A

6 matches
Choose layout:
Friday Apr 1, 2022
  • Fri
    1.Apr
    19:45
    Logo
    Fryshuset Basket 2
    Logo
    Lidingö Basket
    52
    61
Sunday Mar 27, 2022
  • Sun
    27.Mar
    11:30
    Logo
    Lidingö Basket
    Logo
    AIK Basket 2
    71
    53
Friday Mar 25, 2022
  • Fri
    25.Mar
    19:30
    Logo
    Fryshuset Basket 2
    Logo
    Hammarby Basket City
    47
    78
Friday Mar 18, 2022
  • Fri
    18.Mar
    18:15
    Logo
    Hammarby Basket City
    Logo
    AIK Basket 2
    71
    50
Sunday Mar 13, 2022
  • Sun
    13.Mar
    10:30
    Logo
    AIK Basket 2
    Logo
    Fryshuset Basket 2
    36
    80
Saturday Mar 12, 2022
  • Sat
    12.Mar
    14:45
    Logo
    Hammarby Basket City
    Logo
    Lidingö Basket
    65
    45

B

6 matches
Saturday Mar 26, 2022
  • Sat
    26.Mar
    15:30
    Logo
    Viby Basket
    Logo
    Tureberg Basket Blå
    35
    63
  • Sat
    26.Mar
    12:30
    Logo
    Bollstanäs Grön P07
    Logo
    Järva Basket
    65
    57
Saturday Mar 19, 2022
  • Sat
    19.Mar
    12:00
    Logo
    Järva Basket
    Logo
    Viby Basket
    62
    64
  • Sat
    19.Mar
    12:00
    Logo
    Tureberg Basket Blå
    Logo
    Bollstanäs Grön P07
    87
    23
Sunday Mar 13, 2022
  • Sun
    13.Mar
    13:45
    Logo
    Järva Basket
    Logo
    Tureberg Basket Blå
    51
    81
  • Sun
    13.Mar
    12:00
    Logo
    Viby Basket
    Logo
    Bollstanäs Grön P07
    74
    54

C

6 matches
Saturday Mar 26, 2022
  • Sat
    26.Mar
    17:30
    Logo
    Täby Basket
    Logo
    Fryshuset Basket KatFru
    67
    43
  • Sat
    26.Mar
    16:30
    Logo
    Uppsala Basket Röd
    Logo
    Norrtälje Basket
    40
    58
Sunday Mar 20, 2022
  • Sun
    20.Mar
    16:00
    Logo
    Täby Basket
    Logo
    Uppsala Basket Röd
    80
    27
  • Sun
    20.Mar
    13:30
    Logo
    Fryshuset Basket KatFru
    Logo
    Norrtälje Basket
    59
    53
Sunday Mar 13, 2022
  • Sun
    13.Mar
    15:45
    Logo
    Norrtälje Basket
    Logo
    Täby Basket
    55
    66
Saturday Mar 12, 2022
  • Sat
    12.Mar
    10:30
    Logo
    Fryshuset Basket KatFru
    Logo
    Uppsala Basket Röd
    35
    37

D

6 matches
Saturday Mar 26, 2022
  • Sat
    26.Mar
    15:30
    Logo
    Haga Haninge 2
    Logo
    Alvik Gul
    45
    48
  • Sat
    26.Mar
    13:45
    Logo
    Blackeberg Svart
    Logo
    VGB
    78
    46
Sunday Mar 20, 2022
  • Sun
    20.Mar
    13:30
    Logo
    VGB
    Logo
    Haga Haninge 2
    64
    40
  • Sun
    20.Mar
    12:45
    Logo
    Alvik Gul
    Logo
    Blackeberg Svart
    44
    70
Saturday Mar 12, 2022
  • Sat
    12.Mar
    16:00
    Logo
    Haga Haninge 2
    Logo
    Blackeberg Svart
    36
    68
  • Sat
    12.Mar
    10:15
    Logo
    VGB
    Logo
    Alvik Gul
    61
    47

E

6 matches
Sunday Mar 27, 2022
  • Sun
    27.Mar
    12:00
    Logo
    Fryshuset Södermalm
    Logo
    Hammarby Basket Gul
    25
    56
Saturday Mar 26, 2022
  • Sat
    26.Mar
    09:30
    Logo
    Södertälje BBK Vit
    Logo
    Huddinge OD
    31
    57
Sunday Mar 20, 2022
  • Sun
    20.Mar
    16:30
    Logo
    Huddinge OD
    Logo
    Fryshuset Södermalm
    71
    41
Saturday Mar 19, 2022
  • Sat
    19.Mar
    15:30
    Logo
    Hammarby Basket Gul
    Logo
    Södertälje BBK Vit
    57
    36
Saturday Mar 12, 2022
  • Sat
    12.Mar
    13:45
    Logo
    Hammarby Basket Gul
    Logo
    Huddinge OD
    60
    80
Friday Mar 11, 2022
  • Fri
    11.Mar
    19:30
    Logo
    Fryshuset Södermalm
    Logo
    Södertälje BBK Vit
    33
    41

F

6 matches
Saturday Mar 26, 2022
  • Sat
    26.Mar
    18:00
    Logo
    Vallentuna basket Blå
    Logo
    Akropol BBK
    33
    51
  • Sat
    26.Mar
    15:45
    Logo
    Täby Basket Röd
    Logo
    Järfälla Basket
    57
    29
Sunday Mar 20, 2022
  • Sun
    20.Mar
    17:45
    Logo
    Täby Basket Röd
    Logo
    Vallentuna basket Blå
    35
    45
Saturday Mar 19, 2022
  • Sat
    19.Mar
    14:30
    Logo
    Akropol BBK
    Logo
    Järfälla Basket
    69
    41
Sunday Mar 13, 2022
  • Sun
    13.Mar
    14:45
    Logo
    Järfälla Basket
    Logo
    Vallentuna basket Blå
    35
    46
Saturday Mar 12, 2022
  • Sat
    12.Mar
    13:00
    Logo
    Akropol BBK
    Logo
    Täby Basket Röd
    59
    31

G

6 matches
Sunday Mar 27, 2022
  • Sun
    27.Mar
    17:15
    Logo
    Skuru Basket 2
    Logo
    Tumba Basket
    42
    46
Saturday Mar 26, 2022
  • Sat
    26.Mar
    13:45
    Logo
    Fryshuset Basket Vantör
    Logo
    Hammarby Basket City Vit 2
    47
    88
Sunday Mar 20, 2022
  • Sun
    20.Mar
    13:15
    Logo
    Hammarby Basket City Vit 2
    Logo
    Tumba Basket
    76
    32
Saturday Mar 19, 2022
  • Sat
    19.Mar
    17:15
    Logo
    Fryshuset Basket Vantör
    Logo
    Skuru Basket 2
    45
    47
Sunday Mar 13, 2022
  • Sun
    13.Mar
    12:45
    Logo
    Hammarby Basket City Vit 2
    Logo
    Skuru Basket 2
    99
    39
Saturday Mar 12, 2022
  • Sat
    12.Mar
    16:45
    Logo
    Tumba Basket
    Logo
    Fryshuset Basket Vantör
    44
    62

H

6 matches
Saturday Mar 26, 2022
  • Sat
    26.Mar
    14:15
    Logo
    Bollstanäs SK Vit P07
    Logo
    Central Basket Gul
    28
    58
  • Sat
    26.Mar
    12:00
    Logo
    Tensta Basket
    Logo
    Åkersberga Basket 2
    20
    0
Sunday Mar 20, 2022
  • Sun
    20.Mar
    13:15
    Logo
    Central Basket Gul
    Logo
    Åkersberga Basket 2
    75
    48
Saturday Mar 19, 2022
  • Sat
    19.Mar
    11:45
    Logo
    Tensta Basket
    Logo
    Bollstanäs SK Vit P07
    103
    30
Saturday Mar 12, 2022
  • Sat
    12.Mar
    12:30
    Logo
    Bollstanäs SK Vit P07
    Logo
    Åkersberga Basket 2
    47
    44
  • Sat
    12.Mar
    11:00
    Logo
    Central Basket Gul
    Logo
    Tensta Basket
    40
    64

Playoff

31 matches
  • Sun
    15.May
    13:00
    Final
    Logo
    Hammarby Basket City
    Logo
    Lidingö Basket
    53
    67
  • Sat
    14.May
    15:00
    1/2-1
    Logo
    Hammarby Basket City
    Logo
    Viby Basket
    65
    49
  • Sat
    14.May
    13:30
    1/2-2
    Logo
    Lidingö Basket
    Logo
    Fryshuset Basket 2
    55
    37
  • Sun
    24.Apr
    18:15
    1/4-2
    Logo
    Fryshuset Basket KatFru
    Logo
    Viby Basket
    40
    46
  • Sun
    24.Apr
    16:30
    1/4-1
    Logo
    Hammarby Basket City
    Logo
    Fryshuset Basket Vantör
    75
    46
  • Sun
    24.Apr
    13:45
    1/4-3
    Logo
    Tureberg Basket Blå
    Logo
    Lidingö Basket
    49
    67
  • Sun
    24.Apr
    12:00
    1/4-4
    Logo
    Fryshuset Basket 2
    Logo
    Norrtälje Basket
    63
    62
  • Sat
    23.Apr
    17:15
    1/8-6
    Logo
    Tensta Basket
    Logo
    Lidingö Basket
    34
    86
  • Sat
    23.Apr
    16:00
    1/8-4
    Logo
    Blackeberg Svart
    Logo
    Viby Basket
    46
    57
  • Sat
    23.Apr
    15:30
    1/8-5
    Logo
    Tureberg Basket Blå
    Logo
    Täby Basket
    51
    48
  • Sat
    23.Apr
    14:15
    1/8-3
    Logo
    Tumba Basket
    Logo
    Fryshuset Basket KatFru
    42
    47
  • Sat
    23.Apr
    13:45
    1/8-8
    Logo
    Norrtälje Basket
    Logo
    Täby Basket Röd
    72
    36
  • Sat
    23.Apr
    12:00
    1/8-7
    Logo
    Fryshuset Basket 2
    Logo
    Skuru Basket 2
    84
    28
  • Fri
    22.Apr
    20:00
    1/8-2
    Logo
    Fryshuset Basket Vantör
    Logo
    Järva Basket
    74
    73
  • Fri
    22.Apr
    18:15
    1/8-1
    Logo
    Huddinge OD
    Logo
    Hammarby Basket City
    39
    84
  • Sun
    3.Apr
    17:30
    1/16-8
    Logo
    Viby Basket
    Logo
    Hammarby Basket City Vit 2
    80
    76
  • Sun
    3.Apr
    17:00
    1/16-13
    Logo
    Fryshuset Basket 2
    Logo
    Bollstanäs Grön P07
    80
    38
  • Sun
    3.Apr
    16:30
    1/16-12
    Logo
    Lidingö Basket
    Logo
    Järfälla Basket
    111
    58
  • Sun
    3.Apr
    14:15
    1/16-16
    Logo
    Täby Basket Röd
    Logo
    Alvik Gul
    99
    47
  • Sun
    3.Apr
    12:15
    1/16-15
    Logo
    Fryshuset Södermalm
    Logo
    Norrtälje Basket
    34
    79
  • Sun
    3.Apr
    12:00
    1/16-14
    Logo
    Central Basket Gul
    Logo
    Skuru Basket 2
    53
    65
  • Sun
    3.Apr
    12:00
    1/16-2
    Logo
    Akropol BBK
    Logo
    Hammarby Basket City
    65
    81
  • Sun
    3.Apr
    10:15
    1/16-11
    Logo
    Tensta Basket
    Logo
    Haga Haninge 2
    100
    32
  • Sat
    2.Apr
    17:15
    1/16-6
    Logo
    Fryshuset Basket KatFru
    Logo
    Vallentuna basket Blå
    60
    32
  • Sat
    2.Apr
    15:30
    1/16-5
    Logo
    Tumba Basket
    Logo
    Södertälje BBK Vit
    72
    36
  • Sat
    2.Apr
    15:30
    1/16-3
    Logo
    Fryshuset Basket Vantör
    Logo
    Uppsala Basket Röd
    51
    42
  • Sat
    2.Apr
    13:15
    1/16-1
    Logo
    Åkersberga Basket 2
    Logo
    Huddinge OD
    15
    80
  • Sat
    2.Apr
    12:45
    1/16-7
    Logo
    Bollstanäs SK Vit P07
    Logo
    Blackeberg Svart
    37
    69
  • Sat
    2.Apr
    12:00
    1/16-4
    Logo
    Järva Basket
    Logo
    VGB
    112
    23
  • Sat
    2.Apr
    10:30
    1/16-10
    Logo
    AIK Basket 2
    Logo
    Täby Basket
    56
    62
  • Sat
    2.Apr
    10:30
    1/16-9
    Logo
    Tureberg Basket Blå
    Logo
    Hammarby Basket Gul
    79
    40