Welcome to

Maxiturneringen 2017

766 matches, 349 teams
August 25-27 Hamar
My registrations 0
Matches 766
354 teams registered in 23 categories
General Information
Pga stor påmelding i ungdomsklassene er det i utgangspunktet satt følgende begrensninger; – G13 (9èr) 20 lag – J13 (9èr) 24 lag – J14 (9èr) 20 lag – G14 (11èr) 12 lag – J15/16 (11èr) 8 lag – G15/16 (11èr) 12 lag Lag som melder seg på etter at klassene er fulltegnet, vil bli satt på venteliste, og få endelig beskjed tidlig i august om det åpner seg en mulighet for deltagelse.

Maxiturneringen 2017 is finished

349
teams
766
matches played
1060
goals scored

Results from the finals

Choose layout:
  • Sun
    27.Aug
    14:35
    G13 - G2004 9èr
    A-Bronsefinale G13
    Logo
    Trysil FK
    Logo
    Vang FL
    2
    0
  • Sun
    27.Aug
    11:05
    G13 - G2004 9èr
    Ekstra-2 G13
    Logo
    Sørumsand
    Logo
    Langhus City
    2
    0
  • Sun
    27.Aug
    11:05
    G13 - G2004 9èr
    Ekstra-1 G13
    Logo
    Grane IL
    Logo
    Langhus United
    6
    1
  • Sun
    27.Aug
    12:50
    G13 - G2004 9èr
    Ekstra-3 G13
    Logo
    Ranheim 2
    Logo
    Bøler G04
    1
    2
  • Sun
    27.Aug
    12:50
    G13 - G2004 9èr
    Ekstra-4 G13
    Freidig 1
    Logo
    Kløfta 2
    2
    0
  • Sun
    27.Aug
    15:30
    G13 - G2004 9èr
    A-Finale G13
    Logo
    Nordby
    Logo
    Ranheim 1
    3
    0
  • Sun
    27.Aug
    16:20
    G16 - G2001/2002 11èr
    A-Finale G16
    Storhamar G15
    Logo
    Torp IF G16
    0
    2
  • Sun
    27.Aug
    15:30
    G16 - G2001/2002 11èr
    A-Bronsefinale G16
    Logo
    Gran IL G16
    Logo
    Tynset hvit
    2
    1
  • Sun
    27.Aug
    12:00
    G16 - G2001/2002 11èr
    Ekstra-1 G16
    Logo
    IL ROS
    Logo
    Gol G15
    3
    2
  • Sun
    27.Aug
    12:00
    G16 - G2001/2002 11èr
    Ekstra-2 G16
    Logo
    Skjetten SK
    Logo
    Gimse IL G16
    1
    2
  • Sun
    27.Aug
    15:30
    G14 - 11èr - G2003 11èr
    A-Finale G14
    Storhamar
    Logo
    Østsiden IL
    2
    0
  • Sun
    27.Aug
    14:35
    G14 - 11èr - G2003 11èr
    A-Bronsefinale G14
    Logo
    Trysil FK
    Logo
    Bjerke
    1
    2
  • Sun
    27.Aug
    12:50
    G14 - 11èr - G2003 11èr
    Ekstra-2 G14
    Logo
    Eik Tønsberg G14
    Freidig
    1
    2
  • Sun
    27.Aug
    12:00
    G14 - 11èr - G2003 11èr
    Ekstra-1 G14
    Logo
    Stange Fotball
    Logo
    Hegra G-14
    0
    1
  • Sun
    27.Aug
    12:50
    J16 - J2001/2002 11èr
    A-F
    Storhamar J15/16-2
    Gjøvik Lyn J16
    1
    2
  • Sun
    27.Aug
    12:00
    J16 - J2001/2002 11èr
    A-BF
    Logo
    LKFK J16
    Logo
    Hafslund/Borgen 1
    4
    0
  • Sun
    27.Aug
    16:20
    J13 - J2004 9èr
    A-Finale J13
    Logo
    Lommedalen Lions
    Logo
    Heming j 13 2
    0
    3
  • Sun
    27.Aug
    16:20
    J13 - J2004 9èr
    A-Bronsefinale J13
    Logo
    Bøler IF J04
    KFUM
    0
    3
  • Sun
    27.Aug
    12:00
    J13 - J2004 9èr
    Ekstra-2 J13
    Brumunddal Fotball J13-1
    Logo
    Remyra
    1
    0
  • Sun
    27.Aug
    12:00
    J13 - J2004 9èr
    Ekstra 1 J13
    Storhamar Fotball J13 Blå
    Logo
    Gol Il J13
    2
    0
  • Sun
    27.Aug
    13:45
    J13 - J2004 9èr
    Ekstra-3 J13
    Logo
    Abildsø
    Logo
    Ready
    3
    0
  • Sun
    27.Aug
    13:45
    J13 - J2004 9èr
    Ekstra-4 J13
    Logo
    Sogndal
    Brumunddal Fotball J13-2
    0
    1
  • Sun
    27.Aug
    15:30
    J14 - J2003 9èr
    A-F
    Logo
    Kløfta 2
    Logo
    IL Heming
    0
    7
  • Sun
    27.Aug
    15:30
    J14 - J2003 9èr
    A-BF
    Freidig J14
    Logo
    Kaupanger IL J14
    3
    2
  • Sun
    27.Aug
    10:15
    J14 - J2003 9èr
    Ekstra-1 J14
    Logo
    Gol J14 lag 2
    Loser 663
    2
    3
  • Sun
    27.Aug
    11:05
    J14 - J2003 9èr
    Ekstra-2 J14
    Fron Fotball 2010
    Logo
    Begby J14
    4
    0
  • Sun
    27.Aug
    14:35
    J14 - J2003 9èr
    Ekstra-4 J14
    Logo
    Bjørn J 14
    Logo
    Kløfta 1
    1
    2
  • Sun
    27.Aug
    13:45
    J14 - J2003 9èr
    Ekstra-3 J14
    Storhamar J14
    Logo
    Team Nes J14
    2
    3
  • Sun
    27.Aug
    15:30
    J14 - J2003 9èr
    B-F
    Logo
    Heradsbygda/Soknedalen IL
    Logo
    Gol J14 lag 1
    3
    2
  • Sun
    27.Aug
    15:30
    J14 - J2003 9èr
    B-BF
    Logo
    Korsvoll J14
    Grüner Hvit
    3
    0
  • Sun
    27.Aug
    12:00
    J14 - J2003 9èr
    Ekstra 6 J14
    Logo
    Abildsø
    Grüner Lilla
    2
    5
  • Sun
    27.Aug
    12:50
    J14 - J2003 9èr
    Eklstra-5 J14
    Logo
    Otta J14
    Logo
    Vålerenga J14
    5
    1
  • Sun
    27.Aug
    13:45
    G13 - G2004 9èr
    B-Finale G13
    Logo
    Gol IL G13
    Logo
    RFFK G13
    1
    2
  • Sun
    27.Aug
    13:45
    G13 - G2004 9èr
    B-Bronsefinale G13
    Logo
    Remyra G13
    Freidig 2
    1
    0
  • Sun
    27.Aug
    12:00
    G13 - G2004 9èr
    Ekstra-6 G13
    Logo
    Kaupanger
    Logo
    Bjerke IL G13
    2
    3
  • Sun
    27.Aug
    12:00
    G13 - G2004 9èr
    Ekstra-5 G13
    Logo
    Harestua/Grua
    Logo
    Kløfta 1
    0
    3
  • Sun
    27.Aug
    13:45
    G16 - G2001/2002 11èr
    B-Finale G16
    Logo
    JIF RØD
    Logo
    Tynset rød
    3
    2
  • Sun
    27.Aug
    14:35
    G16 - G2001/2002 11èr
    B-Bronsefinale G16
    Logo
    Brane
    Logo
    HIL G16
    0
    3
  • Sun
    27.Aug
    13:45
    G14 - 11èr - G2003 11èr
    B-Finale G14
    Logo
    Otta il
    Logo
    Vågå IL
    3
    0
  • Sun
    27.Aug
    13:45
    G14 - 11èr - G2003 11èr
    B-Bronsefinale G14
    Furnes Hvit G14
    Logo
    Nesodden IF
    1
    2
  • Sun
    27.Aug
    14:35
    J16 - J2001/2002 11èr
    B-F
    Logo
    Hafslund/Borgen 2
    Storhamar J15/16-1
    1
    2
  • Sun
    27.Aug
    13:45
    J16 - J2001/2002 11èr
    B-BF
    Logo
    RFFK J15
    Brumunddal J15/16
    3
    0
  • Sun
    27.Aug
    15:30
    J13 - J2004 9èr
    B-finale J13
    Storhamar Fotball J13 Gul
    Logo
    Heming J 13 1
    2
    0
  • Sun
    27.Aug
    15:30
    J13 - J2004 9èr
    B-Bronsefinale J13
    Logo
    Bjørn J 13
    Logo
    Lommedalen Tigers
    0
    1
  • Sun
    27.Aug
    12:00
    J13 - J2004 9èr
    Ekstra-5 J13
    Logo
    Hønefoss Ballklubb
    Logo
    Otta J13
    1
    2
  • Sun
    27.Aug
    12:00
    J13 - J2004 9èr
    Ekstra-6 J13
    Logo
    Vågå IL
    Logo
    KIL J13-2
    2
    1
  • Sun
    27.Aug
    12:50
    J13 - J2004 9èr
    Ekstra-7 J13
    Logo
    KIL J13-1
    Logo
    Team Nes
    2
    0
  • Sun
    27.Aug
    12:50
    J13 - J2004 9èr
    Ekstra 8 J13
    Logo
    Korsvoll J13
    Logo
    Ringebu-Fåvang J13
    3
    2
Register Results