>
Welcome to

NM U17 og NM U21

506 matches, 178 teams
July 29-31 i Oslo
NM U17 og NM U21 spilles på Voldsløkka og Koll Arena. Koll IL er arrangør.
My registrations 0
Matches 506
178 teams registered in 4 categories

NM U17 og NM U21 is finished

178
teams
506
matches played

Results from the finals

Choose layout:
  • Sun
    31.Jul
    15:00
    GU17 - Gutter U17
    Finale
    Logo
    Jonatan Majak Gundersen / Endre Tvinde
    Mikal Kalstad / Daniel Klopstad
    21
    19
    21
    17
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    13:00
    GU17 - Gutter U17
    Bronesefinale
    Ola Fløystad Juliebø / Theodor Ekornes Hopland
    Tobias Kawika Kauffman Pedersen / Børge Undheim
    21
    19
    15
    21
    13
    15
    1
    2
  • Sat
    30.Jul
    14:00
    GU17 - Gutter U17
    17-32 8
    Andreas Engelhart Hübert Kaafjord / David Eikeland
    Theodor Håkstad / Edvard Uleberg
    21
    12
    21
    15
    2
    0
  • Sat
    30.Jul
    10:45
    GU17 - Gutter U17
    17-32 1
    Anders Juvik / Anstein Nguyen
    Oscar Michelsen / Mikael Beckman Dos Santos
    16
    21
    21
    18
    15
    12
    2
    1
  • Sat
    30.Jul
    12:15
    GU17 - Gutter U17
    17-32 2
    Albert Espeland / Theradon Thongkham
    Sebastian Havelin / Eskil Blom-Lamark
    21
    17
    21
    16
    2
    0
  • Sat
    30.Jul
    11:30
    GU17 - Gutter U17
    17-32 3
    Gabriel Lund / Nicolas Haagen Skeie
    Jonas Tangerås / Sander Lithun
    21
    9
    21
    15
    2
    0
  • Sat
    30.Jul
    12:15
    GU17 - Gutter U17
    17-32 4
    Filip Karlsen Klo / Ricards Adrians Plikausis
    Arne Martin Helland / Ole Alexander Sveen Kallevik
    4
    21
    21
    18
    6
    15
    1
    2
  • Sun
    31.Jul
    17:00
    GU21 - Gutter U21
    Finale
    Syver Drolsum Klungsøyr / Håvard Solheim
    Even Stray Aas / Jens Aasgard
    21
    12
    21
    18
    2
    0
  • Sat
    30.Jul
    12:15
    GU17 - Gutter U17
    17-32 5
    Logo
    Teodor Mikkelsen / CHRISTIAN LOPEZ ESPINOSA
    Tollef Skjelbred Eikeberg / Bo Johannes Halvfstad
    16
    21
    21
    18
    15
    13
    2
    1
  • Sun
    31.Jul
    13:00
    GU21 - Gutter U21
    Bronsefinale
    Daniel Sundvor / Tor Odin Bjørndal Milde
    Benjamin Utvik / Birk Eidså Tjetland
    22
    24
    25
    23
    10
    15
    1
    2
  • Sat
    30.Jul
    12:15
    GU17 - Gutter U17
    17-32 6
    Gabriel Ekornes Hopland / Henrik Buanes
    Mathias Smørholm / Eivind Vik Tveit
    12
    21
    13
    21
    0
    2
  • Sat
    30.Jul
    13:00
    GU17 - Gutter U17
    17-32 7
    Axel Maaseide / Sebastian Lyngaas Kjemperud
    Logo
    Martin Lind Tollefsen / Eirik Nilsen Fasting
    21
    23
    14
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    13:00
    GU17 - Gutter U17
    17 og 21 pl.4
    Logo
    Martin Lind Tollefsen / Eirik Nilsen Fasting
    Andreas Engelhart Hübert Kaafjord / David Eikeland
    15
    21
    11
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    11:30
    GU17 - Gutter U17
    17 og 21 pl.3
    Logo
    Teodor Mikkelsen / CHRISTIAN LOPEZ ESPINOSA
    Mathias Smørholm / Eivind Vik Tveit
    21
    18
    21
    13
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    11:30
    GU17 - Gutter U17
    17 og 21 pl.2
    Gabriel Lund / Nicolas Haagen Skeie
    Arne Martin Helland / Ole Alexander Sveen Kallevik
    21
    12
    21
    13
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    12:15
    GU17 - Gutter U17
    17 og 21 pl.1
    Anders Juvik / Anstein Nguyen
    Albert Espeland / Theradon Thongkham
    21
    19
    17
    21
    13
    15
    1
    2
  • Sun
    31.Jul
    11:30
    GU17 - Gutter U17
    25 og 29 pl.1
    Oscar Michelsen / Mikael Beckman Dos Santos
    Sebastian Havelin / Eskil Blom-Lamark
    15
    21
    17
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    12:15
    GU17 - Gutter U17
    25 og 29 pl.4
    Axel Maaseide / Sebastian Lyngaas Kjemperud
    Theodor Håkstad / Edvard Uleberg
    21
    15
    21
    13
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    11:30
    GU17 - Gutter U17
    25 og 29 pl.2
    Jonas Tangerås / Sander Lithun
    Filip Karlsen Klo / Ricards Adrians Plikausis
    22
    24
    22
    20
    16
    14
    2
    1
  • Sun
    31.Jul
    10:45
    GU17 - Gutter U17
    25 og 29 pl.3
    Tollef Skjelbred Eikeberg / Bo Johannes Halvfstad
    Gabriel Ekornes Hopland / Henrik Buanes
    22
    24
    21
    12
    15
    10
    2
    1
  • Sun
    31.Jul
    13:45
    GU17 - Gutter U17
    5 og 7 pl.1
    Magnus Hettervik / Mathias Tayawa Remoquin Lønning
    Henrik Kaldheim / Sigurd Vingen Sunde
    16
    21
    16
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    13:00
    GU17 - Gutter U17
    5 og 7 pl.2
    Jakob Bøe Grydeland / Conrad Åserud Spidsø
    Johannes Lagesen Fagervold / Falk Eidså Tjetland
    21
    17
    20
    22
    15
    13
    2
    1
  • Sun
    31.Jul
    13:00
    GU17 - Gutter U17
    9 og 13 pl.1
    Peder Senumstad / Johannes Ringøen
    Magnus Johan Bøe / Thorbjørn Fossum Lillesvangstu
    21
    16
    21
    14
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    12:15
    GU17 - Gutter U17
    9 og 13 pl.2
    Lars Starheim / Eirik Røkeberg Lid
    Oskar Gabrielsen / Frithjof Moe Slinning
    11
    21
    10
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    12:15
    GU17 - Gutter U17
    9 og 13 pl.3
    Eirik Gjuvsland Skjelnes / David Stenberg
    Elias Vihtari Sandstø / Vegar Marki
    14
    21
    19
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    08:30
    GU17 - Gutter U17
    9 og 13 pl.4
    Simon Hjorthaug / Sebastian Holsvik Pedersen
    Magnus Widding / Martin Horne Mæland
    21
    17
    21
    14
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    07:30
    JU17 - Jenter U17
    5 og 7 pl.1
    Sofia Halsne Høiby / Zara Vaigafa
    Mari Svendsen Fagerlid / Siri Aasgard
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    08:30
    JU17 - Jenter U17
    5 og 7 pl.2
    Cathrine Eikeland Hjeltnes / Birte Eline Langvatn Krumsvik
    Silje Vik / Fride Sofie Bjørndal Milde
    12
    21
    15
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    16:00
    JU21 - Jenter U21
    Finale
    Rikke Hagehei Jacobsen / Josefine Sørland Øines
    Live Undheim / Helene Mosvold
    17
    21
    21
    15
    16
    14
    2
    1
  • Sun
    31.Jul
    12:00
    JU21 - Jenter U21
    Bronsefinale
    Julia Moi Tennøy / Elise Munkejord Pedersen
    Hedda Gjerde / Vera Gjerde
    21
    10
    21
    15
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    07:30
    JU21 - Jenter U21
    5-8 1
    Sara Indine Hjellset / Emma Isolde Corbalan-Hedfors
    Alexandra Isabel Eidem Molina / Mariell Solberg
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    09:15
    JU21 - Jenter U21
    5-8 2
    Una Kennethsdatter Nordheim / Ida Sofie Solvang
    Solveig Gladsøy Sunde / Ingrid Roness
    18
    21
    18
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    11:30
    JU21 - Jenter U21
    7 og 8 pl.
    Sara Indine Hjellset / Emma Isolde Corbalan-Hedfors
    Una Kennethsdatter Nordheim / Ida Sofie Solvang
    0
    21
    0
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    12:15
    JU21 - Jenter U21
    5 og 6 pl.
    Alexandra Isabel Eidem Molina / Mariell Solberg
    Solveig Gladsøy Sunde / Ingrid Roness
    17
    21
    17
    21
    0
    2
  • Sat
    30.Jul
    18:45
    JU21 - Jenter U21
    9-12. plass-2
    Frida Mølbach Espeseth / Sanna Austbø
    Jenny Sørgulen / Kaia Markhus Flatekvål
    21
    11
    21
    16
    2
    0
  • Sat
    30.Jul
    18:45
    JU21 - Jenter U21
    9-12. plass-1
    Nora Glomsrud Stenersen / Ellinor Steen Molland
    Solvår Gjuvsland Skjelnes / Anna Langedal Djupvik
    21
    13
    21
    9
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    10:45
    JU21 - Jenter U21
    9 og 10 pl.
    Nora Glomsrud Stenersen / Ellinor Steen Molland
    Frida Mølbach Espeseth / Sanna Austbø
    21
    14
    21
    17
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    10:00
    JU21 - Jenter U21
    11-12 pl.
    Solvår Gjuvsland Skjelnes / Anna Langedal Djupvik
    Jenny Sørgulen / Kaia Markhus Flatekvål
    18
    21
    4
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    14:00
    JU17 - Jenter U17
    Finale
    Sofia Melina Mol / Bertine Skipevåg Tveit
    Tale Adine Fosseli / Henriette Næss Våge
    21
    13
    23
    21
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    12:00
    JU17 - Jenter U17
    Bronsefinale
    Ella Hoem Førde / Embla Berg Nordhaug
    Lilli Tuften Aksnes-Øystese / Emma Sandvik Rødal
    11
    21
    21
    15
    12
    15
    1
    2
  • Sun
    31.Jul
    11:30
    JU17 - Jenter U17
    9 og 13 pl.2
    Solveig Sunde / Ella Othilie Hübert Kaafjord
    Logo
    Valeria Vileid / Helene Berild Løseth
    21
    19
    21
    16
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    12:15
    JU17 - Jenter U17
    9 og 13 pl.3
    Lone Sofi Silke / Maren Næss Våge
    Logo
    Selma Tryggestad Hodne / Mathilde Lassesen Lockert
    11
    21
    12
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    13:45
    JU17 - Jenter U17
    9 og 13 pl.1
    Celine Deacon / Louise Taylor Bjerk
    Logo
    Magdalene Holden Viem / Selma Vassdal
    13
    21
    17
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    13:00
    JU17 - Jenter U17
    9 og 13 pl.4
    Evelina Dalisanskaite / Frid Yri-Hagen
    Tiril Våg Skjold / Ingeborg Klæboe Moland
    21
    18
    14
    21
    15
    6
    2
    1
  • Sat
    30.Jul
    17:15
    JU17 - Jenter U17
    17-32 1
    Kaisa Utsola Kvanvik / Kamilla Lauvås
    Camilla Maria Olsson Løkhaug / Othelie Oterhals Bachmann
    15
    21
    16
    21
    0
    2
  • Sat
    30.Jul
    17:15
    JU17 - Jenter U17
    17-32 7
    Veslemøy Snarheim Brynjelsen / Mone Espeskog Halvorsen
    Hermine Fossmark / Ida Dørheim Hinna
    20
    22
    21
    14
    6
    15
    1
    2
  • Sat
    30.Jul
    19:30
    JU17 - Jenter U17
    17-32 8
    Telma Andreasdottir / Ella Linnea Nygaard
    Savrit Kaur / Michaella Grejaldo
    0
    21
    0
    21
    0
    2
  • Sat
    30.Jul
    18:45
    JU17 - Jenter U17
    17-32 6
    Benedicte Nådland / Emily Thorsen
    Ingrid Humberset / Hanne Hovlid
    21
    6
    21
    16
    2
    0
  • Sat
    30.Jul
    18:00
    JU17 - Jenter U17
    17-32 5
    Hanna Østborg Fjerstad / Emma Larssen
    Anna Emilie Jakobsen / Mina Bergset Robertsen
    21
    19
    9
    21
    12
    15
    1
    2
  • Sat
    30.Jul
    18:00
    JU17 - Jenter U17
    17-32 4
    Tuva Charlotte Fossaas / Thale Johanne Schjønsby
    Astrid Skogen / Norma Kristine Imsland
    17
    21
    10
    21
    0
    2
  • Sat
    30.Jul
    18:45
    JU17 - Jenter U17
    17-32 3
    Live Nilsen Hordvik / Nina Byberg
    Linn Elise Rasmussen / Leana Magnussen Tønnessen
    17
    21
    22
    20
    15
    12
    2
    1
  • Sat
    30.Jul
    17:15
    JU17 - Jenter U17
    17-32 2
    Tomine Bjørnestøl Beckmann / Josefine Regine Reme
    Erle Lønn Foss / Erle Askeland
    11
    21
    21
    19
    7
    15
    1
    2
  • Sun
    31.Jul
    13:00
    JU17 - Jenter U17
    17 og 21 pl.1
    Camilla Maria Olsson Løkhaug / Othelie Oterhals Bachmann
    Erle Lønn Foss / Erle Askeland
    8
    21
    12
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    13:00
    JU17 - Jenter U17
    17 og 21 pl.2
    Live Nilsen Hordvik / Nina Byberg
    Astrid Skogen / Norma Kristine Imsland
    16
    21
    15
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    13:00
    JU17 - Jenter U17
    25 og 29 pl.4
    Veslemøy Snarheim Brynjelsen / Mone Espeskog Halvorsen
    Telma Andreasdottir / Ella Linnea Nygaard
    12
    21
    21
    18
    15
    12
    2
    1
  • Sun
    31.Jul
    13:45
    JU17 - Jenter U17
    17 og 21 pl.3
    Benedicte Nådland / Emily Thorsen
    Anna Emilie Jakobsen / Mina Bergset Robertsen
    21
    10
    14
    21
    15
    6
    2
    1
  • Sun
    31.Jul
    13:45
    JU17 - Jenter U17
    17 og 21 pl.4
    Hermine Fossmark / Ida Dørheim Hinna
    Savrit Kaur / Michaella Grejaldo
    18
    21
    19
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    12:15
    JU17 - Jenter U17
    25 og 29 pl.1
    Kaisa Utsola Kvanvik / Kamilla Lauvås
    Tomine Bjørnestøl Beckmann / Josefine Regine Reme
    21
    13
    21
    7
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    12:15
    JU17 - Jenter U17
    25 og 29 pl.2
    Linn Elise Rasmussen / Leana Magnussen Tønnessen
    Tuva Charlotte Fossaas / Thale Johanne Schjønsby
    21
    12
    21
    16
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    12:15
    JU17 - Jenter U17
    25 og 29 pl.3
    Hanna Østborg Fjerstad / Emma Larssen
    Ingrid Humberset / Hanne Hovlid
    13
    21
    22
    20
    15
    13
    2
    1
  • Sat
    30.Jul
    19:30
    GU17 - Gutter U17
    51-58 3
    Elias Buschmann Rustan / Marcus Gustavsen Gloslie
    Marcus Hjortaug / Tobias Farestveit Østerbø
    21
    9
    16
    21
    4
    15
    1
    2
  • Sat
    30.Jul
    18:45
    GU17 - Gutter U17
    51-58 2
    Andreas Thorenfeldt Walstad / Erik Sivertsvik
    Trond Bjorvatten / David Lindtveit Lines
    14
    21
    12
    21
    1
    2
  • Sat
    30.Jul
    16:15
    GU17 - Gutter U17
    51-58 4
    Stian Gaudestad / Frode Andreas Kile Kolbjørnsen
    Logo
    Tobias Liaaen Mellemseter / Johannes Liaaen Sandvik
    12
    21
    25
    23
    14
    16
    1
    2
  • Sat
    30.Jul
    16:15
    GU17 - Gutter U17
    51-58 1
    Vegard Trondal Nedrebø / Vincent Nerona Idsøe
    Christian Aardal Falkenberg / Tomas Strøm Larsen
    19
    21
    21
    23
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    09:15
    GU17 - Gutter U17
    51 og 53 pl.1
    Christian Aardal Falkenberg / Tomas Strøm Larsen
    Trond Bjorvatten / David Lindtveit Lines
    12
    21
    14
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    13:45
    GU17 - Gutter U17
    51 og 53 pl.2
    Marcus Hjortaug / Tobias Farestveit Østerbø
    Logo
    Tobias Liaaen Mellemseter / Johannes Liaaen Sandvik
    19
    21
    13
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    08:30
    GU17 - Gutter U17
    55 og 57 pl.1
    Vegard Trondal Nedrebø / Vincent Nerona Idsøe
    Andreas Thorenfeldt Walstad / Erik Sivertsvik
    10
    21
    11
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    09:15
    GU17 - Gutter U17
    55 og 57 pl.2
    Elias Buschmann Rustan / Marcus Gustavsen Gloslie
    Stian Gaudestad / Frode Andreas Kile Kolbjørnsen
    12
    21
    8
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    08:30
    GU17 - Gutter U17
    47 og 49 pl.2
    Eirik Louis slettahjell Kjeseth / Martin Lindal-Madsø
    Even Andreas Kuvåssæter / Ture Ravndal-Pettersen
    21
    17
    17
    21
    15
    12
    2
    1
  • Sun
    31.Jul
    08:30
    GU17 - Gutter U17
    47 og 49 pl.1
    Lars Bakken / Herman Nilsen Byberg
    Logo
    Emil Peters / Timon Gurrik Engelstad
    21
    9
    21
    15
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    09:15
    JU17 - Jenter U17
    51 og 53 pl.1
    Enya Espeskog Halvorsen / Marie Jacobsen Arnø
    Nantiya Ratanawan / Malin Berge Hjartnes
    22
    20
    21
    18
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    09:15
    JU17 - Jenter U17
    51 og 53 pl.2
    Karianne Solbalk Iversen / Naomi Birkeland
    Maria Røksund Hylbak / Rakel Fredriksen Melstveit
    21
    13
    21
    13
    2
    0
  • Sat
    30.Jul
    18:00
    JU17 - Jenter U17
    55-62 4
    Eida Brodin / Oda Emilie Høidalen
    Aarflot, Mathilde Nupen / Keilen, Frøya
    21
    0
    21
    0
    2
    0
  • Sat
    30.Jul
    19:30
    JU17 - Jenter U17
    55-62 3
    Mathilde Bie Andersen / Hanne Sivertsvik
    Olivia Reisvaag Johannessen / Ane Beckmann Fredvik
    19
    21
    21
    10
    7
    15
    1
    2
  • Sat
    30.Jul
    18:45
    JU17 - Jenter U17
    55-62 2
    Logo
    Dagny Ødegård Sødal / Clara Rein-Larsen
    Anette Trygstad / Malin Gundersen
    21
    9
    19
    21
    12
    15
    1
    2
  • Sat
    30.Jul
    18:45
    JU17 - Jenter U17
    55-62 1
    Tuva Lunde Berglyd / Catriona Tait
    Yasmin Al-Mustafa / Maria Sørlie
    18
    21
    21
    13
    15
    10
    2
    1
  • Sun
    31.Jul
    08:30
    JU17 - Jenter U17
    59 og 61 pl.2
    Mathilde Bie Andersen / Hanne Sivertsvik
    Aarflot, Mathilde Nupen / Keilen, Frøya
    21
    0
    21
    0
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    08:30
    JU17 - Jenter U17
    59 og 61 pl.1
    Yasmin Al-Mustafa / Maria Sørlie
    Logo
    Dagny Ødegård Sødal / Clara Rein-Larsen
    21
    8
    21
    8
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    09:15
    JU17 - Jenter U17
    55 og 57 pl.2
    Olivia Reisvaag Johannessen / Ane Beckmann Fredvik
    Eida Brodin / Oda Emilie Høidalen
    21
    11
    21
    6
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    08:30
    JU17 - Jenter U17
    55 og 57 pl.1
    Tuva Lunde Berglyd / Catriona Tait
    Anette Trygstad / Malin Gundersen
    21
    16
    21
    16
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    11:30
    JU17 - Jenter U17
    33 og 34 pl.
    Erle Østborg Fjerstad / Frøydis Ona-Hauffen
    Leah Straumstøyl / Aurelia Skrudland Eckholm
    12
    21
    21
    19
    15
    9
    2
    1
  • Sun
    31.Jul
    10:45
    JU17 - Jenter U17
    41 og 44 pl.2
    Kaia Villabø / Sara Gann
    Maud Helena Larsen / Ella Louise Rafol
    15
    21
    12
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    10:00
    JU17 - Jenter U17
    41 og 44 pl.1
    Logo
    Tara Büchner / Caroline Slungaard
    Logo
    Selma Engesæth Otterdal / Julie Marie Solbakken
    20
    22
    21
    17
    15
    12
    2
    1
  • Sun
    31.Jul
    10:45
    JU17 - Jenter U17
    41 og 44 pl.3
    Logo
    Mari Nielsen Sollesnes / Klara Dragland Torstveit
    Thea Skogvold Levin / Maria Elgsæther
    21
    8
    21
    14
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    11:30
    JU17 - Jenter U17
    35 og 36 pl.
    Juli Jacobsen Bolsø / Guro Ervik Jenset
    Nora Halgunset / Elin Einstabland
    21
    16
    18
    21
    7
    15
    1
    2
  • Sat
    30.Jul
    19:30
    JU17 - Jenter U17
    37-40 1
    Helena Thorkildsen / Josefine Marie Sødal
    Logo
    Hannah Hellebust / Hedda Tønnesen Aarflot
    10
    21
    5
    21
    0
    2
  • Sat
    30.Jul
    19:30
    JU17 - Jenter U17
    37-40 2
    Alivia Tryggestad Arthur / Ingrid Gidske
    Amerina Barstad / Veronika Barstad
    15
    21
    17
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    11:30
    JU17 - Jenter U17
    37 og 38 pl.
    Logo
    Hannah Hellebust / Hedda Tønnesen Aarflot
    Amerina Barstad / Veronika Barstad
    21
    5
    21
    5
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    10:45
    JU17 - Jenter U17
    39 og 40 pl.
    Helena Thorkildsen / Josefine Marie Sødal
    Alivia Tryggestad Arthur / Ingrid Gidske
    12
    21
    15
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    10:45
    GU17 - Gutter U17
    37 og 39 pl.1
    Asbjørn Mathias Hustadnes / Håvard Bernseter Keilen
    Even Jørgensen Telle / Iver Kjus Tjøgersen
    18
    21
    15
    21
    0
    2
  • Sun
    31.Jul
    09:15
    GU17 - Gutter U17
    41 og 42 pl.
    Bendik Johansen / Harald Murby
    Adrian Gjersdal-Torstrup / Ludvig Spikkeland
    16
    21
    21
    13
    6
    15
    1
    2
  • Sun
    31.Jul
    10:45
    GU17 - Gutter U17
    37 og 39 pl.2
    August Bø / Sean Veselovsky
    Emil Godskesen Staurheim / Bjørnar Sanda
    18
    21
    21
    15
    15
    10
    2
    1
  • Sun
    31.Jul
    10:45
    GU17 - Gutter U17
    59 og 60 pl.
    Stephen Nicolaisen / Oliver Jaroenjai Berge
    Jakob Osther / Torstein Røseid
    21
    16
    21
    18
    2
    0
  • Sun
    31.Jul
    09:15
    GU17 - Gutter U17
    61 og 62 pl.
    Halvor Bjorkjendal / Martin Vangstad
    Herman B Solbraa-Bay / Anfernee Soriano
    21
    23
    21
    8
    15
    10
    2
    1
Referees
1
Register Results