Expand sidebar
Collapse sidebar
Ungdomsserier pojkar - Herrar U19
Log in
Categories
Latest results
Days
Facilities
Teams
Reports
Nivå 1
Nivå 2A
Nivå 2B
Nivå 3
Slutspel
Lions Basket Cup HU19-H17
Lions Basket Cup HU19-H17
Herrar U19
35 matches
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp D
Grupp E
Grupp F
Grupp G
Grupp H
Grupp I
Playoff - level 1
Playoff - level 1
35 matches
Upcoming
Played
Choose layout:
Cards
Table
Sun
7.May
17:00
Final
Uppsala Basket
Tureberg Basket
75
68
75
68
75
68
Fri
5.May
19:15
1/2-2
Tureberg Basket
Blackeberg Svart
100
68
100
68
100
68
Sun
30.Apr
14:15
1/4-3
Nytt Uppsala Basket Röd 2
Tureberg Basket
44
62
44
62
44
62
Sun
30.Apr
12:30
1/2-1
Blackeberg Röd
Uppsala Basket
62
78
62
78
62
78
Sat
29.Apr
16:00
1/8-5
Nytt Uppsala Basket Röd 2
KFUM Lidingö
53
48
53
48
53
48
Sat
29.Apr
14:15
1/4-1
Blackeberg Röd
Sigtuna Basket 2
72
64
72
64
72
64
Fri
28.Apr
19:15
1/16-9
Nytt Uppsala Basket Röd 2
Nytt Haga Haninge
69
57
69
57
69
57
Sun
23.Apr
17:30
1/4-4
Fryshuset Röd 1
Blackeberg Svart
69
73
69
73
69
73
Sun
23.Apr
15:45
1/8-2
Tyresö Basket Röd
Sigtuna Basket 2
77
99
77
99
77
99
Sun
23.Apr
14:00
1/4-2
Uppsala Basket
Hammarby Vit
95
66
95
66
95
66
Sat
22.Apr
17:30
1/8-8
Blackeberg Svart
Viby Basket Röd
77
54
77
54
77
54
Sat
22.Apr
16:00
1/8-1
Blackeberg Röd
Spånga Basket
94
78
94
78
94
78
Sat
22.Apr
15:45
1/16-4
Norrtälje Basket
Sigtuna Basket 2
58
68
58
68
58
68
Sat
22.Apr
15:45
1/8-3
Blackeberg 05
Uppsala Basket
53
67
53
67
53
67
Sat
22.Apr
13:45
1/8-6
Skuru IK
Tureberg Basket
79
102
79
102
79
102
Sat
22.Apr
10:30
1/8-7
Fryshuset Röd 1
Central Gul
66
50
66
50
66
50
Fri
21.Apr
19:45
1/8-4
Hammarby Vit
Fryshuset Röd 2
101
76
101
76
101
76
Fri
21.Apr
18:15
1/16-2
Nytt Fryshuset P06 Röd 1
Spånga Basket
66
74
66
74
66
74
Mon
17.Apr
20:30
1/16-1
Blackeberg Röd
Hammarby Grön
84
54
84
54
84
54
Sun
2.Apr
19:00
1/16-7
Hammarby Vit
Sigtuna Basket
112
48
112
48
112
48
Sun
2.Apr
18:30
1/16-10
Fryshuset 06 Röd 2
KFUM Lidingö
58
66
58
66
58
66
Sun
2.Apr
18:00
1/32-8
AIK Basket Gul
Sigtuna Basket 2
55
122
55
122
55
122
Sun
2.Apr
17:45
1/16-15
Blackeberg Svart
Nytt Södertälje Basket Vit
4
2
4
2
4
2
Sun
2.Apr
17:00
1/16-5
Akropol Basket
Blackeberg 05
39
86
39
86
39
86
Sun
2.Apr
15:30
1/16-11
Alvik Gul
Tureberg Basket
72
86
72
86
72
86
Sun
2.Apr
15:15
1/16-3
Nytt Skuru Basket Älta
Tyresö Basket Röd
92
97
92
97
92
97
Sun
2.Apr
14:00
1/16-6
Järva Basket
Uppsala Basket
55
94
55
94
55
94
Sun
2.Apr
13:45
1/16-14
Central Gul
Nytt Sloga Basket
58
51
58
51
58
51
Sun
2.Apr
13:30
1/16-12
Skuru IK
Stockholm Nordväst
77
71
77
71
77
71
Sun
2.Apr
11:15
1/16-13
Fryshuset Röd 1
Nytt KFUM Gävle
20
0
20
0
20
0
Sat
1.Apr
18:30
1/16-16
Viby Basket Röd
Uppsala Basket Röd
89
73
89
73
89
73
Sat
1.Apr
17:15
1/32-4
Spånga Basket
Tyresö Basket
90
74
90
74
90
74
Sat
1.Apr
10:30
1/32-6
Tyresö Basket Röd
Uppsala Basket Svart
57
55
57
55
57
55
Fri
31.Mar
20:15
1/32-2
Hammarby Grön
Huddinge Basket
79
67
79
67
79
67
Fri
31.Mar
19:15
1/16-8
Fryshuset Röd 2
Hammarby Basket Farsta
74
64
74
64
74
64
!
Information:
✓
Success:
×
Error:
Close notification