- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- *Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Pingisligan
- Kval till Elitserien
- Kval till Superettan steg 1, nord
- Kval till Superettan steg 1, syd
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till div 1 Damer, grupp N
- Kval till div 1 Damer, grupp S
- Kval till div 1, grupp Nord
- Kval till div 1, grupp Öst
- Kval till div 1, grupp Väst
- Kval till div 1, grupp Syd
- Kval till div 2, grupp NN
- Kval till div 2, grupp ÖN
- Kval till div 2, grupp ÖS
- Kval till div 2, grupp VN
- Kval till div 2, grupp VS
- Kval till div 2, grupp Syd N
- Kval till div 2, grupp Syd S
- Pingisligan
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Elitserien Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteranserien
- Ungdomsserier
- Bohuslän-Dal
- Seniorserier
- Ungdomsserier
- Dalarna
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Pojkar 12
- Pojkar 14
- Lag-DM
- Gotland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom 12
- Ungdom 14
- Göteborg
- LAG-DM
- Divisionsserier Göteborg
- Veteranserier Göteborg
- Höstserie Ungdom 2011
- Vårserie 2012 Ungdom
- Halland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- H-35, Veteran
- Ungdomsserier
- Nybörjarserier
- Damer Div. 3 Syd
- Sydsv. P/F-lagspokalen 2012
- Lag-DM 2011
- Hälsingland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Nordöstra Svealand
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom
- Oldboys
- Lag-DM
- Kval
- Medelpad
- Div 4
- Lag-DM
- Norrbotten
- Division 4 Norrbotten
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
-
St Erikscupen
- Pojkar 1996/97 Division 1
- Pojkar 1996/97 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 1
- Pojkar 1998/99 Division 2
- Pojkar 1998/99 Division 3
- Pojkar 1998/99 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 1
- Pojkar 2000/01 Division 2
- Pojkar 2000/01 Division 3
- Pojkar 2000/01 Division 4
- Pojkar 2000/01 Division 5
- Pojkar 2002/03 Division 1
- Pojkar 2002/03 Division 2
- Pojkar 2002/03 Division 3
- St Erik Slutspel
- Sydöstra Götaland
- Division 4
- Division 5
- Veteran
- Pojkar 15
- Pojkar 13
- Pojkar 11
- Pojkar 9/10
- Flickor 11/14
- Flickor 11
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Div 5
- Div 4
- Västerbotten
- Div 4
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdomsserier
- Ungdomsserier, vår
- Lag-DM
- Kval
- Västmanland
- Oldboys
- Division 4
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Kval till DIV 4
- Kval till DIV 5
- Lag-DM
- Lag-DM
- Östergötland
- Division 4 Östergötland
- Division 5 Östergötland
- Ungdom A
- Ungdom B
- Davis Cup-äldre
Elitserien A
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Team Mälarenergi | 7 | 5 | 2 | 0 | 40-15 | 134-64 | 1968-1604 | 12 |
2. Spårvägens BTK | 7 | 5 | 2 | 0 | 40-22 | 130-88 | 2069-1839 | 12 |
3. Dänningelanda BTK | 7 | 3 | 2 | 2 | 33-33 | 127-125 | 2290-2312 | 8 |
4. Ängby SK | 7 | 3 | 1 | 3 | 28-29 | 103-110 | 1956-1948 | 7 |
5. Tabergs SK | 7 | 3 | 0 | 4 | 29-35 | 116-129 | 2161-2299 | 6 |
6. Sjömarkens BTK | 7 | 2 | 2 | 3 | 25-33 | 89-119 | 1845-1987 | 6 |
7. Ljungby BTK | 7 | 2 | 0 | 5 | 27-31 | 107-108 | 1899-1901 | 4 |
8. Falkenbergs BTK | 7 | 0 | 1 | 6 | 17-41 | 73-136 | 1746-2044 | 1 |
20-1 | Sun, Jie | Spårvägens BTK |
15-0 | Zhang, Fang | Ljungby BTK |
15-2 | Dobesova, Jana | Team Mälarenergi |
15-6 | Rask, Sara | Dänningelanda BTK |
13-6 | Jia Yin, Wang | Dänningelanda BTK |
9-2 | Medina, Paula | Team Mälarenergi |
12-5 | 81605 | Sjömarkens BTK |
13-7 | Donner, Marina | Tabergs SK |
10-5 | Lund, Josefin | Ängby SK |
11-6 | Persson, Marie | Team Mälarenergi |
10-6 | Wersäll, Caroline | Ängby SK |
11-7 | Moskovits, Daniela | Spårvägens BTK |
3-2 | Otrén, Nina | Team Mälarenergi |
10-9 | Söderlund, Ida | Sjömarkens BTK |
6-7 | Karlsson, Michaela | Ljungby BTK |
6-8 | Bergström, Linda | Ängby SK |
9-11 | Stenqvist, Madeleine | Tabergs SK |
0-3 | Sandéhn, Alexandra | Dänningelanda BTK |
1-5 | Bölenius, Sannamari | Spårvägens BTK |
0-4 | Lomander, Karin | Falkenbergs BTK |
1-6 | Engelson, Maria | Ängby SK |
6-12 | Kei, Cecilia | Falkenbergs BTK |
5-11 | Månsson, Anna | Falkenbergs BTK |
0-6 | Herfors, Paulina | Ljungby BTK |
1-8 | Söderlund, Emma | Sjömarkens BTK |
0-7 | Ivanova Grönberg, Mariya | Sjömarkens BTK |
1-9 | Appelgren, Marlene | Spårvägens BTK |
3-12 | Gustafsson, Jennie | Falkenbergs BTK |
4-14 | Olsson, Caroline | Ljungby BTK |
3-14 | Sjöberg, Huda | Tabergs SK |
2-14 | Rydén, Lisa | Dänningelanda BTK |