Viktig informasjon
 
Sportsklubben Djerv 1919 ønsker alle hjertelig velkommen  til cup!
 
Vårt ønske er at barn og unge som deltar skal få en god opplevelse slik at de fortsatt synes fotballens egenart er spennende.

LEK OG VENNSKAP er nøkkelord. 
 
For å få arrangementet gjennomført på en god måte understrekes følgende: 
  • Parkering skal foregå ved Ishallen. Parkering øst for Djervhuset er privat for Borettslag. 
  • En lagleder fra hvert lag møter i sekretariatet Djervhallen øst minst 15 minutter før første kamp for registrering. 
  • Kampene går på kunstgressbanene i Haugesund Idrettspark Se eget banekart. Banene blir merket med skilt! 
  • Ha laget klart ved banen 10 min. før avspark. 
  • Kampene SKAL starte presis. Tapt tid betyr mindre spilletid! 
  • Ved like drakter, benytter bortelaget vester. Ta vester med selv. 
  • Sørg for at ved kampslutt samles spillerne raskt utenfor sidelinjen slik at ny kamp kan forberedes. 
  • Dommerne er gutter og jenter 13 – 16 år fra egen klubb. De har tatt klubbdommerkurs. Reglement er utarbeidet. Gi gjerne dommerne ros! 
  • Skulle det skje at det ikke kommer dommer, må en lagleder sette kampen i gang. Er det lag fra Djerv 1919 i aksjon dømmer en lagleder fra arrangørklubben. Hvis ikke dømmer en leder fra hjemmelaget. Vi vil gjøre vårt ytterste for at dette ikke skal skje! 
  • Laget som står som hjemmelag holder kampball. 
 
Vi har kafe i Djervhallen, inngang øst og grilling utendørs. Vennligst kast søppel i bossdunker plassert i Haugesund Idrettspark! 
 
Vi krysser fingre for flott vær. Lykke til med ditt arbeid for barn og unge i regionen!
 
Velkommen!