D

Damer

19 matches

A

2 matches
Choose layout:
  • Fri
    7.Apr
    16:00
    #1 Sara Cavretti / Fanny Åhman
    Logo
    #9 Emilia Saxne / Sanna Madestam
    15
    21
    21
    16
    15
    8
    2
    1
  • Fri
    7.Apr
    14:00
    Logo
    #9 Emilia Saxne / Sanna Madestam
    Logo
    #8 Linnea Bengtsson / Emmelie Viklund
    21
    10
    18
    21
    15
    12
    2
    1

B

2 matches
  • Fri
    7.Apr
    16:00
    Logo
    #2 Anna Mierzejewska / Lisa Sundberg
    Logo
    #7 Agnes Linderholm / Rebecka Dahlgren
    21
    18
    21
    19
    2
    0
  • Fri
    7.Apr
    14:00
    #10 Malin Evrenos / Joanna Saber
    Logo
    #7 Agnes Linderholm / Rebecka Dahlgren
    11
    21
    21
    23
    0
    2

C

2 matches
  • Fri
    7.Apr
    16:00
    Logo
    #3 Ella Sandberg / Frida Johansson
    Logo
    #6 Alice Arnberg / Hanna Cajander
    21
    9
    19
    21
    15
    5
    2
    1
  • Fri
    7.Apr
    14:00
    Logo
    #11 Bolla Falkenby Thorén / Bahrija Becovic
    Logo
    #6 Alice Arnberg / Hanna Cajander
    19
    21
    14
    21
    0
    2

D

2 matches
  • Fri
    7.Apr
    16:00
    Logo
    #4 Sigrid Simonsson / Victoria Faye Kjølberg
    Logo
    #5 Malin Bergholm / Louise Månesköld
    15
    21
    11
    21
    0
    2
  • Fri
    7.Apr
    14:00
    Logo
    #12 Yvonne Stenberg / Claudia Schlegel
    Logo
    #5 Malin Bergholm / Louise Månesköld
    10
    21
    11
    21
    0
    2

A-Slutspel

 
11 matches
  • Sat
    8.Apr
    18:00
    Final
    Logo
    #4 Sigrid Simonsson / Victoria Faye Kjølberg
    Logo
    #9 Emilia Saxne / Sanna Madestam
    22
    20
    15
    21
    15
    13
    2
    1
  • Sat
    8.Apr
    15:00
    Semi-2
    Logo
    #5 Malin Bergholm / Louise Månesköld
    Logo
    #9 Emilia Saxne / Sanna Madestam
    18
    21
    21
    18
    10
    15
    1
    2
  • Sat
    8.Apr
    14:00
    Semi-1
    Logo
    #7 Agnes Linderholm / Rebecka Dahlgren
    Logo
    #4 Sigrid Simonsson / Victoria Faye Kjølberg
    12
    21
    22
    20
    8
    15
    1
    2
  • Sat
    8.Apr
    11:00
    Kvart-3
    Logo
    #5 Malin Bergholm / Louise Månesköld
    Logo
    #6 Alice Arnberg / Hanna Cajander
    21
    11
    21
    11
    2
    0
  • Sat
    8.Apr
    11:00
    Kvart-4
    Logo
    #2 Anna Mierzejewska / Lisa Sundberg
    Logo
    #9 Emilia Saxne / Sanna Madestam
    16
    21
    12
    21
    0
    2
  • Sat
    8.Apr
    10:00
    Kvart-1
    #1 Sara Cavretti / Fanny Åhman
    Logo
    #7 Agnes Linderholm / Rebecka Dahlgren
    17
    21
    18
    21
    0
    2
  • Sat
    8.Apr
    10:00
    Kvart-2
    Logo
    #3 Ella Sandberg / Frida Johansson
    Logo
    #4 Sigrid Simonsson / Victoria Faye Kjølberg
    15
    21
    14
    21
    0
    2
  • Fri
    7.Apr
    19:00
    Åttondel-1
    Logo
    #7 Agnes Linderholm / Rebecka Dahlgren
    Logo
    #11 Bolla Falkenby Thorén / Bahrija Becovic
    21
    13
    13
    21
    15
    12
    2
    1
  • Fri
    7.Apr
    19:00
    Åttondel-2
    Logo
    #4 Sigrid Simonsson / Victoria Faye Kjølberg
    Logo
    #8 Linnea Bengtsson / Emmelie Viklund
    21
    9
    21
    19
    2
    0
  • Fri
    7.Apr
    19:00
    Åttondel-3
    Logo
    #6 Alice Arnberg / Hanna Cajander
    #10 Malin Evrenos / Joanna Saber
    19
    21
    21
    15
    15
    7
    2
    1
  • Fri
    7.Apr
    19:00
    Åttondel-4
    Logo
    #9 Emilia Saxne / Sanna Madestam
    Logo
    #12 Yvonne Stenberg / Claudia Schlegel
    21
    6
    21
    13
    2
    0

Resultatliste

1 #4 Sigrid Simonsson (Göteborg Volleybollklubb) / Victoria Faye Kjølberg (Göteborg BC)
2 #9 Emilia Saxne (Kronan VBK) / Sanna Madestam (Hylte Halmstad VBK)
3 #7 Agnes Linderholm (IK Studenterna i Umeå) / Rebecka Dahlgren (Göteborg BC)
3 #5 Malin Bergholm / Louise Månesköld (Göteborg BC)
5 #1 Sara Cavretti (Beachbrothers BC) / Fanny Åhman (Stöcke IF)
5 #2 Anna Mierzejewska / Lisa Sundberg (Göteborg BC)
5 #6 Alice Arnberg / Hanna Cajander (IK Studenterna i Umeå)
5 #3 Ella Sandberg / Frida Johansson (Värnamo VBA)
9 #8 Linnea Bengtsson (Göteborg BC) / Emmelie Viklund (IK Studenterna i Umeå)
9 #11 Bolla Falkenby Thorén / Bahrija Becovic (Göteborg BC)
9 #10 Malin Evrenos / Joanna Saber (08 Beachvolley Club)
9 #12 Yvonne Stenberg (Göteborg BC) / Claudia Schlegel (Föreningen Eneryda Volley)

Rankingpoeng

Posisjon Name Poeng Periode
1 / 12 Kjølberg, Victoria Faye 600 p. TP02/2023
1 / 12 Simonsson, Sigrid 600 p. TP02/2023
2 / 12 Madestam, Sanna 360 p. TP02/2023
2 / 12 Saxne, Emilia 360 p. TP02/2023
3 / 12 Bergholm, Malin 200 p. TP02/2023
3 / 12 Dahlgren, Rebecka 200 p. TP02/2023
3 / 12 Linderholm, Agnes 200 p. TP02/2023
3 / 12 Månesköld, Louise 200 p. TP02/2023
5 / 12 Åhman, Fanny 140 p. TP02/2023
5 / 12 Arnberg, Alice 140 p. TP02/2023
5 / 12 Cajander, Hanna 140 p. TP02/2023
5 / 12 Cavretti, Sara 140 p. TP02/2023
5 / 12 Johansson, Frida 140 p. TP02/2023
5 / 12 Mierzejewska, Anna 140 p. TP02/2023
5 / 12 Sandberg, Ella 140 p. TP02/2023
5 / 12 Sundberg, Lisa 140 p. TP02/2023
9 / 12 Becovic, Bahrija 60 p. TP02/2023
9 / 12 Bengtsson, Linnea 60 p. TP02/2023
9 / 12 Evrenos, Malin 60 p. TP02/2023
9 / 12 Falkenby Thorén, Bolla 60 p. TP02/2023
9 / 12 Saber, Joanna 60 p. TP02/2023
9 / 12 Schlegel, Claudia 60 p. TP02/2023
9 / 12 Stenberg, Yvonne 60 p. TP02/2023
9 / 12 Viklund, Emmelie 60 p. TP02/2023