Expand sidebar
Collapse sidebar
Easy Basket Pojkar U11
Log in
Categories
Latest results
Days
Facilities
Teams
Reports
Svår
Mellan Norra
Mellan Södra
Lätt Norra
Lätt Södra
Svår VT
Mellan Norra VT
Mellan Södra VT
Lätt Norra VT
Lätt Södra VT
Lätt/Mellan Extraomgång
Mellan/Svår Extraomgång
Mellan Norra VT
Pojkar U11
44 matches
Show/hide table
K
V
T
P
M+
M-
+/-
L5
Str
1
Duvbo Vit
0
0
0
0
0
0
0
0
1
AIK Gul
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Akropol
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Alvik Abrahamsberg Gul
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Blacke Nälsta
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Blacke Villastan
0
0
0
0
0
0
0
0
1
FUBB Svart
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Lidingö Leoparder
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Spånga
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Täby Vit
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Viby Röd
0
0
0
0
0
0
0
0
Table explanation
Calculation for teams with same points
Upcoming
Played
44 matches
Choose layout:
Cards
Table
Sun
27.Mar
16:30
Blacke Villastan
Lidingö Leoparder
Finished
Sun
27.Mar
16:30
Spånga
FUBB Svart
Finished
Sun
27.Mar
14:50
FUBB Svart
Blacke Villastan
Finished
Sun
27.Mar
14:50
Lidingö Leoparder
Spånga
Finished
Sun
27.Mar
11:40
Viby Röd
Blacke Nälsta
Finished
Sun
27.Mar
10:50
Blacke Nälsta
Duvbo Vit
Finished
Sun
27.Mar
10:00
Duvbo Vit
Viby Röd
Finished
Sat
26.Mar
12:20
AIK Gul
Akropol
Finished
Sat
26.Mar
12:20
Alvik Abrahamsberg Gul
Täby Vit
Finished
Sat
26.Mar
11:30
Täby Vit
AIK Gul
Finished
Sat
26.Mar
11:30
Akropol
Alvik Abrahamsberg Gul
Finished
Sat
12.Mar
18:10
AIK Gul
Alvik Abrahamsberg Gul
Finished
Sat
12.Mar
18:10
Viby Röd
Blacke Villastan
Finished
Sat
12.Mar
17:20
Blacke Villastan
AIK Gul
Finished
Sat
12.Mar
17:20
Alvik Abrahamsberg Gul
Viby Röd
Finished
Sat
12.Mar
17:20
Lidingö Leoparder
Duvbo Vit
Finished
Sat
12.Mar
16:30
Duvbo Vit
Täby Vit
Finished
Sat
12.Mar
15:40
Täby Vit
Lidingö Leoparder
Finished
Sat
12.Mar
13:10
Spånga
Akropol
Finished
Sat
12.Mar
13:10
FUBB Svart
Blacke Nälsta
Finished
Sat
12.Mar
12:20
Blacke Nälsta
Spånga
Finished
Sat
12.Mar
12:20
Akropol
FUBB Svart
Finished
Sun
13.Feb
18:10
Täby Vit
Alvik Abrahamsberg Gul
Finished
Sun
13.Feb
18:10
FUBB Svart
Duvbo Vit
Sun
13.Feb
17:20
Duvbo Vit
Täby Vit
Finished
Sun
13.Feb
17:20
Alvik Abrahamsberg Gul
FUBB Svart
Sun
13.Feb
14:50
Lidingö Leoparder
AIK Gul
Finished
Sun
13.Feb
14:50
Viby Röd
Akropol
Sun
13.Feb
14:00
Akropol
Lidingö Leoparder
Finished
Sun
13.Feb
14:00
AIK Gul
Viby Röd
Finished
Sat
12.Feb
17:20
Blacke Nälsta
Blacke Villastan
Finished
Sat
12.Feb
16:30
Blacke Villastan
Spånga
Finished
Sat
12.Feb
15:40
Spånga
Blacke Nälsta
Finished
Sun
30.Jan
15:40
Akropol
Alvik Abrahamsberg Gul
Finished
Sun
30.Jan
15:40
Lidingö Leoparder
Blacke Nälsta
Finished
Sun
30.Jan
14:50
Blacke Nälsta
Akropol
Finished
Sun
30.Jan
14:50
Alvik Abrahamsberg Gul
Lidingö Leoparder
Finished
Sat
29.Jan
17:20
Täby Vit
Viby Röd
Finished
Sat
29.Jan
16:30
Viby Röd
FUBB Svart
Finished
Sat
29.Jan
15:40
FUBB Svart
Täby Vit
Finished
Sat
29.Jan
11:30
Duvbo Vit
AIK Gul
Finished
Sat
29.Jan
11:30
Spånga
Blacke Villastan
Sat
29.Jan
10:40
Blacke Villastan
Duvbo Vit
Finished
Sat
29.Jan
10:40
AIK Gul
Spånga
!
Information:
✓
Success:
×
Error:
Close notification