- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- *Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Pingisligan herrar
- Kval till Pingisligan damer
- Kval till Superettan steg 1
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till division 1 damer, grupp nord
- Kval till division 1 damer, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp öst
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp väst
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 1 b, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 1 b, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 2, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 2, grupp syd
- Kval till division 2 herrar, grupp nord
- Kval till division 2 herrar, grupp öst N
- Kval till division 2 herrar, grupp öst S
- Kval till division 2 herrar, grupp väst
- Kval till division 2 herrar, grupp syd N
- Kval till division 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan Herrar
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Pingisligan Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Ö Blekinge
- Div 6 V Blekinge
- Veteraner Div 1 Blekinge
- Veteraner Div 2 Blekinge
- Ungdom 1
- Ungdom 3
- DM Damer
- DM Flickor
- DM Pojkar
- Lilla-DM
- Bohuslän-Dal
- Div 4
- Div 5
- Veteran
- Ungdom div.1
- Ungdom
- Kval
- Dalarna
- Division 4
- Division 5
- Pojkar 12
- Pojkar 15
- Lag-DM Herrar seniorer
- Lag-DM Pojkar 15
- Lag-DM Herrjuniorer
- Lilla DM
- Gotland
- U14
- Division 5
- Division 4
- Lag-DM
- Göteborg
- Distriktsserier Göteborg
- Veteranserier
- Vinterserien U-lag
- Vårserien U-lag
- Halland
- Div. 4 Halland
- Div. 5 Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland
- Pojkar-14 Kval
- Pojkar-12 Kval
- Pojkar-10 Kval
- Slutspel U-serier, pojkar 2014-15
- Flickor-12
- Nybörjarserier 2014-15
- Hälsingland
- Kval till div 3
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdoms serier
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Lag-DM
- Oldboysserie
- Ungdomsserie
- Kvalserier
- Norrbotten
- Division 4
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Slutspel ungdom
- Kval till div 3
- Sydsvenska Pojk- & Flickträffen
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
- Pensionärer
- St:Erikscupen höst
- St:Erikscupen vår
- St:Erikscupen slutspel
- Silly Season
- Sydöstra Götaland
- SVÖ-Cupen
- Div 4 Norra
- Div 4 Södra
- Div 4 Östra
- Div 5 Norra
- Div 5 Södra
- Div 5 Östra A
- Div 5 Östra B
- Div 6 Norra
- Veteran A
- Veteran B
- Veteran C
- Ungdomsserier
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- U11
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Ungdomsserier
- Kval till div 4
- Västerbotten
- DIV 4
- DIV5
- Kval till Division 3
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Kvalspel
- Ungdomsserien
- Lag-DM
- Västmanland
- Division 4
- Veteranserien
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Lag-DM
- Kval div4
- Kval Div 5
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom A
- Ungdom B
H 60, kval
Partille BTK | |
3-0 | Svensson, Per |
3-0 | Axelsson, Christer |
3-0 | Dubbel |
9-0 | |
Råda-Hindås BTK | |
4-0 | Andersson, Torbjörn |
2-1 | Olsson, Bengt |
3-0 | Dubbel |
9-1 | |
KFUM Norrköping | |
4-1 | Björk, Lennart |
3-1 | Pettersson, Leif |
2-1 | Dubbel |
9-3 | |
KFUM Stocksund IA | |
2-0 | 99297 |
2-0 | Safai, Nosrat |
2-0 | Dubbel |
6-0 | |
Åstorps BTK | |
3-2 | Nilsson, Björn |
3-2 | Holmqvist, Georg |
2-1 | Dubbel |
8-5 | |
Uddevalla BTK | |
2-1 | Lans, Kenth |
1-2 | Uddgren, Leif |
2-0 | Dubbel |
5-3 | |
BTK Linné | |
2-1 | Börjesson, Hans-Erik |
2-1 | Johansson, Per |
1-1 | Dubbel |
5-3 | |
Ängby SK | |
4-0 | Eklund, Olle |
1-2 | Steiner, Bosse |
0-2 | Dubbel |
5-4 | |
Huskvarna Södra IS 1 | |
3-1 | Wadell, Karl-Olof |
0-2 | Storm, Gunnar |
1-1 | Dubbel |
4-4 | |
IFK Österåkers BTK | |
4-1 | Karlsson, Rolf |
1-3 | Botnen, Ragnar |
1-2 | Dubbel |
6-6 | |
IF Norcopensarna 2 | |
1-1 | Couchér, Håkan |
1-1 | Olsson, Stig |
1-1 | Dubbel |
3-3 | |
Vaggeryds BTK | |
3-2 | Hellgren, Jimmy |
1-3 | Silberbach, Gerhard |
2-1 | Dubbel |
6-6 | |
Mörrums GOIS BTK | |
1-1 | Lager, Torsten |
1-1 | Mattsson, Stig |
1-1 | Dubbel |
3-3 | |
Skövde PK | |
3-1 | Skogsberg, Göran |
0-2 | Arnqvist, Lars |
1-1 | Dubbel |
4-4 | |
Bruzaholms SK | |
1-1 | Söderlund, Lars |
1-2 | Alvarsson, Sven-Inge |
1-1 | Dubbel |
3-4 | |
IF Ifo | |
1-1 | Wolgast, Stefan |
1-2 | Gustafson, Göran |
1-1 | Dubbel |
3-4 | |
Harbo IF | |
1-1 | Sundqvist, Bengt |
0-1 | Karlsson, Henry Seved |
0-1 | Dubbel |
1-3 | |
Ljungsbro BTK | |
1-0 | Appelskog, Leif |
0-2 | Kjellman, Åke |
0-1 | Dubbel |
1-3 | |
BTK Rekord | |
1-1 | Hansson, Kjell |
0-1 | Eriander, Ulf |
0-1 | Dubbel |
1-3 | |
Laholms BTK Serve | |
0-1 | Karlsson, Kaj |
0-2 | Blom, Christer |
1-0 | Dubbel |
1-3 | |
Huskvarna Södra IS 4 | |
1-0 | Jonsson, Bengt |
0-2 | Nilsson, Lars-Olof |
0-1 | Dubbel |
1-3 | |
Byttorps IF | |
0-1 | Pettersson, Willy |
0-2 | Arvidsson, Christer |
1-0 | Dubbel |
1-3 | |
IF Norcopensarna 1 | |
1-0 | Fridén, Håkan |
0-2 | Stenberg, Thomas |
0-1 | Dubbel |
1-3 | |
Norrfjärns IF | |
0-1 | Bjällstål, Jan-Ivan |
0-1 | Boström, Kent |
0-1 | Dubbel |
0-3 | |
Huskvarna Södra IS 5 | |
0-1 | Arvidsson, Stig |
0-1 | Andén, Lennart |
0-1 | Dubbel |
0-3 | |
Huskvarna Södra IS 3 | |
0-1 | Olofsson, Christer |
0-1 | Bergström, Jörgen |
0-1 | Dubbel |
0-3 | |
Varbergs BTK | |
0-1 | Antonsson, Kent |
0-1 | Jagebro, Carl-Olof |
0-1 | Dubbel |
0-3 | |
Huskvarna Södra IS 6 | |
0-1 | Forssmed, Carl-Gustaf |
0-1 | Carlholt, Åke |
0-1 | Dubbel |
0-3 | |
KFUM Bordtennis Katrineholm | |
0-1 | Andersson, Anders |
0-1 | Hultström, Lars |
0-1 | Dubbel |
0-3 | |
Huskvarna Södra IS 2 | |
0-1 | Simonsson, Stig-Olof |
0-1 | Sandén, Bengt |
0-1 | Dubbel |
0-3 | |