Expand sidebar
Collapse sidebar
Easy Basket Pojkar U12
Log in
Categories
Latest results
Days
Facilities
Teams
Reports
Svår
Mellan Norra
Mellan Södra
Lätt
5-5 Nivå 1 Norra VT
5-5 Nivå 1 Södra VT
5-5 Nivå 2 VT
Mellan VT
Lätt VT
Lätt/Mellan 4-4 Extraomgång
Lätt/Mellan 5-5 Extraomgång
Mellan/Svår 5-5 Extraomgång
5-5 Nivå 1 Södra VT
Pojkar U12
40 matches
Show/hide table
K
V
T
P
M+
M-
+/-
L5
Str
1
Kungsholmen Eira
0
0
0
0
0
0
0
0
1
SBBK Wolves
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Central City
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Hammarby Grön
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Blacke Nälsta Röd
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Frysen Södermalm
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Haga Haninge
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Skuru
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Blacke Ekerö Röd
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Nykvarn
0
0
0
0
0
0
0
0
Table explanation
Calculation for teams with same points
Upcoming
Played
40 matches
Choose layout:
Cards
Table
Sun
20.Mar
11:40
Skuru
Central City
Finished
Sun
20.Mar
10:50
Haga Haninge
Skuru
Finished
Sun
20.Mar
10:00
Central City
Haga Haninge
Finished
Sat
19.Mar
18:10
SBBK Wolves
Blacke Ekerö Röd
Finished
Sat
19.Mar
17:20
Nykvarn
Frysen Södermalm
Finished
Sat
19.Mar
17:20
Hammarby Grön
Blacke Nälsta Röd
Finished
Sat
19.Mar
16:30
Blacke Ekerö Röd
Hammarby Grön
Finished
Sat
19.Mar
16:30
Kungsholmen Eira
Nykvarn
Finished
Sat
19.Mar
15:40
Frysen Södermalm
Kungsholmen Eira
Finished
Sat
19.Mar
15:40
Blacke Nälsta Röd
SBBK Wolves
Finished
Sun
20.Feb
11:30
Skuru
Blacke Nälsta Röd
Finished
Sun
20.Feb
10:40
Blacke Ekerö Röd
Skuru
Finished
Sun
20.Feb
09:50
Kungsholmen Eira
Blacke Ekerö Röd
Finished
Sun
20.Feb
09:00
Blacke Nälsta Röd
Kungsholmen Eira
Finished
Sat
19.Feb
15:40
Haga Haninge
Frysen Södermalm
Finished
Sat
19.Feb
14:50
SBBK Wolves
Haga Haninge
Finished
Sat
19.Feb
14:00
Frysen Södermalm
SBBK Wolves
Finished
Sat
19.Feb
10:40
Hammarby Grön
Nykvarn
Finished
Sat
19.Feb
09:50
Nykvarn
Central City
Finished
Sat
19.Feb
09:00
Central City
Hammarby Grön
Finished
Sat
5.Feb
14:00
Kungsholmen Eira
Central City
Finished
Sat
5.Feb
13:10
SBBK Wolves
Kungsholmen Eira
Finished
Sat
5.Feb
12:20
Central City
SBBK Wolves
Finished
Sat
5.Feb
11:30
Nykvarn
Blacke Nälsta Röd
Finished
Sat
5.Feb
10:40
Blacke Ekerö Röd
Haga Haninge
Finished
Sat
5.Feb
10:30
Frysen Södermalm
Hammarby Grön
Finished
Sat
5.Feb
09:50
Haga Haninge
Nykvarn
Finished
Sat
5.Feb
09:45
Skuru
Frysen Södermalm
Finished
Sat
5.Feb
09:00
Blacke Nälsta Röd
Blacke Ekerö Röd
Finished
Sat
5.Feb
09:00
Hammarby Grön
Skuru
Finished
Sun
23.Jan
17:20
Hammarby Grön
Blacke Nälsta Röd
Finished
Sun
23.Jan
17:20
Nykvarn
Kungsholmen Eira
Finished
Sun
23.Jan
16:30
Central City
Blacke Ekerö Röd
Finished
Sun
23.Jan
16:30
Skuru
Nykvarn
Finished
Sun
23.Jan
16:25
Haga Haninge
Frysen Södermalm
Finished
Sun
23.Jan
15:40
Blacke Ekerö Röd
Hammarby Grön
Finished
Sun
23.Jan
15:40
Kungsholmen Eira
Skuru
Finished
Sun
23.Jan
15:35
Frysen Södermalm
SBBK Wolves
Finished
Sun
23.Jan
14:50
Blacke Nälsta Röd
Central City
Finished
Sun
23.Jan
14:45
SBBK Wolves
Haga Haninge
Finished
!
Information:
✓
Success:
×
Error:
Close notification