Welcome to

Idrettsfestivalen 2024

1600 matches, 726 teams
January 17-20
My registrations 0
Matches 1600
723 teams registered in 33 categories

Idrettsfestivalen 2024 is finished

726
teams
1600
matches played
26544
goals scored

Results from the finals

Choose layout:
  • Sat
    20.Jan
    15:00
    PA-MB - Padel Mix klasse nybegynner
    Finale
    Sunndal Sparebank
    Skretting
    7
    3
  • Sat
    20.Jan
    16:40
    VB-H - Volleyball Herrer
    Finale
    Brothers
    Rullatorbanden
    17
    27
  • Sat
    20.Jan
    15:45
    TB-MA - Trippelball Mix - Nivå A
    Finale
    Utleira skole
    Flatåsen skole
    3
    1
  • Sat
    20.Jan
    17:00
    VB-MA - Volleyball Mix - Nivå A
    Finale
    Smashing Osen
    Stive Fingre
    29
    22
  • Sat
    20.Jan
    16:00
    VB-MB - Volleyball Mix - Nivå B
    Finale
    TINE Biola
    Team Grændis
    30
    23
  • Sat
    20.Jan
    17:00
    TB-MB - Trippelball Mix - Nybegynner
    Finale
    Mählers Snowballers
    Sverresborg skole
    0
    0
  • Sat
    20.Jan
    17:50
    IB-M - Minibandy Liten bane Mix
    Finale
    Flå skole 1
    Trondheim Brannkorps Idrettslag
    2
    6
  • Sat
    20.Jan
    14:00
    DO-M - Dodgeball Mix
    Finale
    Atea TP2D - The Place 2 Dodge
    NOR Red Stripe
    4
    14
  • Sat
    20.Jan
    15:40
    VB-D - Volleyball Damer
    Finale
    Ladies in Black
    Fisherstorm
    18
    27
  • Wed
    17.Jan
    21:40
    FB-D - Fotball Damer
    Finale
    TurboTøsene
    NTNUI RÅ
    1
    2
  • Wed
    17.Jan
    21:20
    FB-SH - Fotball Herrer - Studentklasse
    Finale
    FK Steindølene 3
    Omega
    2
    0
  • Sat
    20.Jan
    14:00
    PA-D - Padel - Damer
    Finale
    EVEL
    NTE BIL
    5
    4
  • Sat
    20.Jan
    16:40
    PA-MA - Padel Mix klasse A
    Finale
    IKEA miks 1
    NTE BIL 2
    3
    6
  • Sat
    20.Jan
    16:00
    BT-M - Bordtennis Lag
    Finale
    Sico
    Norges Geologiske Undersøkelse
    4
    1
  • Sat
    20.Jan
    16:00
    BT-M - Bordtennis Lag
    Br-F
    Bekk JJ
    Vassbygget troll fortvilelse
    4
    1
  • Sat
    20.Jan
    17:15
    TB-MB - Trippelball Mix - Nybegynner
    Finale
    Mählers Snowballers
    Sverresborg skole
    13
    28
  • Sat
    20.Jan
    17:30
    TB-MB - Trippelball Mix - Nybegynner
    Finale
    Mählers Snowballers
    Sverresborg skole
    8
    0
  • Sat
    20.Jan
    16:00
    TB-MA - Trippelball Mix - Nivå A
    Finale
    Utleira skole
    Flatåsen skole
    17
    22
  • Sat
    20.Jan
    16:15
    TB-MA - Trippelball Mix - Nivå A
    Finale
    Utleira skole
    Flatåsen skole
    4
    0
  • Sat
    20.Jan
    15:00
    TB-H - Trippelball Herrer
    Finale
    Rosenborg skole
    Hoeggen skole
    22
    17
  • Sat
    20.Jan
    18:15
    MT-M - Minitrippel Mix
    Finale
    Selsbakk skole
    Team Orkla
    4
    4
  • Sat
    20.Jan
    15:15
    TB-H - Trippelball Herrer
    Finale
    Rosenborg skole
    Hoeggen skole
    2
    3
  • Sat
    20.Jan
    15:30
    TB-H - Trippelball Herrer
    Finale
    Rosenborg skole
    Hoeggen skole
    1
    2
  • Sat
    20.Jan
    14:20
    PA-HB - Padel Herrer klasse Nybegynner
    Finale
    Kompani Juling
    Skretting 1
    2
    6
  • Fri
    19.Jan
    22:15
    TB-D - Trippelball Damer
    Finale
    Senioritas
    NidelvSamba
    1
    0
  • Fri
    19.Jan
    22:30
    TB-D - Trippelball Damer
    Finale
    Senioritas
    NidelvSamba
    21
    24
  • Sat
    20.Jan
    17:00
    PA-HA - Padel - Herrer klasse A
    Finale
    Menn i helse 2
    NTE BIL
    5
    6
  • Sat
    20.Jan
    15:00
    KB-M - Kanonball Mix
    Finale
    Team Magne
    Snellene
    5
    3
  • Sat
    20.Jan
    15:00
    FB-M - Fotball Mix
    Finale
    Idrettsveien
    Pensjonistpartiet
    1
    2
  • Sat
    20.Jan
    16:00
    VB-MC - Volleyball Mix - Nybegynner
    Finale
    Geomatikk Mix
    Stranda 2
    29
    23
  • Fri
    19.Jan
    22:00
    TB-D - Trippelball Damer
    Finale
    Senioritas
    NidelvSamba
    6
    0
  • Fri
    19.Jan
    21:20
    GF-Åpen - Gåfotball Åpen klasse
    Finale
    OABIK FC
    Bufetat 1
    3
    1
  • Sat
    20.Jan
    18:30
    MT-M - Minitrippel Mix
    Finale
    Selsbakk skole
    Team Orkla
    9
    11
  • Sat
    20.Jan
    18:45
    MT-M - Minitrippel Mix
    Finale
    Selsbakk skole
    Team Orkla
    3
    3
  • Sat
    20.Jan
    15:20
    HB-D - Håndball Damer
    Finale
    Danske Bank
    DNB BIL Oslo_Akershus
    8
    10
  • Sat
    20.Jan
    14:40
    FB-H - Fotball Herrer
    Finale
    ASBS 6
    SpareBank 1 SMN
    1
    2
  • Sat
    20.Jan
    16:00
    BT-M - Bordtennis Lag
    B - Finale
    Bekk DT
    DNB
    0
    5
  • Sat
    20.Jan
    16:00
    BT-M - Bordtennis Lag
    B - Pos 11-12 -1
    NTNU Vassbygget
    Grilstad 1
    3
    2
Register Results