- Säsonger
- Säsongen 2024/2025
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- Säsongen 2017/2018
- *Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kval
- Kval, Pingisligan damer B
- Kval, Superettan steg 1 grupp nord
- Kval, Superettan steg 1 grupp syd
- Kval, Superettan steg 2
- Kval, div 1 herrar grupp nord
- Kval, div 1 herrar grupp väst
- Kval, div 2 grupp öst N
- Kval, div 2 grupp öst S
- Kval, div 2 grupp syd N
- Kval, div 2 grupp syd S
- Kval, div 2 grupp väst N
- Kval, div 2 grupp väst S
- Pingisligan Herrar
- Superettan
- Division 1 Herrar
- Division 2 Herrar
- Division 3 Herrar
- Pingisligan Damer
- Division 1 Damer
- Division 2 Damer
- Lag-SM ungdom
-
Lag-SM Kval
- Damjuniorer 17 Grupp A
- Flickor 15, Grupp A
- Flickor 15 Grupp B
- Flickor 13, Grupp A
- Herrjuniorer 17, Grupp A
- Pojkar 15, Grupp A
- Pojkar 15, Grupp B
- Pojkar 15, Grupp C
- Pojkar 15, Grupp D
- Pojkar 13, Grupp A
- Pojkar 13, Grupp B
- Pojkar 13, Grupp C, Pool 1
- Pojkar 13, Grupp C, Pool 2
- Pojkar 13, Grupp C, Final
- Pojkar 13, Grupp D, Pool 1
- Pojkar 13, Grupp D, Pool 2
- Pojkar 13, Grupp D, Final
- Lag-SM final
- Lag-SM veteran
- Lag-SM Veteraner
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge Östra
- Veteranserien div 1
- Div 6 Blekinge Västra
- Veteranserien div 2
- Ungdom A
- Ungdom B
- Ungdom A 1
- Ungdom A 2
- Dalarna
- Dalaserien
- Gotland
- Division 4
- Göteborg
- Lag-DM, sen.
- Höstserien, ungd.
- Distriktsserier
- Veteranserie
- Vårserien 2017
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 5 Södra Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland, Div. 1
- V-35 Halland, Div. 2
- Ungdomsserier 2016-17
- Slutspel Ungdomsserier 2016-17
- Nordvästra Götaland
- Seniorserier
- Kvalspel
- Ungdomsserier
- Lag-DM
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserien
- Lag-DM
- Kval
- Norrland
- Div 4
- Div 5
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6 Skåne
- Ungdom A Våren-17
- Ungdom B Våren-17
- Ungdom C Våren-17
- Ungdom D Våren-17
- Stockholm
- Silly Season
- Seniorer
- Veteraner
- Pensionärer
- S:t Erikscupen höst
-
S:t Erikscupen vår
- Pojkar 2001/02 division 1
- Pojkar 2003/04 division 1
- Pojkar 2003/04 division 2
- Pojkar 2003/04 division 3
- Pojkar 2003/04 division 4
- Pojkar 2005/06 division 1
- Pojkar 2005/06 division 2
- Pojkar 2005/06 division 3
- Pojkar 2005/06 division 4
- Pojkar 2005/06 division 5
- Pojkar 2005/06 division 6
- Pojkar 2007/08 division 1
- Pojkar 2007/08 division 2
- S:t Erikscupen slutspel
- Sydöstra Götaland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Veteran
- Ungdom
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Division 4
- Division 5
- Ungdomsserien grupp 1
- Ungdomsserien
- Västmanland
- Division 4 Västmanland 2016-17
- Veteranserien 2016-2017
- Ångermanland
- Div 5
- Ungdomsserien
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Lag-DM
- Kval till Div 3
- Kval till Div 4
- Kval till Div 5
- Östergötland
- Division 4
- Division 5
- Ungdom A
- Ungdom B
Stockholm Pensionärer serie C
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Spånga P. 6 | 10 | 9 | 1 | 0 | 77-23 | 256-110 | 3734-2982 | 19 |
2. Alby IF | 10 | 6 | 2 | 2 | 66-34 | 222-139 | 3485-3018 | 14 |
3. Spånga P. 4 | 10 | 4 | 2 | 4 | 55-45 | 198-180 | 3493-3469 | 10 |
4. Fältöverstens BTK 2 | 10 | 4 | 2 | 4 | 49-51 | 182-183 | 3310-3242 | 10 |
5. Spånga P. 5 | 10 | 3 | 1 | 6 | 34-66 | 136-221 | 3077-3482 | 7 |
6. Hässelby PKB 4 | 10 | 0 | 0 | 10 | 19-81 | 98-259 | 2765-3671 | 0 |
Spånga P. 6 | |
24-6 | Ekbäck, Billy |
17-4 | Sanjaa, Nergui |
19-11 | Dalén, Bengt |
5-1 | N/A |
3-0 | Wessman, Björn |
9-1 | Dubbel |
77-23 | |
Alby IF | |
26-4 | Johansson, Björn |
20-10 | Högberg, Gunnar |
10-10 | Sjöberg, Tommy |
4-6 | Lorentzon, Kjell |
6-4 | Dubbel |
66-34 | |
Spånga P. 4 | |
18-3 | Zetterström, Olle |
14-10 | Rozs, Tibor |
1-2 | Dalén, Bengt |
13-17 | Haglund, Rolf |
2-10 | Björne, Gunnar |
7-3 | Dubbel |
55-45 | |
Fältöverstens BTK 2 | |
21-6 | Berry, Alan |
13-14 | Degermark, Stefan |
1-2 | Heffler, Bo |
0-3 | Poignant, Claes |
0-4 | Lundhäll, Sven |
9-17 | Sjödin, Lennart |
5-5 | Dubbel |
49-51 | |
Spånga P. 5 | |
10-14 | Mattsson, Jan |
12-17 | Matis, Georg |
3-12 | Ruge, Gerald |
6-16 | Hägbom, Jan-Olof |
3-7 | Dubbel |
34-66 | |
Hässelby PKB 4 | |
0-1 | Lindstedt, Gunnar |
5-7 | Gonzalez Madariaga, Pedro |
0-3 | Maul, Monika |
0-3 | Tillinger, Eva |
5-10 | Schnell, Per |
8-16 | Tipter, Gheorghe |
0-10 | Lundberg, Ragnhild |
1-21 | Fjellstedt, Olof |
0-10 | Dubbel |
19-81 | |