2-manna Seriespelet Division 3

LagSpelatV OFMatch Poäng
1. esik3 0 0 0 0 0-0 0
2. JOZA 0 0 0 0 0-0 0
3. MMS 0 0 0 0 0-0 0
4. Mästarnas Mästare 0 0 0 0 0-0 0
5. Norrlandskusten 0 0 0 0 0-0 0
6. Team Kongo 0 0 0 0 0-0 0
7. TT50+ 0 0 0 0 0-0 0
8. Årsta Holmar 0 0 0 0 0-0 0

Omgång 1
Tor 17/01 2019
20:10JOZA - Mästarnas Mästare(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
20:10Årsta Holmar - Norrlandskusten(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
20:10MMS - esik3(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
20:10Team Kongo - TT50+(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)

Omgång 2
Tor 17/01 2019
21:10Mästarnas Mästare - MMS(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
21:10esik3 - Team Kongo(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
21:10Norrlandskusten - JOZA(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
21:10TT50+ - Årsta Holmar(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)

Omgång 3
Tor 31/01 2019
20:10esik3 - TT50+(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
20:10MMS - Norrlandskusten(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
20:10JOZA - Årsta Holmar(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
20:10Team Kongo - Mästarnas Mästare(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)

Omgång 4
Tor 31/01 2019
21:10Norrlandskusten - Team Kongo(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
21:10Årsta Holmar - MMS(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
21:10Mästarnas Mästare - esik3(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
21:10TT50+ - JOZA(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)

Omgång 5
Tor 21/02 2019
20:10esik3 - Norrlandskusten(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
20:10Team Kongo - Årsta Holmar(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
20:10MMS - JOZA(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
20:10Mästarnas Mästare - TT50+(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)

Omgång 6
Tor 21/02 2019
21:10TT50+ - MMS(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
21:10Årsta Holmar - esik3(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
21:10JOZA - Team Kongo(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
21:10Norrlandskusten - Mästarnas Mästare(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)

Omgång 7
Tor 14/03 2019
20:10Norrlandskusten - TT50+(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
20:10esik3 - JOZA(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
20:10Team Kongo - MMS(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
20:10Mästarnas Mästare - Årsta Holmar(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)

Omgång 8
Tor 14/03 2019
21:10TT50+ - Team Kongo(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
21:10Mästarnas Mästare - JOZA(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
21:10Norrlandskusten - Årsta Holmar(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
21:10esik3 - MMS(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)

Omgång 9
Tor 28/03 2019
20:10Team Kongo - esik3(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
20:10MMS - Mästarnas Mästare(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
20:10Årsta Holmar - TT50+(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
20:10JOZA - Norrlandskusten(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)

Omgång 10
Tor 28/03 2019
21:10TT50+ - esik3(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
21:10Norrlandskusten - MMS(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
21:10Årsta Holmar - JOZA(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
21:10Mästarnas Mästare - Team Kongo(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)

Omgång 11
Tor 11/04 2019
20:10MMS - Årsta Holmar(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
20:10JOZA - TT50+(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
20:10Team Kongo - Norrlandskusten(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
20:10esik3 - Mästarnas Mästare(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)

Omgång 12
Tor 11/04 2019
21:10Årsta Holmar - Team Kongo(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
21:10JOZA - MMS(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
21:10Norrlandskusten - esik3(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
21:10TT50+ - Mästarnas Mästare(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)

Omgång 13
Tor 02/05 2019
20:10esik3 - Årsta Holmar(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
20:10Mästarnas Mästare - Norrlandskusten(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
20:10Team Kongo - JOZA(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
20:10MMS - TT50+(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)

Omgång 14
Tor 02/05 2019
21:10Årsta Holmar - Mästarnas Mästare(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 1&2)
21:10TT50+ - Norrlandskusten(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 3&4)
21:10JOZA - esik3(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 5&6)
21:10MMS - Team Kongo(Liljeholmshallens Pingiscenter Bord 7&8)
Powered by FX