Grupp 1

6 matches
Choose layout:
Sunday Dec 3, 2023
  • Sun
    3.Dec
    12:00
    Logo
    Föreningen Arvika Basket
    Logo
    Antnäs Villagers
    112
    63
  • Sun
    3.Dec
    10:00
    Logo
    Täby Basket
    Logo
    KFUM Östersund Basket Ungdom
    112
    22
Saturday Dec 2, 2023
  • Sat
    2.Dec
    20:00
    Logo
    Antnäs Villagers
    Logo
    KFUM Östersund Basket Ungdom
    106
    108
  • Sat
    2.Dec
    15:00
    Logo
    Antnäs Villagers
    Logo
    Täby Basket
    64
    90
  • Sat
    2.Dec
    13:00
    Logo
    KFUM Östersund Basket Ungdom
    Logo
    Föreningen Arvika Basket
    55
    108
Friday Dec 1, 2023
  • Fri
    1.Dec
    20:00
    Logo
    Täby Basket
    Logo
    Föreningen Arvika Basket
    71
    53

Grupp 2

6 matches
Sunday Dec 3, 2023
  • Sun
    3.Dec
    12:00
    Logo
    KFUM-KFUK Ockelbo Basketklubb
    Logo
    AIK Basket
    77
    100
  • Sun
    3.Dec
    10:00
    Logo
    Södertälje Basketbollklubb
    Logo
    Kungsholmen Basketbollklubb
    83
    46
Saturday Dec 2, 2023
  • Sat
    2.Dec
    20:30
    Logo
    AIK Basket
    Logo
    Södertälje Basketbollklubb
    81
    69
  • Sat
    2.Dec
    18:30
    Logo
    KFUM-KFUK Ockelbo Basketklubb
    Logo
    Kungsholmen Basketbollklubb
    60
    63
  • Sat
    2.Dec
    13:00
    Logo
    Södertälje Basketbollklubb
    Logo
    KFUM-KFUK Ockelbo Basketklubb
    77
    44
  • Sat
    2.Dec
    11:00
    Logo
    Kungsholmen Basketbollklubb
    Logo
    AIK Basket
    72
    70

Grupp 3

6 matches
Sunday Dec 3, 2023
  • Sun
    3.Dec
    13:00
    Logo
    Nässjö Basketförening
    Logo
    Högsbo Basket
    52
    89
  • Sun
    3.Dec
    11:00
    Logo
    KFUM Central Basket
    Logo
    Malbas Svart
    84
    52
Saturday Dec 2, 2023
  • Sat
    2.Dec
    20:00
    Logo
    Malbas Svart
    Logo
    Nässjö Basketförening
    44
    68
  • Sat
    2.Dec
    18:00
    Logo
    Högsbo Basket
    Logo
    KFUM Central Basket
    89
    38
  • Sat
    2.Dec
    12:00
    Logo
    Malbas Svart
    Logo
    Högsbo Basket
    35
    97
  • Sat
    2.Dec
    10:00
    Logo
    Nässjö Basketförening
    Logo
    KFUM Central Basket
    54
    83

Grupp 4

6 matches
Sunday Dec 3, 2023
  • Sun
    3.Dec
    14:15
    Logo
    Skuru Basket
    Logo
    Trelleborg Basket Pirates 08
    98
    108
  • Sun
    3.Dec
    14:15
    Logo
    Onsala Pirates Basketboll Klubb
    Logo
    Kvarnby Basket Breddförening
    59
    37
  • Sun
    3.Dec
    09:45
    Logo
    Onsala Pirates Basketboll Klubb
    Logo
    Trelleborg Basket Pirates 08
    55
    90
Saturday Dec 2, 2023
  • Sat
    2.Dec
    18:45
    Logo
    Onsala Pirates Basketboll Klubb
    Logo
    Skuru Basket
    68
    51
  • Sat
    2.Dec
    16:30
    Logo
    Trelleborg Basket Pirates 08
    Logo
    Kvarnby Basket Breddförening
    116
    42
  • Sat
    2.Dec
    12:00
    Logo
    Skuru Basket
    Logo
    Kvarnby Basket Breddförening
    105
    42

Grupp 5

3 matches
Sunday Dec 3, 2023
  • Sun
    3.Dec
    13:30
    Logo
    Lobas P08
    Logo
    Cross Over Basketball Academy Club
    89
    28
Saturday Dec 2, 2023
  • Sat
    2.Dec
    15:30
    Logo
    KFUM Örebro Basket P08
    Logo
    Lobas P08
    84
    61
  • Sat
    2.Dec
    09:30
    Logo
    Cross Over Basketball Academy Club
    Logo
    KFUM Örebro Basket P08
    39
    98

Grupp 6

6 matches
Sunday Dec 3, 2023
  • Sun
    3.Dec
    12:00
    Logo
    Skuru Basket Grön
    Logo
    Bankeryds Basketklubb
    44
    114
  • Sun
    3.Dec
    10:00
    Logo
    Norrköpings Basketförening
    Logo
    Lidingö Basket
    66
    85
Saturday Dec 2, 2023
  • Sat
    2.Dec
    19:30
    Logo
    Skuru Basket Grön
    Logo
    Lidingö Basket
    48
    108
  • Sat
    2.Dec
    17:30
    Logo
    Bankeryds Basketklubb
    Logo
    Norrköpings Basketförening
    96
    76
  • Sat
    2.Dec
    12:00
    Logo
    Lidingö Basket
    Logo
    Bankeryds Basketklubb
    77
    56
  • Sat
    2.Dec
    10:00
    Logo
    Norrköpings Basketförening
    Logo
    Skuru Basket Grön
    73
    37

Grupp 7

6 matches
Sunday Dec 3, 2023
  • Sun
    3.Dec
    16:00
    Logo
    Viby Basket
    Logo
    KFUM Linköping
    90
    58
  • Sun
    3.Dec
    14:00
    Logo
    Basketklubben Höken
    Logo
    Spånga Basket
    105
    77
Saturday Dec 2, 2023
  • Sat
    2.Dec
    19:00
    Logo
    KFUM Linköping
    Logo
    Basketklubben Höken
    62
    90
  • Sat
    2.Dec
    13:00
    Logo
    Basketklubben Höken
    Logo
    Viby Basket
    92
    77
  • Sat
    2.Dec
    11:00
    Logo
    Spånga Basket
    Logo
    KFUM Linköping
    58
    63
Friday Dec 1, 2023
  • Fri
    1.Dec
    20:30
    Logo
    Viby Basket
    Logo
    Spånga Basket
    70
    64

Grupp 8

6 matches
Sunday Dec 3, 2023
  • Sun
    3.Dec
    11:00
    Logo
    Borås Basket
    Logo
    Västerås Basketboll Förening
    62
    86
  • Sun
    3.Dec
    09:00
    Logo
    Växjö Ravens
    Logo
    IK Eos
    78
    85
Saturday Dec 2, 2023
  • Sat
    2.Dec
    18:30
    Logo
    IK Eos
    Logo
    Borås Basket
    86
    53
  • Sat
    2.Dec
    16:30
    Logo
    Västerås Basketboll Förening
    Logo
    Växjö Ravens
    76
    71
  • Sat
    2.Dec
    12:00
    Logo
    IK Eos
    Logo
    Västerås Basketboll Förening
    65
    71
  • Sat
    2.Dec
    10:00
    Logo
    Borås Basket
    Logo
    Växjö Ravens
    72
    75