
- Bohuslän-Dal
- Div 4
- Div 5
- Veteran
- Ungdom div.1
- Ungdom
- Kval
- Dalarna
- Division 4
- Division 5
- Pojkar 12
- Pojkar 15
- Lag-DM Herrar seniorer
- Lag-DM Pojkar 15
- Lag-DM Herrjuniorer
- Lilla DM
- Gotland
- U14
- Division 5
- Division 4
- Lag-DM
- Göteborg
- Distriktsserier Göteborg
- Veteranserier
- Vinterserien U-lag
- Vårserien U-lag
- Halland
- Div. 4 Halland
- Div. 5 Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland
- Pojkar-14 Kval
- Pojkar-12 Kval
- Pojkar-10 Kval
- Slutspel U-serier, pojkar 2014-15
- Flickor-12
- Nybörjarserier 2014-15
- Hälsingland
- Kval till div 3
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdoms serier
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Lag-DM
- Oldboysserie
- Ungdomsserie
- Kvalserier
- Norrbotten
- Division 4
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Slutspel ungdom
- Kval till div 3
- Sydsvenska Pojk- & Flickträffen
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
- Pensionärer
- St:Erikscupen höst
- St:Erikscupen vår
- St:Erikscupen slutspel
- Silly Season
- Sydöstra Götaland
- SVÖ-Cupen
- Div 4 Norra
- Div 4 Södra
- Div 4 Östra
- Div 5 Norra
- Div 5 Södra
- Div 5 Östra A
- Div 5 Östra B
- Div 6 Norra
- Veteran A
- Veteran B
- Veteran C
- Ungdomsserier
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- U11
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Ungdomsserier
- Kval till div 4
- Västerbotten
- DIV 4
- DIV5
- Kval till Division 3
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Kvalspel
- Ungdomsserien
- Lag-DM
- Västmanland
- Division 4
- Veteranserien
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Lag-DM
- Kval div4
- Kval Div 5
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom A
- Ungdom B
Nordöstra Svealand Div 6 sammandrag 1
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Örbyhus IF B | 10 | 9 | 1 | 0 | 59-8 | 184-46 | 2367-1668 | 19 |
2. Sunnersta AIF D1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 47-28 | 157-115 | 2576-2355 | 15 |
3. Livets Ords IF B | 10 | 5 | 1 | 4 | 42-35 | 148-125 | 2575-2411 | 11 |
4. Norrskedika IF B | 10 | 4 | 3 | 3 | 44-45 | 158-155 | 2767-2745 | 11 |
5. Öregrunds IK B | 10 | 2 | 0 | 8 | 22-51 | 91-168 | 2148-2523 | 4 |
6. Uppl. Ekeby IF C | 10 | 0 | 0 | 10 | 13-60 | 66-195 | 1964-2695 | 0 |
Örbyhus IF B | |
16-1 | Anderson, Claes-Göran |
13-4 | Sahlin, Jimmy |
9-1 | Engberg, Rickard |
8-1 | Jansson, Pär |
4-0 | Sundqvist, Jonas |
4-0 | Eklund, Per |
2-0 | Karlström, Magnus |
3-1 | Dubbel |
59-8 | |
Sunnersta AIF D1 | |
16-8 | Karlsson, Anton |
12-5 | Mandahl, Lars |
9-2 | Gorgis, Stefanos |
7-10 | Arnemo, Tomas |
3-3 | Dubbel |
47-28 | |
Livets Ords IF B | |
15-8 | Alfredéen, Johan |
4-2 | Holmgren, Marcus |
2-0 | Alfredéen, Joseph |
5-5 | Dufva, Christoffer |
10-12 | Luks, Håkan |
1-6 | Ingelbratt, Christoffer |
5-2 | Dubbel |
42-35 | |
Norrskedika IF B | |
22-3 | Persson, Andreas |
7-1 | Ahlén, Johan |
0-2 | N/A |
8-19 | Kumar, Oliver |
2-15 | Norberg, Mattias |
5-5 | Dubbel |
44-45 | |
Öregrunds IK B | |
9-14 | Andersson, Victor |
2-8 | Söderquist, Johnny |
3-10 | Carlstedt, Annelie |
6-16 | Karlsson, Karl |
2-3 | Dubbel |
22-51 | |
Uppl. Ekeby IF C | |
2-3 | Larsson, Martin |
3-6 | Wallin, André |
3-11 | Stoor, Tinus |
1-9 | Fredriksson, Adam |
1-11 | Dahlin, Rosa |
2-15 | Pettersson, Martin |
1-5 | Dubbel |
13-60 | |