- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- *Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Pingisligan herrar
- Kval till Pingisligan damer
- Kval till Superettan steg 1
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till division 1 damer, grupp nord
- Kval till division 1 damer, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp öst
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp väst
- Kval till division 1 herrar, steg 1 a, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 1 b, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 1 b, grupp syd
- Kval till division 1 herrar, steg 2, grupp nord
- Kval till division 1 herrar, steg 2, grupp syd
- Kval till division 2 herrar, grupp nord
- Kval till division 2 herrar, grupp öst N
- Kval till division 2 herrar, grupp öst S
- Kval till division 2 herrar, grupp väst
- Kval till division 2 herrar, grupp syd N
- Kval till division 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan Herrar
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Pingisligan Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
- Lag-SM, kval
- Lag-SM, finalspel
- Lag-SM veteran
- Lag-SM veteran
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Ö Blekinge
- Div 6 V Blekinge
- Veteraner Div 1 Blekinge
- Veteraner Div 2 Blekinge
- Ungdom 1
- Ungdom 3
- DM Damer
- DM Flickor
- DM Pojkar
- Lilla-DM
- Bohuslän-Dal
- Div 4
- Div 5
- Veteran
- Ungdom div.1
- Ungdom
- Kval
- Dalarna
- Division 4
- Division 5
- Pojkar 12
- Pojkar 15
- Lag-DM Herrar seniorer
- Lag-DM Pojkar 15
- Lag-DM Herrjuniorer
- Lilla DM
- Gotland
- U14
- Division 5
- Division 4
- Lag-DM
- Göteborg
- Distriktsserier Göteborg
- Veteranserier
- Vinterserien U-lag
- Vårserien U-lag
- Halland
- Div. 4 Halland
- Div. 5 Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland
- Pojkar-14 Kval
- Pojkar-12 Kval
- Pojkar-10 Kval
- Slutspel U-serier, pojkar 2014-15
- Flickor-12
- Nybörjarserier 2014-15
- Hälsingland
- Kval till div 3
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdoms serier
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Lag-DM
- Oldboysserie
- Ungdomsserie
- Kvalserier
- Norrbotten
- Division 4
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Ungdom
- Slutspel ungdom
- Kval till div 3
- Sydsvenska Pojk- & Flickträffen
- Stockholm
- Seniorer
- Veteraner
- Pensionärer
- St:Erikscupen höst
- St:Erikscupen vår
- St:Erikscupen slutspel
- Silly Season
- Sydöstra Götaland
- SVÖ-Cupen
- Div 4 Norra
- Div 4 Södra
- Div 4 Östra
- Div 5 Norra
- Div 5 Södra
- Div 5 Östra A
- Div 5 Östra B
- Div 6 Norra
- Veteran A
- Veteran B
- Veteran C
- Ungdomsserier
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- U11
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Ungdomsserier
- Kval till div 4
- Västerbotten
- DIV 4
- DIV5
- Kval till Division 3
- Västergötland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Kvalspel
- Ungdomsserien
- Lag-DM
- Västmanland
- Division 4
- Veteranserien
- Örebro
- DIV 4
- DIV 5
- DIV 6
- Lag-DM
- Kval div4
- Kval Div 5
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom A
- Ungdom B
Division 4
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. IK Juno B | 10 | 9 | 0 | 1 | 58-17 | 186-76 | 2605-1925 | 18 |
2. Jägarnäs/Ludvika BTK B | 10 | 7 | 0 | 3 | 49-27 | 164-115 | 2625-2394 | 14 |
3. Borlänge BTK | 10 | 6 | 2 | 2 | 49-37 | 179-136 | 2992-2775 | 14 |
4. Falu BTK B | 10 | 3 | 3 | 4 | 40-42 | 141-148 | 2512-2633 | 9 |
5. Långshyttans BTK B | 10 | 2 | 1 | 7 | 26-55 | 108-184 | 2435-2835 | 5 |
6. Juno BTK | 10 | 0 | 0 | 10 | 16-60 | 78-197 | 2162-2769 | 0 |
IK Juno B | |
16-2 | Steinholtz, Anton |
10-0 | Persson, Jonas |
10-0 | Westholm, Sofia |
10-0 | Werlefors, Peter |
3-1 | Hellman, Henrik |
7-8 | Ekendahl, Robin |
0-2 | Holen-Björklund, Maria |
0-3 | Karlborg, Christoffer |
2-1 | Dubbel |
58-17 | |
Jägarnäs/Ludvika BTK B | |
17-3 | Sundin, Tommy |
12-4 | Söderman, Roland |
12-7 | Berg, Oscar |
4-4 | Hammar, Tobias |
4-7 | Sundin, Jesper |
0-2 | Dubbel |
49-27 | |
Borlänge BTK | |
16-4 | Nordqvist, Lars |
5-1 | Johansson, Roland |
6-2 | Bokström, Lars |
2-1 | Lundgren, Lars |
1-3 | Magnusson, Dennis |
7-11 | Andersson, Emil |
6-12 | Ohlin, Oskar |
6-3 | Dubbel |
49-37 | |
Falu BTK B | |
12-6 | Neubauer, Mats |
11-5 | Ernstsson, Olof |
4-2 | Bergman, Jonas |
2-2 | Westlund, Roger |
7-8 | Liljeqvist, Anton |
0-4 | Hag, Bert |
0-4 | Sohlberg, Johannes |
2-7 | Hjort, Mattias |
2-4 | Dubbel |
40-42 | |
Långshyttans BTK B | |
8-5 | Forsberg, Ingemar |
4-2 | Axelsson, Jonas |
2-2 | Konttijärvi, Tapio |
2-2 | Karlström, Mikael |
0-1 | Rijsdorp, Arie |
1-3 | Lundberg, Henrik |
1-3 | Brandt, Michael |
0-4 | Wagner, Thomas |
2-8 | Palmberg, Måns |
0-9 | Forslund, Richard |
0-14 | Konttijärvi, Elias |
6-2 | Dubbel |
26-55 | |
Juno BTK | |
4-1 | Lademark, Thomas |
0-5 | Gadoua, Abdulla |
2-10 | Winge, Göran Erik |
5-14 | Wankowicz, Marek |
4-14 | Helmin, Björn |
1-12 | Nilsson, Göran |
0-4 | Dubbel |
16-60 | |