A-Slutspel

 
32 matches
Choose layout:
  • Wed
    2.Aug
    18:00
    Final
    Logo
    #1 Lovisa Loge / Maja Berg
    Logo
    #2 Emelie Öpik / Maria Broddeskog
    21
    17
    15
    21
    13
    15
    1
    2
  • Wed
    2.Aug
    18:00
    Plac 3-4
    Logo
    #4 Filippa Andersson Widén / Livia Ottosson
    Logo
    #3 Astrid Åström / Elsa Åström
    21
    19
    21
    8
    2
    0
  • Wed
    2.Aug
    18:00
    Plac. 7-8
    Logo
    #6 Hilma Hultcrantz / Siri Elingstam
    Logo
    #10 Meja Karlsson / Klara Tedenvall
    14
    21
    19
    21
    0
    2
  • Wed
    2.Aug
    18:00
    Plac. 11-12
    Logo
    #15 Julia Jonsson / Maja Westerlund
    Logo
    #17 Frida Ottosson / Ester Erlandsson
    19
    21
    21
    15
    15
    8
    2
    1
  • Wed
    2.Aug
    18:00
    Plac. 15-16
    Logo
    #14 Agnes Boman / Nóra Sudár
    Logo
    #8 Elin Sjöblom / Ida Bringmyr
    15
    21
    17
    21
    0
    2
  • Wed
    2.Aug
    17:00
    Plac. 5-6
    Logo
    #9 Saga Manole / Olivia Ardenfors
    Logo
    #22 Beata Åqvist / Maja Adinger
    14
    21
    21
    18
    12
    15
    1
    2
  • Wed
    2.Aug
    17:00
    Plac. 9-10
    #5 Ingrid Axland / Amanda Östberg
    Logo
    #28 Siri Yngvesson / Ida Larsson
    21
    10
    21
    8
    2
    0
  • Wed
    2.Aug
    17:00
    Plac. 13-14
    #23 Tyra Jernetz / Minou Borg
    Logo
    #13 Mira Johansson / Stina Johansson
    17
    21
    19
    21
    0
    2
  • Wed
    2.Aug
    16:00
    Plac. 9-12 /1
    Logo
    #15 Julia Jonsson / Maja Westerlund
    #5 Ingrid Axland / Amanda Östberg
    22
    20
    16
    21
    9
    15
    1
    2
  • Wed
    2.Aug
    16:00
    Plac. 9-12 /2
    Logo
    #28 Siri Yngvesson / Ida Larsson
    Logo
    #17 Frida Ottosson / Ester Erlandsson
    7
    21
    23
    21
    15
    8
    2
    1
  • Wed
    2.Aug
    16:00
    Plac. 13-16 /1
    #23 Tyra Jernetz / Minou Borg
    Logo
    #14 Agnes Boman / Nóra Sudár
    21
    16
    21
    13
    2
    0
  • Wed
    2.Aug
    16:00
    Plac. 13-16 /2
    Logo
    #13 Mira Johansson / Stina Johansson
    Logo
    #8 Elin Sjöblom / Ida Bringmyr
    21
    17
    21
    12
    2
    0
  • Wed
    2.Aug
    15:00
    Semi-1
    Logo
    #1 Lovisa Loge / Maja Berg
    Logo
    #4 Filippa Andersson Widén / Livia Ottosson
    17
    21
    21
    13
    15
    10
    2
    1
  • Wed
    2.Aug
    15:00
    Semi-2
    Logo
    #3 Astrid Åström / Elsa Åström
    Logo
    #2 Emelie Öpik / Maria Broddeskog
    8
    21
    12
    21
    0
    2
  • Wed
    2.Aug
    15:00
    Plac. 5-8 /1
    Logo
    #9 Saga Manole / Olivia Ardenfors
    Logo
    #6 Hilma Hultcrantz / Siri Elingstam
    21
    13
    21
    14
    2
    0
  • Wed
    2.Aug
    15:00
    Plac. 5-8 /2
    Logo
    #22 Beata Åqvist / Maja Adinger
    Logo
    #10 Meja Karlsson / Klara Tedenvall
    15
    21
    21
    16
    15
    12
    2
    1
  • Wed
    2.Aug
    13:00
    Plac. 9-16 /1
    Logo
    #15 Julia Jonsson / Maja Westerlund
    #23 Tyra Jernetz / Minou Borg
    21
    9
    21
    15
    2
    0
  • Wed
    2.Aug
    13:00
    Plac. 9-16 /2
    #5 Ingrid Axland / Amanda Östberg
    Logo
    #14 Agnes Boman / Nóra Sudár
    21
    9
    21
    6
    2
    0
  • Wed
    2.Aug
    13:00
    Plac. 9-16 /3
    Logo
    #13 Mira Johansson / Stina Johansson
    Logo
    #28 Siri Yngvesson / Ida Larsson
    18
    21
    21
    18
    8
    15
    1
    2
  • Wed
    2.Aug
    13:00
    Plac. 9-16 /4
    Logo
    #8 Elin Sjöblom / Ida Bringmyr
    Logo
    #17 Frida Ottosson / Ester Erlandsson
    18
    21
    18
    21
    0
    2
  • Wed
    2.Aug
    12:00
    Kvart-1
    Logo
    #1 Lovisa Loge / Maja Berg
    Logo
    #9 Saga Manole / Olivia Ardenfors
    21
    14
    21
    14
    2
    0
  • Wed
    2.Aug
    12:00
    Kvart-2
    Logo
    #6 Hilma Hultcrantz / Siri Elingstam
    Logo
    #4 Filippa Andersson Widén / Livia Ottosson
    16
    21
    18
    21
    0
    2
  • Wed
    2.Aug
    12:00
    Kvart-3
    Logo
    #3 Astrid Åström / Elsa Åström
    Logo
    #22 Beata Åqvist / Maja Adinger
    21
    18
    18
    21
    15
    9
    2
    1
  • Wed
    2.Aug
    12:00
    Kvart-4
    Logo
    #10 Meja Karlsson / Klara Tedenvall
    Logo
    #2 Emelie Öpik / Maria Broddeskog
    17
    21
    13
    21
    0
    2
  • Wed
    2.Aug
    11:00
    Åttondel-5
    Logo
    #3 Astrid Åström / Elsa Åström
    Logo
    #13 Mira Johansson / Stina Johansson
    21
    17
    21
    12
    2
    0
  • Wed
    2.Aug
    11:00
    Åttondel-6
    Logo
    #22 Beata Åqvist / Maja Adinger
    Logo
    #28 Siri Yngvesson / Ida Larsson
    21
    17
    21
    13
    2
    0
  • Wed
    2.Aug
    11:00
    Åttondel-7
    Logo
    #10 Meja Karlsson / Klara Tedenvall
    Logo
    #8 Elin Sjöblom / Ida Bringmyr
    19
    21
    21
    17
    15
    10
    2
    1
  • Wed
    2.Aug
    11:00
    Åttondel-8
    Logo
    #2 Emelie Öpik / Maria Broddeskog
    Logo
    #17 Frida Ottosson / Ester Erlandsson
    21
    9
    21
    14
    2
    0
  • Wed
    2.Aug
    10:00
    Åttondel-1
    Logo
    #1 Lovisa Loge / Maja Berg
    Logo
    #15 Julia Jonsson / Maja Westerlund
    21
    13
    21
    14
    2
    0
  • Wed
    2.Aug
    10:00
    Åttondel-2
    Logo
    #9 Saga Manole / Olivia Ardenfors
    #23 Tyra Jernetz / Minou Borg
    21
    12
    21
    10
    2
    0
  • Wed
    2.Aug
    10:00
    Åttondel-3
    #5 Ingrid Axland / Amanda Östberg
    Logo
    #6 Hilma Hultcrantz / Siri Elingstam
    19
    21
    21
    19
    10
    15
    1
    2
  • Wed
    2.Aug
    10:00
    Åttondel-4
    Logo
    #4 Filippa Andersson Widén / Livia Ottosson
    Logo
    #14 Agnes Boman / Nóra Sudár
    21
    10
    21
    7
    2
    0

Resultatliste

1 #2 Emelie Öpik (Solna VBK) / Maria Broddeskog (Stöcke IF)
2 #1 Lovisa Loge (Sollentuna VK) / Maja Berg (08 Beachvolley Club)
3 #4 Filippa Andersson Widén (KFUM Kristianstad Volleybollklubb) / Livia Ottosson (Göteborg BC)
4 #3 Astrid Åström / Elsa Åström (Stöcke IF)
5 #22 Beata Åqvist (Gislaveds VBK) / Maja Adinger (Värnamo VBA)
6 #9 Saga Manole / Olivia Ardenfors (Södertelge VBK)
7 #10 Meja Karlsson (Göteborg BC) / Klara Tedenvall (Malmö BC)
8 #6 Hilma Hultcrantz / Siri Elingstam (Team Valla)
9 #5 Ingrid Axland (08 Beachvolley Club) / Amanda Östberg (Stöcke IF)
10 #28 Siri Yngvesson / Ida Larsson (Engelholms VS)
11 #15 Julia Jonsson / Maja Westerlund (Karlskrona Volleyboll)
12 #17 Frida Ottosson / Ester Erlandsson (Habo Wolley)
13 #13 Mira Johansson / Stina Johansson (Ljungby VBK)
14 #23 Tyra Jernetz (Mölltorp Beachvolley) / Minou Borg (Beachbrothers BC)
15 #8 Elin Sjöblom (Kronan VBK) / Ida Bringmyr (Ljungby VBK)
16 #14 Agnes Boman (Stöcke IF) / Nóra Sudár (Södertelge VBK)
17 #16 Lilly Svensson (Svedala VBK) / Viola Saxne (Kronan VBK)
18 #12 Alma Jonsson / Stina Strandahl (Ljungby VBK)
19 #11 Selma Axelsson / Greta Waldh (Kronan VBK)
20 #7 Sigrid Sjölin / Fillipa Orre (Sollentuna VK)
21 #24 Selda Eilert / Elisabeth Secher (Hästhagen IF)
22 #31 Ellen Nilsson / Engla Henrysson (Engelholms VS)
23 #20 Ines Fräjdin / Jonna Marklund (Härnösands VBK)
24 #19 Ida Ahlberg / Vilma Berg (Härnösands VBK)
25 #18 Agnes Vallin (Team Valla) / Leonie Algurén (Göteborg BC)
26 #30 Bianca Bjärneroth / Isabel Berg (Göteborg BC)
27 #21 Ruth Stakeberg / Majlis Asterborg (VK Westan)
28 #29 Wilma Vikström / Ella Nilebacke (Svedala VBK)
29 #27 Wilma Lindström / Ida Mårtensson (Gislaveds VBK)
30 #25 Mira Stenvall / Aylin Salinas (Gislaveds VBK)
31 #26 Olivia Kristiansson / Elsa Cabanne (Södertelge VBK)

Rankingpoeng

Posisjon Name Poeng Periode
1 / 31 Broddeskog, Maria 25 p. TP11/2023
1 / 31 Öpik, Emelie 25 p. TP11/2023
2 / 31 Berg, Maja 15 p. TP11/2023
2 / 31 Loge, Lovisa 15 p. TP11/2023
3 / 31 Andersson Widén, Filippa 10 p. TP11/2023
3 / 31 Ottosson, Livia 10 p. TP11/2023
4 / 31 Åström, Astrid 10 p. TP11/2023
4 / 31 Åström, Elsa 10 p. TP11/2023
5 / 31 Adinger, Maja 6 p. TP11/2023
5 / 31 Åqvist, Beata 6 p. TP11/2023
6 / 31 Ardenfors, Olivia 6 p. TP11/2023
6 / 31 Manole, Saga 6 p. TP11/2023
7 / 31 Karlsson, Meja 6 p. TP11/2023
7 / 31 Tedenvall, Klara 6 p. TP11/2023
8 / 31 Elingstam, Siri 6 p. TP11/2023
8 / 31 Hultcrantz, Hilma 6 p. TP11/2023
9 / 31 Axland, Ingrid 3 p. TP11/2023
9 / 31 Östberg, Amanda 3 p. TP11/2023
10 / 31 Larsson, Ida 3 p. TP11/2023
10 / 31 Yngvesson, Siri 3 p. TP11/2023
11 / 31 Jonsson, Julia 3 p. TP11/2023
11 / 31 Westerlund, Maja 3 p. TP11/2023
12 / 31 Erlandsson, Ester 3 p. TP11/2023
12 / 31 Ottosson, Frida 3 p. TP11/2023
13 / 31 Johansson, Mira 3 p. TP11/2023
13 / 31 Johansson, Stina 3 p. TP11/2023
14 / 31 Borg, Minou 3 p. TP11/2023
14 / 31 Jernetz, Tyra 3 p. TP11/2023
15 / 31 Bringmyr, Ida 3 p. TP11/2023
15 / 31 Sjöblom, Elin 3 p. TP11/2023
16 / 31 Boman, Agnes 3 p. TP11/2023
16 / 31 Sudár, Nóra 3 p. TP11/2023
17 / 31 Saxne, Viola 2 p. TP11/2023
17 / 31 Svensson, Lilly 2 p. TP11/2023
18 / 31 Jonsson, Alma 2 p. TP11/2023
18 / 31 Strandahl, Stina 2 p. TP11/2023
19 / 31 Axelsson, Selma 2 p. TP11/2023
19 / 31 Waldh, Greta 2 p. TP11/2023
20 / 31 Orre, Filippa 2 p. TP11/2023
20 / 31 Sjölin, Sigrid 2 p. TP11/2023
21 / 31 Eilert, Selda 2 p. TP11/2023
21 / 31 Secher, Elisabeth 2 p. TP11/2023
22 / 31 Henrysson, Engla 2 p. TP11/2023
22 / 31 Nilsson, Ellen 2 p. TP11/2023
23 / 31 Fräjdin, Ines 2 p. TP11/2023
23 / 31 Marklund, Jonna 2 p. TP11/2023
24 / 31 Ahlberg, Ida 2 p. TP11/2023
24 / 31 Berg, Vilma 2 p. TP11/2023
25 / 31 Algurén, Leonie 1 p. TP11/2023
25 / 31 Vallin, Agnes 1 p. TP11/2023
26 / 31 Berg, Isabel 1 p. TP11/2023
26 / 31 Bjärneroth, Bianca 1 p. TP11/2023
27 / 31 Asterborg, Majlis 1 p. TP11/2023
27 / 31 Stakeberg, Ruth 1 p. TP11/2023
28 / 31 Nilebacke, Ella 1 p. TP11/2023
28 / 31 Vikström, Wilma 1 p. TP11/2023
29 / 31 Lindström, Wilma 1 p. TP11/2023
29 / 31 Mårtensson, Ida 1 p. TP11/2023
30 / 31 Salinas, Aylin 1 p. TP11/2023
30 / 31 Stenvall, Mira 1 p. TP11/2023
31 / 31 Cabanne, Elsa 1 p. TP11/2023
31 / 31 Kristiansson, Olivia 1 p. TP11/2023