- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- *Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Pingisligan herrar
- Kval till Pingisligan damer
- Kval till Superettan steg 1
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till division 1 damer, grupp nord
- Kval till division 1 damer, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp öst
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp väst
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 1 b, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 1 b, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 2, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 2, grupp syd
- Kval till division 2 herrar, grupp nord
- Kval till division 2 herrar, grupp öst N
- Kval till division 2 herrar, grupp öst S
- Kval till division 2 herrar, grupp väst
- Kval till division 2 herrar, grupp syd N
- Kval till division 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan Herrar
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Pingisligan Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Ö Blekinge
- Div 6 V Blekinge
- Veteraner Div 1 Blekinge
- Veteraner Div 2 Blekinge
- Ungdom 1
- Ungdom 3
- DM Damer
- DM Flickor
- DM Pojkar
- Lilla-DM
- Bohuslän-Dal
- Div 4
- Div 5
- Veteran
- Ungdom div.1
- Ungdom
- Kval
- Dalarna
- Division 4
- Division 5
- Pojkar 12
- Pojkar 15
- Lag-DM Herrar seniorer
- Lag-DM Pojkar 15
- Lag-DM Herrjuniorer
- Lilla DM
- Gotland
- U14
- Division 5
- Division 4
- Lag-DM
- Göteborg
- Distriktsserier Göteborg
- Veteranserier
- Vinterserien U-lag
- Vårserien U-lag
- Halland
- Div. 4 Halland
- Div. 5 Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland
- Pojkar-14 Kval
- Pojkar-12 Kval
- Pojkar-10 Kval
- Slutspel U-serier, pojkar 2014-15
- Flickor-12
- Nybörjarserier 2014-15
- Hälsingland
- Kval till div 3
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdoms serier
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Lag-DM
- Oldboysserie
- Ungdomsserie
- Kvalserier
- Norrbotten
- Division 4
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Slutspel ungdom
- Kval till div 3
- Sydsvenska Pojk- & Flickträffen
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
- Pensionärer
- St:Erikscupen höst
- St:Erikscupen vår
- St:Erikscupen slutspel
- Silly Season
- Sydöstra Götaland
- SVÖ-Cupen
- Div 4 Norra
- Div 4 Södra
- Div 4 Östra
- Div 5 Norra
- Div 5 Södra
- Div 5 Östra A
- Div 5 Östra B
- Div 6 Norra
- Veteran A
- Veteran B
- Veteran C
- Ungdomsserier
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- U11
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Ungdomsserier
- Kval till div 4
- Västerbotten
- DIV 4
- DIV5
- Kval till Division 3
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Kvalspel
- Ungdomsserien
- Lag-DM
- Västmanland
- Division 4
- Veteranserien
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Lag-DM
- Kval div4
- Kval Div 5
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom A
- Ungdom B
Västergötland Ungdomsserien F-9
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Töreboda BTK Grön | 5 | 5 | 0 | 0 | 23-2 | 71-11 | 886-462 | 10 |
2. Töreboda BTK Svart | 5 | 4 | 0 | 1 | 19-6 | 64-26 | 915-595 | 8 |
3. Sjömarken BTK | 5 | 3 | 0 | 2 | 18-7 | 59-30 | 853-664 | 6 |
4. IFK Lidköping | 5 | 2 | 0 | 3 | 10-15 | 33-46 | 578-619 | 4 |
5. IFK Falköping BTK | 5 | 1 | 0 | 4 | 5-20 | 17-60 | 423-681 | 2 |
6. Ulricehamns IF | 5 | 0 | 0 | 5 | 0-25 | 4-75 | 239-873 | 0 |
9-1 | Franzén, Alicia | Töreboda BTK Svart, Töreboda BTK Grön |
8-0 | Husrem, Hedda | Töreboda BTK Grön |
5-1 | Franzén, Nellie | Töreboda BTK Svart |
4-0 | Håsteen, Alva | Töreboda BTK Svart |
5-1 | Björkman, Matilda | Töreboda BTK Grön |
6-2 | Johansson, Emilia | Sjömarken BTK |
4-0 | Berggren, Matilda | Sjömarken BTK |
5-3 | Logenius, Felicia | Sjömarken BTK |
4-4 | Svensson, Amanda | IFK Lidköping |
2-4 | Husrem, Turid | Töreboda BTK Svart |
0-2 | Lagerström, Klara | Ulricehamns IF |
4-6 | Thörn, Meja | IFK Lidköping |
0-4 | Kåvestam, Ellen | Ulricehamns IF |
0-4 | N/A | Ulricehamns IF |
0-6 | Hallqvist, Beatrice | Ulricehamns IF |
0-6 | N/A | Ulricehamns IF, IFK Lidköping |
2-8 | Gegerfelt, Lisa | IFK Falköping BTK |
2-8 | Hassel, Nora | IFK Falköping BTK |