Nordöstra Svealand Div 5 Sammandrag

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Vassunda IF C 14 14 0 0 112-26 361-136 5072-3876 28
2. Skyttorps IF 14 11 1 2 105-32 344-151 4908-3903 23
3. BTK Telje A1 14 10 0 4 89-45 305-189 4684-4140 20
4. Gefle PK 14 6 1 7 71-74 268-280 4957-5063 13
5. Sunnersta AIF D2 14 6 1 7 63-79 242-280 4479-4809 13
6. Örbyhus IF B 14 3 1 10 44-92 185-307 4050-4754 7
7. KFUM Gävle C 14 2 2 10 41-101 176-339 4242-4983 6
8. BTK Telje A3 14 1 0 13 29-105 143-342 3986-4850 2

30-2Von Knorring, JanSkyttorps IF
25-6Zetterqvist, TomasBTK Telje A1
23-6Lövgren, PeterVassunda IF C
23-7Gustafson, MathiasGefle PK
20-4Edling, HåkanSkyttorps IF
20-5Vassvik, Knut ErikVassunda IF C
20-6Pettersson, AndersBTK Telje A1
18-4Mandahl, ErikVassunda IF C
21-8Von Knorring, SimonSkyttorps IF
17-4Olofsson, RolfVassunda IF C
9-0Svensson, JörgenSkyttorps IF
9-0Edlund, JanBTK Telje A1
9-0Brendle, MichaelSunnersta AIF D2
9-2Olsson, NiclasSkyttorps IF
16-10Flemström, JonasBTK Telje A1
7-1Rovelstad, AaronVassunda IF C
12-6Jiang, BenjaminGefle PK
5-0Ryttman, LinusVassunda IF C
7-2Vikander, MattiasÖrbyhus IF B
4-0Sandberg, HåkanVassunda IF C
4-0Björkryd, MattsVassunda IF C
18-15Gorgis, StefanosSunnersta AIF D2
3-1Karlström, MagnusÖrbyhus IF B
6-5Jansson, PärÖrbyhus IF B
3-2Enelid, JohanSunnersta AIF D2
4-4Lind, AndreasÖrbyhus IF B
3-3Åberg, BjörnSunnersta AIF D2
13-13Josefsson, OskarGefle PK
9-9Hammarling, SannaSkyttorps IF
11-11Stenqvist, BengtBTK Telje A1
1-3Öhrn, TobiasGefle PK
1-3Svenungsson, EmilBTK Telje A1
1-3Haglund, FredrikKFUM Gävle C
6-8Wesslund, DanielKFUM Gävle C
1-4Hagman, ChristofferKFUM Gävle C
0-4Ryttman, EdwinVassunda IF C
2-6Färdigh, Jan-OlovGefle PK
2-6Färdig, EliasGefle PK
11-15Ehrengren, SvenÖrbyhus IF B
2-6Nordlund, KalleBTK Telje A3
0-4Walfridsson, Jonas BTK Telje A3
0-4Lundgren, GöranBTK Telje A3
6-12Harder, JonasBTK Telje A3
9-15Lindberg, PeterKFUM Gävle C
1-7Anderson, Claes-GöranÖrbyhus IF B
9-16Forss, HenrikSunnersta AIF D2
5-12Berlin, TobiasSunnersta AIF D2
9-17Högberg, PontusSunnersta AIF D2
10-19Olsson, TheodorGefle PK
8-19Karlsson Bonin, LarsBTK Telje A3
10-21Nilsson, RonneyKFUM Gävle C
0-12Erneberg, JohanÖrbyhus IF B
0-13N/ABTK Telje A1, Skyttorps IF, Örbyhus IF B, Sunnersta AIF D2
2-16Engberg, RickardÖrbyhus IF B
3-18Sahlin, JimmyÖrbyhus IF B
5-21Müller, TomasKFUM Gävle C
6-25Rämsell, DanielBTK Telje A3
1-22Eriksson, GöranKFUM Gävle C
4-26Olsson, MatsBTK Telje A3