Playoff A

 
28 matches
Choose layout:
  • Sun
    25.Sep
    08:30
    A-BF
    Logo
    Ullkisa
    Oppsal Fotball 03 Elite
    1
    3
  • Sun
    25.Sep
    08:30
    A-F
    Logo
    Strømsgodset IF
    KFUM-Kam. Oslo G13
    4
    5
  • Sat
    24.Sep
    09:00
    A-1/2-2
    Oppsal Fotball 03 Elite
    KFUM-Kam. Oslo G13
    1
    6
  • Sat
    24.Sep
    09:00
    A-1/2-1
    Logo
    Ullkisa
    Logo
    Strømsgodset IF
    0
    3
  • Tue
    6.Sep
    18:50
    A-1/4-2
    Logo
    Lørenskog Akademi
    Logo
    Strømsgodset IF
    1
    4
  • Mon
    5.Sep
    19:30
    A-1/4-4
    Logo
    Konnerud IL
    KFUM-Kam. Oslo G13
    0
    4
  • Sat
    3.Sep
    14:30
    A-1/4-1
    Logo
    Ullkisa
    Logo
    Stoppen
    3
    0
  • Thu
    1.Sep
    19:30
    A-1/4-3
    Asker 1
    Oppsal Fotball 03 Elite
    5
    6
  • Mon
    22.Aug
    19:00
    A-1/8-7
    Logo
    Fornebu FK G13
    Logo
    Konnerud IL
    2
    3
  • Sun
    21.Aug
    18:00
    A-1/8-6
    Oppsal Fotball 03 Elite
    Logo
    Store Bergan
    1
    3
  • Sun
    21.Aug
    12:00
    A-1/8-1
    Logo
    Ril 1
    Logo
    Ullkisa
    0
    2
  • Sat
    20.Aug
    15:00
    A-1/8-8
    Logo
    Loddefjord
    KFUM-Kam. Oslo G13
    2
    3
  • Sat
    20.Aug
    14:00
    A-1/8-5
    Asker 1
    Fana Fotball G13
    1
    0
  • Fri
    19.Aug
    18:30
    A-1/8-2
    Logo
    Holmen G13
    Logo
    Stoppen
    2
    3
  • Sun
    14.Aug
    17:00
    A-1/8-3
    Logo
    Lørenskog Akademi
    FKF 2003-1
    3
    1
  • Sat
    13.Aug
    13:00
    A-1/8-4
    Logo
    Strømsgodset IF
    Logo
    Bærum SATS 1
    6
    3
  • Sun
    19.Jun
    13:30
    A-1/16-1
    Logo
    Ril 1
    Logo
    Frogner IL
    8
    1
  • Sun
    19.Jun
    10:30
    A-1/16-8
    Logo
    Bærum SATS 1
    Logo
    Fjellhamar FK G13
    17
    1
  • Sat
    18.Jun
    14:00
    A-1/16-4
    Logo
    Stoppen
    Logo
    Follebu FL
    4
    1
  • Sat
    18.Jun
    13:00
    A-1/16-7
    Logo
    Strømsgodset IF
    Vollen
    9
    4
  • Thu
    16.Jun
    18:00
    A-1/16-10
    Fana Fotball G13
    Hinna 1
    7
    1
  • Sun
    12.Jun
    13:00
    A-1/16-5
    Pors Grenland Fotball
    Logo
    Lørenskog Akademi
    3
    7
  • Tue
    7.Jun
    20:00
    A-1/16-12
    Logo
    Store Bergan
    Logo
    Åsgårdstrand/Skoppum
    7
    1
  • Sun
    5.Jun
    13:00
    A-1/16-2
    Logo
    Ullkisa
    Logo
    Gjelleråsen IF
    5
    4
  • Sat
    4.Jun
    15:00
    A-1/16-15
    Logo
    HSIL G13
    Logo
    Loddefjord
    1
    3
  • Sat
    4.Jun
    14:00
    A-1/16-16
    KFUM-Kam. Oslo G13
    Fløy United
    9
    2
  • Fri
    3.Jun
    19:00
    A-1/16-9
    Logo
    Haslum Fotball
    Asker 1
    1
    3
  • Thu
    2.Jun
    18:55
    A-1/16-14
    Logo
    Oppegård Rangers
    Logo
    Konnerud IL
    1
    4