Skåne Division 4 Div 4 Västra

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Kågeröds BTK B 5 5 0 0 40-25 145-102 2330-2118 10
2. Allerums GIF B 4 3 1 0 31-21 108-91 1871-1765 7
3. BTK Rekord C 5 3 0 2 35-30 145-109 2406-2219 6
4. BTK Kävlinge C 4 2 1 1 28-16 96-72 1569-1500 5
5. Höganäs BTK 4 1 1 2 25-25 91-98 1687-1708 3
6. Strövelstorps BTK C 5 1 1 3 28-35 106-133 2070-2217 3
7. Åstorps BTK A 5 1 0 4 18-37 84-133 1919-2119 2
8. Klippans BTK B 4 0 0 4 16-32 77-114 1659-1865 0

Omgång 1
Tis 17/1018:30 BTK Rekord C - Kågeröds BTK B 6 - 8 Detaljer
Tis 17/1019:30 Allerums GIF B - Åstorps BTK A 8 - 5 Detaljer
Tor 19/1019:00 BTK Kävlinge C - Strövelstorps BTK C 8 - 1 Detaljer
Sön 22/1010:00 Höganäs BTK - Klippans BTK B 8 - 2 Detaljer
Omgång 2
Ons 25/1019:00 Kågeröds BTK B - Höganäs BTK 8 - 6 Detaljer
Tor 26/1019:00 Åstorps BTK A - Klippans BTK B 8 - 5 Detaljer
Fre 27/1019:00 Strövelstorps BTK C - BTK Rekord C 6 - 8 Detaljer
Tis 21/1119:30 Allerums GIF B - BTK Kävlinge C 7 - 7 Detaljer
Omgång 3
Tis 07/1118:30 BTK Rekord C - Allerums GIF B 5 - 8 Detaljer
Tor 09/1119:00 BTK Kävlinge C - Åstorps BTK A 8 - 0 Detaljer
Tor 09/1119:00 Klippans BTK B - Kågeröds BTK B 5 - 8 Detaljer
Tor 16/1110:00 Höganäs BTK - Strövelstorps BTK C 7 - 7 Detaljer
Omgång 4
Tis 14/1119:00 Åstorps BTK A - Kågeröds BTK B 2 - 8 Detaljer
Tis 14/1119:30 Allerums GIF B - Höganäs BTK 8 - 4 Detaljer
Ons 15/1118:30 BTK Rekord C - BTK Kävlinge C 8 - 5 Detaljer
Fre 17/1119:00 Strövelstorps BTK C - Klippans BTK B 8 - 4 Detaljer
Omgång 5
Tis 21/1118:30 BTK Rekord C - Åstorps BTK A 8 - 3 Detaljer
Ons 22/1119:00 Kågeröds BTK B - Strövelstorps BTK C 8 - 6 Detaljer
Tor 23/1119:00 BTK Kävlinge C - Höganäs BTK (Korsbackahallen - C-Hallen)
Tor 23/1119:00 Klippans BTK B - Allerums GIF B (47:an, Storgatan 47 (baksidan).)
Omgång 6
Tis 05/1218:30 BTK Rekord C - Höganäs BTK (Idrottens Hus, B-hallen.)
Tis 05/1219:00 Åstorps BTK A - Strövelstorps BTK C (Haganässkolans gymnastiksal, Villagatan 1 Åstorp)
Tis 05/1219:30 Allerums GIF B - Kågeröds BTK B (Idrottshallen, Allerum skola (Jonstorpsvägen).)
Tor 07/1219:00 Klippans BTK B - BTK Kävlinge C (47:an, Storgatan 47 (baksidan).)
Omgång 7
Tor 14/1219:00 Klippans BTK B - BTK Rekord C (47:an, Storgatan 47 (baksidan).)
Tor 14/1219:00 BTK Kävlinge C - Kågeröds BTK B (Korsbackahallen - C-Hallen)
Fre 15/1219:00 Strövelstorps BTK C - Allerums GIF B (Strövelstorps Idrottshall (Furuvägen).)
Sön 17/1210:00 Höganäs BTK - Åstorps BTK A (Höganäs Sportcenter, Friluftsvägen 2)
Omgång 8
Tis 16/0119:00 Åstorps BTK A - Allerums GIF B (Haganässkolans gymnastiksal, Villagatan 1 Åstorp)
Ons 17/0119:00 Kågeröds BTK B - BTK Rekord C (Bordtennishallen. Böketoftavägen 5, 268 77 Kågeröd)
Tor 18/0119:00 Klippans BTK B - Höganäs BTK (47:an, Storgatan 47 (baksidan).)
Fre 19/0119:00 Strövelstorps BTK C - BTK Kävlinge C (Strövelstorps Idrottshall (Furuvägen).)
Omgång 9
Tis 23/0118:30 BTK Rekord C - Strövelstorps BTK C (Idrottens Hus, B-hallen.)
Tor 25/0119:00 Klippans BTK B - Åstorps BTK A (47:an, Storgatan 47 (baksidan).)
Tor 25/0119:00 BTK Kävlinge C - Allerums GIF B (Korsbackahallen - C-Hallen)
Sön 28/0110:00 Höganäs BTK - Kågeröds BTK B (Höganäs Sportcenter, Friluftsvägen 2)
Omgång 10
Tis 06/0219:00 Åstorps BTK A - BTK Kävlinge C (Haganässkolans gymnastiksal, Villagatan 1 Åstorp)
Tis 06/0219:30 Allerums GIF B - BTK Rekord C (Idrottshallen, Allerum skola (Jonstorpsvägen).)
Ons 07/0219:00 Kågeröds BTK B - Klippans BTK B (Bordtennishallen. Böketoftavägen 5, 268 77 Kågeröd)
Fre 09/0219:00 Strövelstorps BTK C - Höganäs BTK (Strövelstorps Idrottshall (Furuvägen).)
Omgång 11
Ons 14/0219:00 Kågeröds BTK B - Åstorps BTK A (Bordtennishallen. Böketoftavägen 5, 268 77 Kågeröd)
Tor 15/0219:00 Klippans BTK B - Strövelstorps BTK C (47:an, Storgatan 47 (baksidan).)
Tor 15/0219:00 BTK Kävlinge C - BTK Rekord C (Korsbackahallen - C-Hallen)
Sön 18/0210:00 Höganäs BTK - Allerums GIF B (Höganäs Sportcenter, Friluftsvägen 2)
Omgång 12
Tis 27/0219:00 Åstorps BTK A - BTK Rekord C (Haganässkolans gymnastiksal, Villagatan 1 Åstorp)
Tis 27/0219:30 Allerums GIF B - Klippans BTK B (Idrottshallen, Allerum skola (Jonstorpsvägen).)
Fre 02/0319:00 Strövelstorps BTK C - Kågeröds BTK B (Strövelstorps Idrottshall (Furuvägen).)
Sön 04/0310:00 Höganäs BTK - BTK Kävlinge C (Höganäs Sportcenter, Friluftsvägen 2)
Omgång 13
Ons 07/0319:00 Kågeröds BTK B - Allerums GIF B (Bordtennishallen. Böketoftavägen 5, 268 77 Kågeröd)
Tor 08/0319:00 BTK Kävlinge C - Klippans BTK B (Korsbackahallen - C-Hallen)
Fre 09/0319:00 Strövelstorps BTK C - Åstorps BTK A (Strövelstorps Idrottshall (Furuvägen).)
Sön 11/0310:00 Höganäs BTK - BTK Rekord C (Höganäs Sportcenter, Friluftsvägen 2)
Omgång 14
Tis 20/0318:30 BTK Rekord C - Klippans BTK B (Idrottens Hus, B-hallen.)
Tis 20/0319:00 Åstorps BTK A - Höganäs BTK (Haganässkolans gymnastiksal, Villagatan 1 Åstorp)
Tis 20/0319:30 Allerums GIF B - Strövelstorps BTK C (Idrottshallen, Allerum skola (Jonstorpsvägen).)
Ons 21/0319:00 Kågeröds BTK B - BTK Kävlinge C (Bordtennishallen. Böketoftavägen 5, 268 77 Kågeröd)
Powered by FX