Div 6:B
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. Upplands-Ekeby IF B | 14 | 12 | 1 | 1 | 80-30 | 268-127 | 3891-3108 | 25 |
2. Uppsala BTK F2 | 14 | 11 | 0 | 3 | 77-30 | 256-126 | 3741-3098 | 22 |
3. Heby AIF C | 14 | 9 | 3 | 2 | 72-41 | 241-161 | 3950-3352 | 21 |
4. Norrtälje BTK D2 | 14 | 5 | 1 | 8 | 45-57 | 171-199 | 3228-3416 | 11 |
5. Tärnsjö BTK B | 14 | 5 | 1 | 8 | 44-62 | 159-213 | 2991-3471 | 11 |
6. Vassunda IF C1 | 14 | 4 | 2 | 8 | 40-62 | 154-203 | 2978-3185 | 10 |
7. Uppsala BTK F4 | 14 | 4 | 0 | 10 | 37-61 | 140-215 | 2988-3297 | 8 |
8. Stratos Enk. BTK D | 14 | 2 | 0 | 12 | 23-75 | 98-243 | 2537-3377 | 4 |
Omgång 1 | ||||||||
Lör 23/09 2023 | ||||||||
Arrangör: Uppsala BTK F2 | ||||||||
10:00 | Uppsala BTK F2 | - | Uppsala BTK F4 | 6 - 0 | Detaljer | |||
10:00 | Heby AIF C | - | Norrtälje BTK D2 | 6 - 1 | Detaljer | |||
10:00 | Stratos Enk. BTK D | - | Tärnsjö BTK B | 1 - 6 | Detaljer | |||
10:00 | Upplands-Ekeby IF B | - | Vassunda IF C1 | 6 - 0 | Detaljer | |||
Omgång 2 | ||||||||
Lör 23/09 2023 | ||||||||
Arrangör: Uppsala BTK F2 | ||||||||
13:00 | Uppsala BTK F2 | - | Norrtälje BTK D2 | 6 - 2 | Detaljer | |||
13:00 | Heby AIF C | - | Uppsala BTK F4 | 6 - 3 | Detaljer | |||
13:00 | Stratos Enk. BTK D | - | Vassunda IF C1 | 3 - 6 | Detaljer | |||
13:00 | Upplands-Ekeby IF B | - | Tärnsjö BTK B | 6 - 3 | Detaljer | |||
Omgång 3 | ||||||||
Lör 14/10 2023 | ||||||||
Arrangör: Heby AIF C | ||||||||
10:00 | Uppsala BTK F2 | - | Heby AIF C | 6 - 2 | Detaljer | |||
10:00 | Stratos Enk. BTK D | - | Upplands-Ekeby IF B | 1 - 6 | Detaljer | |||
Arrangör: Norrtälje BTK D2 | ||||||||
10:00 | Uppsala BTK F4 | - | Norrtälje BTK D2 | 0 - 6 | Detaljer | |||
10:00 | Vassunda IF C1 | - | Tärnsjö BTK B | 6 - 0 | Detaljer | |||
Omgång 4 | ||||||||
Lör 14/10 2023 | ||||||||
Arrangör: Heby AIF C | ||||||||
13:00 | Uppsala BTK F2 | - | Stratos Enk. BTK D | 6 - 1 | Detaljer | |||
13:00 | Heby AIF C | - | Upplands-Ekeby IF B | 5 - 5 | Detaljer | |||
Arrangör: Norrtälje BTK D2 | ||||||||
13:00 | Uppsala BTK F4 | - | Tärnsjö BTK B | 6 - 0 | Detaljer | |||
13:00 | Norrtälje BTK D2 | - | Vassunda IF C1 | 6 - 1 | Detaljer | |||
Omgång 5 | ||||||||
Sön 19/11 2023 | ||||||||
Arrangör: Upplands-Ekeby IF B | ||||||||
10:00 | Uppsala BTK F2 | - | Upplands-Ekeby IF B | 6 - 3 | Detaljer | |||
10:00 | Norrtälje BTK D2 | - | Tärnsjö BTK B | 0 - 6 | Detaljer | |||
Arrangör: Stratos Enk. BTK D | ||||||||
10:00 | Heby AIF C | - | Stratos Enk. BTK D | 6 - 1 | Detaljer | |||
10:00 | Uppsala BTK F4 | - | Vassunda IF C1 | 6 - 0 | Detaljer | |||
Omgång 6 | ||||||||
Sön 19/11 2023 | ||||||||
Arrangör: Upplands-Ekeby IF B | ||||||||
13:00 | Tärnsjö BTK B | - | Uppsala BTK F2 | 6 - 4 | Detaljer | |||
13:00 | Upplands-Ekeby IF B | - | Norrtälje BTK D2 | 6 - 0 | Detaljer | |||
Arrangör: Stratos Enk. BTK D | ||||||||
13:00 | Vassunda IF C1 | - | Heby AIF C | 0 - 6 | Detaljer | |||
13:00 | Stratos Enk. BTK D | - | Uppsala BTK F4 | 6 - 2 | Detaljer | |||
Omgång 7 | ||||||||
Sön 10/12 2023 | ||||||||
Arrangör: Uppsala BTK F2 | ||||||||
10:00 | Vassunda IF C1 | - | Uppsala BTK F2 | 1 - 6 | Detaljer | |||
10:00 | Uppsala BTK F4 | - | Upplands-Ekeby IF B | 3 - 6 | Detaljer | |||
Arrangör: Tärnsjö BTK B | ||||||||
10:00 | Heby AIF C | - | Tärnsjö BTK B | 5 - 5 | Detaljer | |||
10:00 | Stratos Enk. BTK D | - | Norrtälje BTK D2 | 0 - 6 | Detaljer | |||
Omgång 8 | ||||||||
Sön 10/12 2023 | ||||||||
Arrangör: Uppsala BTK F2 | ||||||||
13:00 | Uppsala BTK F4 | - | Uppsala BTK F2 | 0 - 6 | Detaljer | |||
13:00 | Vassunda IF C1 | - | Upplands-Ekeby IF B | 2 - 6 | Detaljer | |||
Arrangör: Tärnsjö BTK B | ||||||||
13:00 | Norrtälje BTK D2 | - | Heby AIF C | 2 - 6 | Detaljer | |||
13:00 | Tärnsjö BTK B | - | Stratos Enk. BTK D | 1 - 6 | Detaljer | |||
Omgång 9 | ||||||||
Sön 14/01 2024 | ||||||||
Arrangör: Heby AIF C | ||||||||
10:00 | Norrtälje BTK D2 | - | Uppsala BTK F2 | 2 - 6 | Detaljer | |||
10:00 | Uppsala BTK F4 | - | Heby AIF C | 1 - 6 | Detaljer | |||
Arrangör: Tärnsjö BTK B | ||||||||
10:00 | Vassunda IF C1 | - | Stratos Enk. BTK D | 6 - 1 | Detaljer | |||
10:00 | Tärnsjö BTK B | - | Upplands-Ekeby IF B | 2 - 6 | Detaljer | |||
Omgång 10 | ||||||||
Sön 14/01 2024 | ||||||||
Arrangör: Heby AIF C | ||||||||
13:00 | Heby AIF C | - | Uppsala BTK F2 | 6 - 3 | Detaljer | |||
13:00 | Norrtälje BTK D2 | - | Uppsala BTK F4 | 6 - 0 | Detaljer | |||
Arrangör: Tärnsjö BTK B | ||||||||
13:00 | Upplands-Ekeby IF B | - | Stratos Enk. BTK D | 6 - 0 | Detaljer | |||
13:00 | Tärnsjö BTK B | - | Vassunda IF C1 | 0 - 6 | Detaljer | |||
Omgång 11 | ||||||||
Lör 03/02 2024 | ||||||||
Arrangör: Uppsala BTK F4 | ||||||||
10:00 | Stratos Enk. BTK D | - | Uppsala BTK F2 | 0 - 6 | Detaljer | |||
10:00 | Upplands-Ekeby IF B | - | Heby AIF C | 6 - 1 | Detaljer | |||
10:00 | Tärnsjö BTK B | - | Uppsala BTK F4 | 6 - 2 | Detaljer | |||
10:00 | Vassunda IF C1 | - | Norrtälje BTK D2 | 5 - 5 | Detaljer | |||
Omgång 12 | ||||||||
Lör 03/02 2024 | ||||||||
Arrangör: Uppsala BTK F4 | ||||||||
13:00 | Upplands-Ekeby IF B | - | Uppsala BTK F2 | 6 - 4 | Detaljer | |||
13:00 | Stratos Enk. BTK D | - | Heby AIF C | 0 - 6 | Detaljer | |||
13:00 | Tärnsjö BTK B | - | Norrtälje BTK D2 | 6 - 2 | Detaljer | |||
13:00 | Vassunda IF C1 | - | Uppsala BTK F4 | 1 - 6 | Detaljer | |||
Omgång 13 | ||||||||
Lör 16/03 2024 | ||||||||
Arrangör: Vassunda IF C1 | ||||||||
10:00 | Uppsala BTK F2 | - | Tärnsjö BTK B | 6 - 0 | Detaljer | |||
10:00 | Heby AIF C | - | Vassunda IF C1 | 5 - 5 | Detaljer | |||
10:00 | Uppsala BTK F4 | - | Stratos Enk. BTK D | 6 - 0 | Detaljer | |||
10:00 | Norrtälje BTK D2 | - | Upplands-Ekeby IF B | 1 - 6 | Detaljer | |||
Omgång 14 | ||||||||
Lör 16/03 2024 | ||||||||
Arrangör: Vassunda IF C1 | ||||||||
13:00 | Uppsala BTK F2 | - | Vassunda IF C1 | 6 - 1 | Detaljer | |||
13:00 | Tärnsjö BTK B | - | Heby AIF C | 3 - 6 | Detaljer | |||
13:00 | Norrtälje BTK D2 | - | Stratos Enk. BTK D | 6 - 3 | Detaljer | |||
13:00 | Upplands-Ekeby IF B | - | Uppsala BTK F4 | 6 - 2 | Detaljer | |||
Powered by FX |