59 matches
Choose layout:
  • Sun
    24.Mar
    13:00
    Logo
    SBBK Panthers P13
    Logo
    Nykvarn BBK
    Finished
  • Sun
    24.Mar
    13:00
    Logo
    Central City
    Logo
    Kungsholmen Eira 1
    Finished
  • Sun
    24.Mar
    11:20
    Logo
    Kungsholmen Eira 1
    Logo
    SBBK Panthers P13
    Finished
  • Sun
    24.Mar
    11:20
    Logo
    Nykvarn BBK
    Logo
    Central City
    Finished
  • Sun
    24.Mar
    09:50
    Logo
    Alvik Olovslund Svart
    Logo
    Blacke HBG
    Finished
  • Sun
    24.Mar
    09:50
    Logo
    Danderyd Basket Vit
    Logo
    Järfälla Blå
    Finished
  • Sun
    24.Mar
    09:00
    Logo
    Järfälla Blå
    Logo
    Alvik Olovslund Svart
    Finished
  • Sun
    24.Mar
    09:00
    Logo
    Blacke HBG
    Logo
    Danderyd Basket Vit
    Finished
  • Sat
    23.Mar
    13:10
    Logo
    Viby Röd
    Logo
    Kungsholmen Konradsberg 1
    Finished
  • Sat
    23.Mar
    13:10
    Logo
    AIK Basket Svart
    Logo
    Alvik Ålsten Grön
    Finished
  • Sat
    23.Mar
    12:20
    Logo
    Kungsholmen Eira 2
    Logo
    Frysen Älvsjö Svart
    Finished
  • Sat
    23.Mar
    11:30
    Logo
    Alvik Ålsten Grön
    Logo
    Viby Röd
    Finished
  • Sat
    23.Mar
    11:30
    Logo
    Kungsholmen Konradsberg 1
    Logo
    AIK Basket Svart
    Finished
  • Sat
    23.Mar
    11:30
    Logo
    Tureberg Basket Vit
    Logo
    Kungsholmen Eira 2
    Finished
  • Sat
    23.Mar
    10:40
    Logo
    Frysen Älvsjö Svart
    Logo
    Tureberg Basket Vit
    Finished
  • Sun
    10.Mar
    17:20
    Logo
    Alvik Olovslund Svart
    Logo
    SBBK Panthers P13
    Finished
  • Sun
    10.Mar
    17:20
    Logo
    Frysen Älvsjö Svart
    Logo
    Kungsholmen Konradsberg 1
    Finished
  • Sun
    10.Mar
    15:40
    Logo
    Kungsholmen Konradsberg 1
    Logo
    Alvik Olovslund Svart
    Finished
  • Sun
    10.Mar
    15:40
    Logo
    SBBK Panthers P13
    Logo
    Frysen Älvsjö Svart
    Finished
  • Sun
    10.Mar
    14:00
    Logo
    Nykvarn BBK
    Logo
    Järfälla Blå
    Finished
  • Sun
    10.Mar
    13:10
    Logo
    Järfälla Blå
    Logo
    Alvik Ålsten Grön
    Finished
  • Sun
    10.Mar
    12:20
    Logo
    Alvik Ålsten Grön
    Logo
    Nykvarn BBK
    Finished
  • Sat
    9.Mar
    18:10
    Logo
    Kungsholmen Eira 2
    Logo
    Blacke HBG
    Finished
  • Sat
    9.Mar
    18:10
    Logo
    AIK Basket Svart
    Logo
    Viby Röd
    Finished
  • Sat
    9.Mar
    16:30
    Logo
    Viby Röd
    Logo
    Kungsholmen Eira 2
    Finished
  • Sat
    9.Mar
    16:30
    Logo
    Blacke HBG
    Logo
    AIK Basket Svart
    Finished
  • Sat
    9.Mar
    14:50
    Logo
    Danderyd Basket Vit
    Logo
    Kungsholmen Eira 1
    Finished
  • Sat
    9.Mar
    14:50
    Logo
    Central City
    Logo
    Tureberg Basket Vit
    Finished
  • Sat
    9.Mar
    13:10
    Logo
    Tureberg Basket Vit
    Logo
    Danderyd Basket Vit
    Finished
  • Sat
    9.Mar
    13:10
    Logo
    Kungsholmen Eira 1
    Logo
    Central City
    Finished
  • Sun
    11.Feb
    11:30
    Logo
    Central City
    Logo
    Kungsholmen Eira 1
    Finished
  • Sun
    11.Feb
    10:40
    Logo
    Frysen Älvsjö Svart
    Logo
    Viby Röd
    Finished
  • Sun
    11.Feb
    09:50
    Logo
    Kungsholmen Eira 1
    Logo
    Alvik Olovslund Svart
    Finished
  • Sun
    11.Feb
    09:00
    Logo
    Viby Röd
    Logo
    Central City
    Finished
  • Sun
    11.Feb
    09:00
    Logo
    Alvik Olovslund Svart
    Logo
    Frysen Älvsjö Svart
    Finished
  • Sat
    10.Feb
    15:10
    Logo
    Danderyd Basket Vit
    Logo
    Kungsholmen Konradsberg 1
    Finished
  • Sat
    10.Feb
    15:10
    Logo
    Blacke HBG
    Logo
    Nykvarn BBK
    Finished
  • Sat
    10.Feb
    14:20
    Logo
    Alvik Ålsten Grön
    Logo
    Danderyd Basket Vit
    Finished
  • Sat
    10.Feb
    14:20
    Logo
    Nykvarn BBK
    Logo
    Tureberg Basket Vit
    Finished
  • Sat
    10.Feb
    13:35
    Logo
    Kungsholmen Konradsberg 1
    Logo
    Alvik Ålsten Grön
    Finished
  • Sat
    10.Feb
    13:35
    Logo
    Tureberg Basket Vit
    Logo
    Blacke HBG
    Finished
  • Sat
    10.Feb
    10:40
    Logo
    Kungsholmen Eira 2
    Logo
    SBBK Panthers P13
    Finished
  • Sat
    10.Feb
    10:40
    Logo
    AIK Basket Svart
    Logo
    Järfälla Blå
    Finished
  • Sat
    10.Feb
    09:00
    Logo
    Järfälla Blå
    Logo
    Kungsholmen Eira 2
    Finished
  • Sat
    10.Feb
    09:00
    Logo
    SBBK Panthers P13
    Logo
    AIK Basket Svart
    Finished
  • Sun
    28.Jan
    18:10
    Logo
    Alvik Ålsten Grön
    Logo
    Kungsholmen Eira 1
    Finished
  • Sun
    28.Jan
    18:10
    Logo
    Blacke HBG
    Logo
    SBBK Panthers P13
    Finished
  • Sun
    28.Jan
    16:30
    Logo
    SBBK Panthers P13
    Logo
    Alvik Ålsten Grön
    Finished
  • Sun
    28.Jan
    16:30
    Logo
    Kungsholmen Eira 1
    Logo
    Blacke HBG
    Finished
  • Sat
    27.Jan
    15:40
    Logo
    Danderyd Basket Vit
    Logo
    Kungsholmen Eira 2
    Finished
  • Sat
    27.Jan
    14:50
    Logo
    Nykvarn BBK
    Logo
    AIK Basket Svart
    Finished
  • Sat
    27.Jan
    14:50
    Logo
    Alvik Olovslund Svart
    Logo
    Danderyd Basket Vit
    Finished
  • Sat
    27.Jan
    14:00
    Logo
    Kungsholmen Eira 2
    Logo
    Alvik Olovslund Svart
    Finished
  • Sat
    27.Jan
    14:00
    Logo
    AIK Basket Svart
    Logo
    Frysen Älvsjö Svart
    Finished
  • Sat
    27.Jan
    13:10
    Logo
    Frysen Älvsjö Svart
    Logo
    Nykvarn BBK
    Finished
  • Sat
    27.Jan
    12:20
    Logo
    Viby Röd
    Logo
    Kungsholmen Konradsberg 1
    Finished
  • Sat
    27.Jan
    12:20
    Logo
    Tureberg Basket Vit
    Logo
    Järfälla Blå
    Finished
  • Sat
    27.Jan
    11:30
    Logo
    Järfälla Blå
    Logo
    Viby Röd
    Finished
  • Sat
    27.Jan
    11:30
    Logo
    Kungsholmen Konradsberg 1
    Logo
    Tureberg Basket Vit
    Finished