Herrar Damer
Kval till Pingisligan Kval till Elitserien Kval till Superettan steg 1, nord Kval till Superettan steg 1, syd Kval till Superettan steg 2 Kval till div 1 Damer, grupp N Kval till div 1 Damer, grupp S Kval till div 1, grupp Nord Kval till div 1, grupp Öst Kval till div 1, grupp Väst Kval till div 1, grupp Syd Kval till div 2, grupp NN Kval till div 2, grupp ÖN Kval till div 2, grupp ÖS Kval till div 2, grupp VN Kval till div 2, grupp VS Kval till div 2, grupp Syd N Kval till div 2, grupp Syd S
Division 1 Norra Division 1 Östra Division 1 Västra Division 1 Södra
Division 2 NSN Division 2 NSS Division 2 ÖSN Division 2 ÖSS Division 2 VSN Division 2 VSS Division 2 SSN Division 2 SSS
Division 3 NSNÖ Division 3 NSNV Division 3 NSSÖ Division 3 NSSV Division 3 ÖSNÖ Division 3 ÖSNV Division 3 ÖSSÖ Division 3 ÖSSV Division 3 VSNÖ Division 3 VSNV Division 3 VSSÖ Division 3 VSSV Division 3 SSNÖ Division 3 SSNV Division 3 SSSÖ Division 3 SSSV
Elitserien A Elitserien B Elitserien Damer N Elitserien Damer S
Division 1 Damer N Division 1 Damer S
Division 2 Damer N Division 2 Damer Ö Division 2 Damer VSN Division 2 Damer VSS Division 2 Damer S
DJ 17, grupp 1 DJ 17, grupp 2 DJ 17, grupp 3 DJ 17, grupp 4 F 15, grupp 1 F 15, grupp 2 F 13, grupp 1 F 13, grupp 2 F 13, grupp 3 F 13, grupp 4 HJ 17, grupp 1 HJ 17, grupp 2 HJ 17, grupp 3 HJ 17, grupp 4 P 15, grupp 1 P 15, grupp 2 P 15, grupp 3 P 15, grupp 4 P 13, grupp 1 P 13, grupp 2 P 13, grupp 3 P 13, grupp 4
DJ 17 grupp 1 DJ 17 grupp 2 DJ 17 placeringar F 15 grupp 1 F 15 grupp 2 F 15 placeringar F 13 grupp 1 F 13 grupp 2 F 13 placeringar HJ 17 grupp 1 HJ 17 grupp 2 HJ 17 placeringar P 15 grupp 1 P 15 grupp 2 P 15 placeringar P 13 grupp 1 P 13 grupp 2 P 13 placeringar
Damer 30-40 Damer 50 Herrar 30 Kval Herrar 30 Final Herrar 40 Kval Herrar 40 Final Herrar 50 Kval Herrar 50 Final Herrar 60 Kval Herrar 60 Final Herrar 70 Kval Herrar 70 Final
Div 6 Blekinge västra Div 6 Blekinge östra
Veteranserien div 1 Veteranserien div 2
Ungdom 1 Ungdom 11 Ungdom 12 Ungdom 2
Div.4 Div.5
Ungdomsserier Div. 1 Div. 2 Div. 3
Division 4 Kval till div 3
Herrar Juniorer Herrar 40 Herrar Seniorer Lilla DM Herrar Pojkar 15
H35 Damer Damjunior 17 F11 F13 F15 H50 Herrar slutspel 1A Herrjunior 17 Herrsenior - Lilla DM Herrsenior slutspel 1 Herrsenior slutspel 2 Herrsenior slutspel 2A P11 P13 P15
Div. 4 Göteborg Div. 5 Göteborg Div. 6 Göteborg Div. 7 Göteborg
Veteran-1 Veteran-2 Veteran-3
Äldre 1 Äldre 2 Äldre 3 Äldre 4 Äldre 5 Yngre 1 Yngre 2 Yngre 3 Yngre 4 Yngre 5 Yngre 6
Äldre A Äldre B Äldre C Äldre D Äldre E Yngre A Yngre B Yngre C Yngre D Yngre E Yngre F Yngre G
Div. 4 Södra Div. 4 Norra
Div. 5 Södra Div. 5 Norra
H-35 Grupp 1 H-35 Grupp 2
Pojkar-10 Pojkar-12 Kvalgr. A Pojkar-12 Kvalgr. B Pojkar-14 P-12, Slutspel Gr.1 P-12, Slutspel Gr.2 Flickor-14
NYB. Pojkar-10 Gr. 1 NYB. Pojkar-10 Gr. 2 NYB. Pojk/Flick.-12
Pojkar-13 Pojkar-11 Flickor-13 Flickor-11
Herrlag, Lag-DM 2011 Damlag, Lag-DM 2011 Lilla Lag-DM, Lag-DM 2011 Veteran, Lag-DM 2011 DJ-17, Lag-DM 2011 HJ-17, Lag-DM 2011 F-14, Lag-DM 2011 P-14, Lag-DM 2011 F-12, Lag-DM 2011 P-12, Lag-DM 2011
HJ17 Lag DM Herrar
Division 4 A Division 4 B
Division 5 A Division 5 B Division 5 C Division 5 D
P 9 P9A P9B P 11 A P 11 B P 13 A P 13 B P 15/HJ A P 15/HJ B
Div. 4 Norra Div. 4 Södra Div. 4 Östra
Div. 5 Norra A Div. 5 Norra B Div. 5 Östra A Div. 5 Östra B Div. 5 Södra
Veteran A Veteran B Veteran C
Division 4 Division 5 Norra Division 5 Södra Division 6 Norra A Division 6 Norra B Division 6 Södra A Division 6 Södra B Division 7 Norra Division 7 Mellersta Division 7 Södra Kval till div 4 Kval till div 5 N Kval till div 5 S
Veteraner Div 1 Veteraner Div 2 Veteraner Div 3 Veteraner Div 4 Norra Veteraner Div 4 Södra Kval till vet div 3
Pojkar 1996/97 Division 1 Pojkar 1996/97 Division 2 Pojkar 1998/99 Division 1 Pojkar 1998/99 Division 2 Pojkar 1998/99 Division 3 Pojkar 1998/99 Division 4 Pojkar 2000/01 Division 1 Pojkar 2000/01 Division 2 Pojkar 2000/01 Division 3 Pojkar 2000/01 Division 4 Pojkar 2000/01 Division 5 Pojkar 2002/03 Division 1 Pojkar 2002/03 Division 2 Pojkar 2002/03 Division 3
Flickor 1996 Flickor 1997 Flickor 1998/99 Flickor 2000 Flickor 2001/02 Pojkar 1996 Pojkar 1997 Pojkar 1998 Pojkar 1999 Pojkar 2000 Pojkar 2001 Pojkar 2002 Pojkar 2003
Division 5 Kvalspel till div.5 Södermanland
Division 5 H-B Division 5 Samdr
Division 6 H-B Division 6 Samdr
Ungdom Division 1 Ungdom Division 2
Oldboys kl. 1 Oldboys kl. 2
Herrar Oldboys
Kval till div. 4 Kval till div. 5
Div 5 Fortsättningsserie Slutspel
Div 4 Västerbotten Div 5 Västerbotten
Div 4 Norra Div 4 Mellersta Div 4 Södra
Div 5 Norra Div 5 Mellersta Div 5 Södra
Flickor 11 Pojkar 11 Pojkar 11 B Pojkar 13 Pojkar 13 B
Flickor 9 Flickor 11 Pojkar 9 A Pojkar 9 B Pojkar 9 C Pojkar 11 A-slutspel Pojkar 11 B-slutspel Pojkar 13 A-slutspel Pojkar 13 B-slutspel
Senior-DM Lilla-DM Lag-DM P 11 Lag-DM F 13 Lag-DM P 13 Lag-DM P 15 Lag-DM H 60 Lag-DM H 70
Kval till div 4 norra Kval till div 4 mellersta Kval till div 4 södra Kval till div 5 mellersta

 

Division 2 NSN

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. PK Smyg 14 12 0 2 105-53 381-220 5984-4951 24
2. IK Juno 14 12 0 2 108-58 394-258 6327-5717 24
3. Umeå BTK 14 9 1 4 93-68 343-286 5904-5730 19
4. Umeå PK 14 6 2 6 88-86 336-322 6104-5896 14
5. Sävast BTK 14 2 5 7 75-101 307-368 6142-6356 9
6. Hudiksvalls IF BTK 14 3 2 9 78-92 306-347 5921-6025 8
7. Valbo AIF 14 2 3 9 65-104 266-382 5673-6264 7
8. Örbyhus IF 14 2 3 9 52-102 208-358 4368-5484 7

MatcherMatchstatistik per lagMatchstatistik per spelare

 
Omgång 1
Lör 17/09 2011
Arrangör: IK Juno
10:00Sävast BTK   - Örbyhus IF           7 - 7    Detaljer
10:00IK Juno   - PK Smyg           8 - 5    Detaljer
10:00Valbo AIF   - Hudiksvalls IF BTK           7 - 7    Detaljer
10:00Umeå BTK   - Umeå PK           8 - 3    Detaljer
 
Omgång 2
Lör 17/09 2011
Arrangör: IK Juno
14:00Umeå PK   - Sävast BTK           7 - 7    Detaljer
14:00Örbyhus IF   - IK Juno           0 - 8    Detaljer
14:00PK Smyg   - Valbo AIF           8 - 1    Detaljer
14:00Hudiksvalls IF BTK   - Umeå BTK           4 - 8    Detaljer
 
Omgång 3
Sön 18/09 2011
Arrangör: IK Juno
10:00IK Juno   - Sävast BTK           6 - 8    Detaljer
10:00Valbo AIF   - Örbyhus IF           5 - 8    Detaljer
10:00Umeå BTK   - PK Smyg           2 - 8    Detaljer
10:00Hudiksvalls IF BTK   - Umeå PK           2 - 8    Detaljer
 
Omgång 4
Sön 18/09 2011
Arrangör: IK Juno
14:00Umeå PK   - IK Juno           6 - 8    Detaljer
14:00Sävast BTK   - Valbo AIF           7 - 7    Detaljer
14:00Örbyhus IF   - Umeå BTK           2 - 8    Detaljer
14:00PK Smyg   - Hudiksvalls IF BTK           8 - 4    Detaljer
 
Omgång 5
Lör 03/12 2011
Arrangör: Umeå BTK
10:00Valbo AIF   - IK Juno           5 - 8    Detaljer
10:00Umeå BTK   - Sävast BTK           8 - 4    Detaljer
10:00Hudiksvalls IF BTK   - Örbyhus IF           8 - 0    Detaljer
10:00PK Smyg   - Umeå PK           8 - 6    Detaljer
 
Omgång 6
Lör 03/12 2011
Arrangör: Umeå BTK
14:00Umeå PK   - Valbo AIF           6 - 8    Detaljer
14:00IK Juno   - Umeå BTK           6 - 8    Detaljer
14:00Sävast BTK   - Hudiksvalls IF BTK           7 - 7    Detaljer
14:00Örbyhus IF   - PK Smyg           0 - 8    Detaljer
 
Omgång 7
Lör 14/01 2012
Arrangör: Sävast BTK
10:00Umeå BTK   - Valbo AIF           7 - 7    Detaljer
10:00Hudiksvalls IF BTK   - IK Juno           4 - 8    Detaljer
10:00PK Smyg   - Sävast BTK           8 - 1    Detaljer
10:00Örbyhus IF   - Umeå PK           4 - 8    Detaljer
 
Omgång 8
Lör 14/01 2012
Arrangör: Sävast BTK
14:00Örbyhus IF   - Sävast BTK           7 - 7    Detaljer
14:00PK Smyg   - IK Juno           4 - 8    Detaljer
14:00Hudiksvalls IF BTK   - Valbo AIF           5 - 8    Detaljer
14:00Umeå PK   - Umeå BTK           8 - 4    Detaljer
 
Omgång 9
Sön 15/01 2012
Arrangör: Sävast BTK
10:00Sävast BTK   - Umeå PK           5 - 8    Detaljer
10:00IK Juno   - Örbyhus IF           8 - 4    Detaljer
10:00Valbo AIF   - PK Smyg           3 - 8    Detaljer
10:00Umeå BTK   - Hudiksvalls IF BTK           8 - 4    Detaljer
 
Omgång 10
Sön 15/01 2012
Arrangör: Sävast BTK
14:00Sävast BTK   - IK Juno           4 - 8    Detaljer
14:00Örbyhus IF   - Valbo AIF           8 - 4    Detaljer
14:00PK Smyg   - Umeå BTK           8 - 4    Detaljer
14:00Umeå PK   - Hudiksvalls IF BTK           8 - 6    Detaljer
 
Omgång 11
Lör 10/03 2012
Arrangör: Valbo AIF
10:00IK Juno   - Umeå PK           8 - 1    Detaljer
10:00Valbo AIF   - Sävast BTK           4 - 8    Detaljer
10:00Umeå BTK   - Örbyhus IF           8 - 2    Detaljer
10:00Hudiksvalls IF BTK   - PK Smyg           6 - 8    Detaljer
 
Omgång 12
Lör 10/03 2012
Arrangör: Valbo AIF
14:00IK Juno   - Valbo AIF           8 - 0    Detaljer
14:00Sävast BTK   - Umeå BTK           1 - 8    Detaljer
14:00Örbyhus IF   - Hudiksvalls IF BTK           2 - 8    Detaljer
14:00Umeå PK   - PK Smyg           4 - 8    Detaljer
 
Omgång 13
Sön 11/03 2012
Arrangör: Valbo AIF
10:00Valbo AIF   - Umeå PK           3 - 8    Detaljer
10:00Umeå BTK   - IK Juno           4 - 8    Detaljer
10:00Hudiksvalls IF BTK   - Sävast BTK           8 - 4    Detaljer
10:00PK Smyg   - Örbyhus IF           8 - 1    Detaljer
 
Omgång 14
Sön 11/03 2012
Arrangör: Valbo AIF
14:00Valbo AIF   - Umeå BTK           3 - 8    Detaljer
14:00IK Juno   - Hudiksvalls IF BTK           8 - 5    Detaljer
14:00Sävast BTK   - PK Smyg           5 - 8    Detaljer
14:00Umeå PK   - Örbyhus IF           7 - 7    Detaljer
 
Powered by PlanAssist