H

Herrar

19 matches

A

2 matches
Choose layout:
  • Fri
    7.Apr
    17:00
    Logo
    #1 Alexander Herrmann / Martin Appelgren
    Logo
    #8 Jonas Åberg / Carl Petersson
    21
    15
    21
    11
    2
    0
  • Fri
    7.Apr
    15:00
    Logo
    #9 Joel Hallabro / Simon Bager
    Logo
    #8 Jonas Åberg / Carl Petersson
    17
    21
    21
    18
    23
    25
    1
    2

B

2 matches
  • Fri
    7.Apr
    17:00
    Logo
    #2 Jakob Tegenrot / Alexander Annerstedt
    Logo
    #10 Finn Alden-Joyce / Fabian Ramén
    21
    16
    21
    14
    2
    0
  • Fri
    7.Apr
    15:00
    Logo
    #10 Finn Alden-Joyce / Fabian Ramén
    #7 Jacob Langryd / Mantas Beniusis
    21
    18
    23
    21
    2
    0

C

2 matches
  • Fri
    7.Apr
    17:00
    Logo
    #3 Anton Andersson / Stefan Andreasson
    Logo
    #11 Samuel Alvinge / Johan Landberg
    21
    14
    21
    18
    2
    0
  • Fri
    7.Apr
    15:00
    Logo
    #11 Samuel Alvinge / Johan Landberg
    Logo
    #6 Erik Liljestrand / Sven Nord
    11
    21
    21
    13
    15
    12
    2
    1

D

2 matches
  • Fri
    7.Apr
    17:00
    Logo
    #4 Rasmus Bodén / Viktor Jonsson
    Logo
    #5 Nicklas Berger / Mårten Norman
    8
    21
    23
    25
    21
    0
    1
    2
  • Fri
    7.Apr
    15:00
    Logo
    #12 Gianno Beij / Samuel Henriksson
    Logo
    #5 Nicklas Berger / Mårten Norman
    23
    21
    17
    21
    8
    15
    1
    2

A-Slutspel

 
11 matches
  • Sat
    8.Apr
    19:00
    Final
    Logo
    #3 Anton Andersson / Stefan Andreasson
    Logo
    #2 Jakob Tegenrot / Alexander Annerstedt
    21
    16
    20
    22
    10
    15
    1
    2
  • Sat
    8.Apr
    17:00
    Semi-2
    Logo
    #9 Joel Hallabro / Simon Bager
    Logo
    #2 Jakob Tegenrot / Alexander Annerstedt
    20
    22
    18
    21
    0
    2
  • Sat
    8.Apr
    16:00
    Semi-1
    Logo
    #1 Alexander Herrmann / Martin Appelgren
    Logo
    #3 Anton Andersson / Stefan Andreasson
    10
    21
    21
    23
    0
    2
  • Sat
    8.Apr
    13:00
    Kvart-3
    Logo
    #5 Nicklas Berger / Mårten Norman
    Logo
    #9 Joel Hallabro / Simon Bager
    13
    21
    21
    15
    19
    21
    1
    2
  • Sat
    8.Apr
    13:00
    Kvart-4
    Logo
    #2 Jakob Tegenrot / Alexander Annerstedt
    Logo
    #6 Erik Liljestrand / Sven Nord
    21
    12
    21
    7
    2
    0
  • Sat
    8.Apr
    12:00
    Kvart-1
    Logo
    #1 Alexander Herrmann / Martin Appelgren
    Logo
    #4 Rasmus Bodén / Viktor Jonsson
    21
    16
    18
    21
    15
    6
    2
    1
  • Sat
    8.Apr
    12:00
    Kvart-2
    Logo
    #3 Anton Andersson / Stefan Andreasson
    Logo
    #10 Finn Alden-Joyce / Fabian Ramén
    21
    15
    21
    15
    2
    0
  • Fri
    7.Apr
    20:00
    Åttondel-1
    Logo
    #4 Rasmus Bodén / Viktor Jonsson
    #7 Jacob Langryd / Mantas Beniusis
    21
    18
    21
    12
    2
    0
  • Fri
    7.Apr
    20:00
    Åttondel-2
    Logo
    #10 Finn Alden-Joyce / Fabian Ramén
    Logo
    #12 Gianno Beij / Samuel Henriksson
    16
    21
    21
    19
    15
    9
    2
    1
  • Fri
    7.Apr
    20:00
    Åttondel-3
    Logo
    #11 Samuel Alvinge / Johan Landberg
    Logo
    #9 Joel Hallabro / Simon Bager
    16
    21
    22
    20
    12
    15
    1
    2
  • Fri
    7.Apr
    20:00
    Åttondel-4
    Logo
    #8 Jonas Åberg / Carl Petersson
    Logo
    #6 Erik Liljestrand / Sven Nord
    16
    21
    16
    21
    0
    2

Resultatliste

1 #2 Jakob Tegenrot / Alexander Annerstedt (Göteborg BC)
2 #3 Anton Andersson (Svedala VBK) / Stefan Andreasson (Göteborg BC)
3 #1 Alexander Herrmann / Martin Appelgren (Göteborg BC)
3 #9 Joel Hallabro / Simon Bager (Göteborg BC)
5 #4 Rasmus Bodén (Lidingö SK) / Viktor Jonsson (Team Gotland Volleybollklubb)
5 #6 Erik Liljestrand / Sven Nord (IK Studenterna i Umeå)
5 #10 Finn Alden-Joyce (Göteborg BC) / Fabian Ramén (Malmö VK)
5 #5 Nicklas Berger (Södertelge VBK) / Mårten Norman (08 Beachvolley Club)
9 #12 Gianno Beij / Samuel Henriksson (Fyrishov BC)
9 #7 Jacob Langryd (Mölltorp Beachvolley) / Mantas Beniusis (Jönköpings BC)
9 #8 Jonas Åberg / Carl Petersson (Göteborg BC)
9 #11 Samuel Alvinge / Johan Landberg (Göteborg BC)

Rankingpoeng

Posisjon Name Poeng Periode
1 / 12 Annerstedt, Alexander 600 p. TP02/2023
1 / 12 Tegenrot, Jakob 600 p. TP02/2023
2 / 12 Andersson, Anton 360 p. TP02/2023
2 / 12 Andreasson, Stefan 360 p. TP02/2023
3 / 12 Appelgren, Martin 200 p. TP02/2023
3 / 12 Bager, Simon 200 p. TP02/2023
3 / 12 Hallabro, Joel 200 p. TP02/2023
3 / 12 Herrmann, Alexander 200 p. TP02/2023
5 / 12 Alden-Joyce, Finn 140 p. TP02/2023
5 / 12 Berger, Nicklas 140 p. TP02/2023
5 / 12 Bodén, Rasmus 140 p. TP02/2023
5 / 12 Jonsson, Viktor 140 p. TP02/2023
5 / 12 Liljestrand, Erik 140 p. TP02/2023
5 / 12 Nord, Sven 140 p. TP02/2023
5 / 12 Norman, Mårten 140 p. TP02/2023
5 / 12 Ramén, Fabian 140 p. TP02/2023
9 / 12 Åberg, Jonas 60 p. TP02/2023
9 / 12 Alvinge, Samuel 60 p. TP02/2023
9 / 12 Beij, Gianno 60 p. TP02/2023
9 / 12 Beniusis, Mantas 60 p. TP02/2023
9 / 12 Henriksson, Samuel 60 p. TP02/2023
9 / 12 Landberg, Johan 60 p. TP02/2023
9 / 12 Langryd, Jacob 60 p. TP02/2023
9 / 12 Petersson, Carl 60 p. TP02/2023