1

10 matches
Choose layout:
  • Sat
    31.Aug
    19:11
    Logo
    LFH09 1
    Logo
    Nannestad
    9
    8
  • Sat
    31.Aug
    18:48
    Åmot
    Logo
    Varde
    6
    7
  • Sat
    31.Aug
    15:01
    Logo
    Varde
    Gausdal 2
    10
    7
  • Sat
    31.Aug
    14:38
    Logo
    Nannestad
    Åmot
    13
    8
  • Sat
    31.Aug
    12:33
    Åmot
    Logo
    LFH09 1
    8
    9
  • Sat
    31.Aug
    12:10
    Gausdal 2
    Logo
    Nannestad
    7
    13
  • Sat
    31.Aug
    10:05
    Logo
    LFH09 1
    Gausdal 2
    11
    5
  • Sat
    31.Aug
    09:42
    Logo
    Nannestad
    Logo
    Varde
    9
    4
  • Sat
    31.Aug
    08:00
    Gausdal 2
    Åmot
    10
    12
  • Fri
    30.Aug
    17:51
    Logo
    Varde
    Logo
    LFH09 1
    7
    5

2

6 matches
  • Sat
    31.Aug
    16:43
    Logo
    Gjerdrum
    Logo
    Nit-Hak 1
    7
    10
  • Sat
    31.Aug
    16:20
    Logo
    LFH09 2
    Skreia
    9
    2
  • Sat
    31.Aug
    11:47
    Logo
    LFH09 2
    Logo
    Gjerdrum
    8
    7
  • Sat
    31.Aug
    11:24
    Skreia
    Logo
    Nit-Hak 1
    7
    15
  • Fri
    30.Aug
    20:09
    Logo
    Gjerdrum
    Skreia
    8
    6
  • Fri
    30.Aug
    19:46
    Logo
    Nit-Hak 1
    Logo
    LFH09 2
    7
    7

3

6 matches
  • Sat
    31.Aug
    18:25
    Logo
    Toten
    Ammerud
    9
    9
  • Sat
    31.Aug
    18:02
    Logo
    Nit-Hak 2
    Gausdal 1
    10
    1
  • Sat
    31.Aug
    14:15
    Gausdal 1
    Logo
    Toten
    1
    14
  • Sat
    31.Aug
    13:52
    Ammerud
    Logo
    Nit-Hak 2
    7
    5
  • Sat
    31.Aug
    09:19
    Gausdal 1
    Ammerud
    2
    12
  • Fri
    30.Aug
    19:23
    Logo
    Toten
    Logo
    Nit-Hak 2
    13
    2

Playoff A

 
5 matches
  • Sun
    1.Sep
    15:07
    A-F
    Logo
    Nannestad
    Logo
    Nit-Hak 1
    11
    12
  • Sun
    1.Sep
    11:45
    A-1/2-2
    Logo
    LFH09 1
    Logo
    Nit-Hak 1
    9
    12
  • Sun
    1.Sep
    11:20
    A-1/2-1
    Logo
    Nannestad
    Ammerud
    12
    5
  • Sun
    1.Sep
    09:15
    A-1/4-2
    Logo
    Toten
    Logo
    LFH09 1
    3
    5
  • Sun
    1.Sep
    08:50
    A-1/4-1
    Logo
    LFH09 2
    Ammerud
    5
    6

Playoff B

 
6 matches
  • Sun
    1.Sep
    14:17
    B-F
    Logo
    Varde
    Åmot
    7
    9
  • Sun
    1.Sep
    11:30
    B-1/2-2
    Åmot
    Gausdal 2
    8
    3
  • Sun
    1.Sep
    11:05
    B-1/2-1
    Logo
    Varde
    Gausdal 1
    18
    0
  • Sun
    1.Sep
    09:20
    B-1/4-3
    Logo
    Nit-Hak 2
    Gausdal 2
    2
    5
  • Sun
    1.Sep
    08:55
    B-1/4-2
    Logo
    Gjerdrum
    Åmot
    1
    5
  • Sun
    1.Sep
    08:30
    B-1/4-1
    Gausdal 1
    Skreia
    1
    0