Grupp 1

3 matches
Choose layout:
Sunday Oct 22, 2023
  • Sun
    22.Oct
    18:30
    Logo
    Bankeryds Basketklubb
    Logo
    Lobas P08
    78
    87
  • Sun
    22.Oct
    14:00
    Logo
    Lobas P08
    Logo
    Uppsala Basket
    81
    89
  • Sun
    22.Oct
    09:30
    Logo
    Bankeryds Basketklubb
    Logo
    Uppsala Basket
    99
    93

Grupp 2

6 matches
Sunday Oct 22, 2023
  • Sun
    22.Oct
    12:00
    Logo
    KFUM-KFUK Ockelbo Basketklubb
    Logo
    Täby Basket
    53
    84
  • Sun
    22.Oct
    10:00
    Logo
    Fryshuset Basket
    Logo
    Viby Basket
    114
    57
Saturday Oct 21, 2023
  • Sat
    21.Oct
    18:30
    Logo
    Täby Basket
    Logo
    Fryshuset Basket
    55
    96
  • Sat
    21.Oct
    16:30
    Logo
    Viby Basket
    Logo
    KFUM-KFUK Ockelbo Basketklubb
    76
    55
  • Sat
    21.Oct
    12:00
    Logo
    Viby Basket
    Logo
    Täby Basket
    72
    95
  • Sat
    21.Oct
    10:00
    Logo
    KFUM-KFUK Ockelbo Basketklubb
    Logo
    Fryshuset Basket
    43
    126

Grupp 3

3 matches
Sunday Oct 22, 2023
  • Sun
    22.Oct
    10:00
    Logo
    Stockholm Nordväst
    Logo
    Skuru Basket
    66
    59
Saturday Oct 21, 2023
  • Sat
    21.Oct
    17:00
    Logo
    KFUM Östersund Basket Ungdom
    Logo
    Stockholm Nordväst
    43
    82
  • Sat
    21.Oct
    12:00
    Logo
    Skuru Basket
    Logo
    KFUM Östersund Basket Ungdom
    101
    61

Grupp 4

6 matches
Sunday Oct 22, 2023
  • Sun
    22.Oct
    14:00
    Logo
    AIK Basket
    Logo
    Alvik
    63
    67
  • Sun
    22.Oct
    12:00
    Logo
    Västerås Basketboll Förening
    Logo
    Nässjö Basketförening
    54
    52
Saturday Oct 21, 2023
  • Sat
    21.Oct
    18:30
    Logo
    Nässjö Basketförening
    Logo
    AIK Basket
    54
    72
  • Sat
    21.Oct
    14:30
    Logo
    Alvik
    Logo
    Västerås Basketboll Förening
    81
    58
  • Sat
    21.Oct
    10:00
    Logo
    Alvik
    Logo
    Nässjö Basketförening
    75
    59
Friday Oct 20, 2023
  • Fri
    20.Oct
    19:00
    Logo
    AIK Basket
    Logo
    Västerås Basketboll Förening
    65
    61

Grupp 5

6 matches
Sunday Oct 22, 2023
  • Sun
    22.Oct
    14:30
    Logo
    Växjö Ravens
    Logo
    Spånga Basket
    74
    58
  • Sun
    22.Oct
    10:00
    Logo
    Spånga Basket
    Logo
    Högsbo Basket
    79
    108
Saturday Oct 21, 2023
  • Sat
    21.Oct
    19:30
    Logo
    Högsbo Basket
    Logo
    Växjö Ravens
    67
    74
  • Sat
    21.Oct
    17:00
    Logo
    HBBK
    Logo
    Spånga Basket
    99
    70
  • Sat
    21.Oct
    12:00
    Logo
    Högsbo Basket
    Logo
    HBBK
    70
    66
Friday Oct 20, 2023
  • Fri
    20.Oct
    19:30
    Logo
    Växjö Ravens
    Logo
    HBBK
    46
    55

Grupp 6

6 matches
Sunday Oct 22, 2023
  • Sun
    22.Oct
    12:00
    Logo
    KFUM Örebro Basket P08
    Logo
    Lidingö Basket
    65
    94
  • Sun
    22.Oct
    10:00
    Logo
    IK Eos
    Logo
    Malbas Orange
    67
    87
Saturday Oct 21, 2023
  • Sat
    21.Oct
    17:30
    Logo
    Lidingö Basket
    Logo
    IK Eos
    81
    47
  • Sat
    21.Oct
    15:30
    Logo
    Malbas Orange
    Logo
    KFUM Örebro Basket P08
    78
    67
  • Sat
    21.Oct
    11:00
    Logo
    Malbas Orange
    Logo
    Lidingö Basket
    58
    54
  • Sat
    21.Oct
    09:00
    Logo
    KFUM Örebro Basket P08
    Logo
    IK Eos
    93
    79

Grupp 7

6 matches
Sunday Oct 22, 2023
  • Sun
    22.Oct
    17:45
    Logo
    Norrköpings Basketförening
    Logo
    KFUM Central Basket
    58
    70
  • Sun
    22.Oct
    15:45
    Logo
    KFUM Blackebergs Idrottsklubb
    Logo
    Onsala Pirates Basketboll Klubb
    96
    50
  • Sun
    22.Oct
    09:00
    Logo
    Norrköpings Basketförening
    Logo
    KFUM Blackebergs Idrottsklubb
    57
    127
Saturday Oct 21, 2023
  • Sat
    21.Oct
    20:00
    Logo
    KFUM Central Basket
    Logo
    Onsala Pirates Basketboll Klubb
    64
    44
  • Sat
    21.Oct
    11:30
    Logo
    Onsala Pirates Basketboll Klubb
    Logo
    Norrköpings Basketförening
    58
    51
Friday Oct 20, 2023
  • Fri
    20.Oct
    20:00
    Logo
    KFUM Blackebergs Idrottsklubb
    Logo
    KFUM Central Basket
    103
    60

Grupp 8

3 matches
Sunday Oct 22, 2023
  • Sun
    22.Oct
    11:30
    Logo
    Södertälje Basketbollklubb
    Logo
    Basketklubben Höken
    63
    87
Saturday Oct 21, 2023
  • Sat
    21.Oct
    16:30
    Logo
    Hammarby Basket
    Logo
    Södertälje Basketbollklubb
    109
    78
Friday Oct 20, 2023
  • Fri
    20.Oct
    19:00
    Logo
    Basketklubben Höken
    Logo
    Hammarby Basket
    61
    115