A

6 matches
Choose layout:
  • Sat
    1.Apr
    17:30
    Logo
    Haslum IL
    Logo
    AK 28
    12
    11
  • Sat
    1.Apr
    16:50
    Logo
    Sandefjord
    Logo
    Kjelsås IL
    8
    20
  • Sat
    1.Apr
    13:20
    Logo
    AK 28
    Logo
    Sandefjord
    12
    7
  • Sat
    1.Apr
    12:40
    Logo
    Kjelsås IL
    Logo
    Haslum IL
    19
    14
  • Sat
    1.Apr
    09:20
    Logo
    AK 28
    Logo
    Kjelsås IL
    17
    6
  • Fri
    31.Mar
    18:05
    Logo
    Sandefjord
    Logo
    Haslum IL
    9
    10

B

6 matches
  • Sat
    1.Apr
    16:50
    Logo
    Njård
    BSK j06
    12
    17
  • Sat
    1.Apr
    16:10
    Logo
    Runar, IL
    Logo
    Sola HK
    14
    27
  • Sat
    1.Apr
    12:40
    BSK j06
    Logo
    Runar, IL
    13
    19
  • Sat
    1.Apr
    12:00
    Logo
    Sola HK
    Logo
    Njård
    20
    18
  • Sat
    1.Apr
    08:40
    BSK j06
    Logo
    Sola HK
    17
    24
  • Sat
    1.Apr
    08:00
    Logo
    Runar, IL
    Logo
    Njård
    14
    13

C

6 matches
  • Sat
    1.Apr
    19:30
    Storhamar Håndball
    Logo
    Heradsbygda HK
    17
    16
  • Sat
    1.Apr
    18:50
    Logo
    Gulset IF
    Logo
    Lørenskog HK
    18
    17
  • Sat
    1.Apr
    15:30
    Logo
    Heradsbygda HK
    Logo
    Gulset IF
    5
    19
  • Sat
    1.Apr
    14:50
    Logo
    Lørenskog HK
    Storhamar Håndball
    18
    20
  • Sat
    1.Apr
    11:20
    Logo
    Gulset IF
    Storhamar Håndball
    21
    11
  • Sat
    1.Apr
    10:40
    Logo
    Heradsbygda HK
    Logo
    Lørenskog HK
    13
    10

D

6 matches
  • Sat
    1.Apr
    18:10
    Logo
    Sinsen-Refstad IL
    Logo
    Flint Tønsberg Håndball
    19
    16
  • Sat
    1.Apr
    17:30
    Logo
    Ull_Kisa IL
    Logo
    Stag, SPKL
    15
    12
  • Sat
    1.Apr
    12:40
    Logo
    Flint Tønsberg Håndball
    Logo
    Ull_Kisa IL
    16
    17
  • Sat
    1.Apr
    12:00
    Logo
    Stag, SPKL
    Logo
    Sinsen-Refstad IL
    10
    16
  • Sat
    1.Apr
    08:00
    Logo
    Ull_Kisa IL
    Logo
    Sinsen-Refstad IL
    14
    21
  • Fri
    31.Mar
    17:30
    Logo
    Flint Tønsberg Håndball
    Logo
    Stag, SPKL
    17
    14

E

6 matches
  • Sat
    1.Apr
    20:10
    Logo
    Strømmen_Glimt, IL
    Logo
    Halsen IF
    20
    16
  • Sat
    1.Apr
    19:30
    Logo
    Kolbotn IL
    Logo
    Oppsal IF Håndball
    16
    14
  • Sat
    1.Apr
    14:40
    Logo
    Kolbotn IL
    Logo
    Strømmen_Glimt, IL
    16
    19
  • Sat
    1.Apr
    14:00
    Logo
    Halsen IF
    Logo
    Oppsal IF Håndball
    16
    22
  • Sat
    1.Apr
    10:40
    Logo
    Oppsal IF Håndball
    Logo
    Strømmen_Glimt, IL
    13
    18
  • Fri
    31.Mar
    18:40
    Logo
    Halsen IF
    Logo
    Kolbotn IL
    15
    15

F

6 matches
  • Sat
    1.Apr
    17:30
    Logo
    HK-72 Sande
    Logo
    Sarpsborg IL
    9
    20
  • Sat
    1.Apr
    16:50
    Logo
    Nærbø IL
    Håndballklubben Rygge
    16
    6
  • Sat
    1.Apr
    14:00
    Logo
    Sarpsborg IL
    Logo
    Nærbø IL
    18
    11
  • Sat
    1.Apr
    13:20
    Håndballklubben Rygge
    Logo
    HK-72 Sande
    19
    16
  • Sat
    1.Apr
    10:00
    Logo
    Nærbø IL
    Logo
    HK-72 Sande
    19
    14
  • Sat
    1.Apr
    09:20
    Logo
    Sarpsborg IL
    Håndballklubben Rygge
    16
    10

Sluttspill A

 
23 matches
  • Sun
    2.Apr
    18:00
    Finale
    Logo
    Sinsen-Refstad IL
    Logo
    Haslum IL
    14
    15
  • Sun
    2.Apr
    16:00
    Semi-1
    Logo
    Runar, IL
    Logo
    Sinsen-Refstad IL
    14
    17
  • Sun
    2.Apr
    16:00
    Semi-2
    Logo
    Sarpsborg IL
    Logo
    Haslum IL
    11
    13
  • Sun
    2.Apr
    14:00
    Kvart-2
    Logo
    Strømmen_Glimt, IL
    Logo
    Sinsen-Refstad IL
    14
    15
  • Sun
    2.Apr
    14:00
    Kvart-3
    Logo
    Gulset IF
    Logo
    Sarpsborg IL
    13
    14
  • Sun
    2.Apr
    14:00
    Kvart-1
    Logo
    AK 28
    Logo
    Runar, IL
    10
    16
  • Sun
    2.Apr
    13:20
    Kvart-4
    Logo
    Haslum IL
    Håndballklubben Rygge
    17
    11
  • Sun
    2.Apr
    11:20
    1/8-1
    Logo
    AK 28
    Logo
    Flint Tønsberg Håndball
    11
    10
  • Sun
    2.Apr
    11:20
    1/8-8
    Logo
    Sola HK
    Håndballklubben Rygge
    19
    20
  • Sun
    2.Apr
    11:20
    1/8-5
    Logo
    Gulset IF
    Logo
    Sandefjord
    17
    10
  • Sun
    2.Apr
    11:20
    1/8-6
    Logo
    Sarpsborg IL
    Logo
    Kolbotn IL
    16
    13
  • Sun
    2.Apr
    11:20
    1/8-3
    Logo
    Strømmen_Glimt, IL
    Logo
    Lørenskog HK
    18
    12
  • Sun
    2.Apr
    11:20
    1/8-4
    Logo
    Sinsen-Refstad IL
    Logo
    Njård
    22
    14
  • Sun
    2.Apr
    11:20
    1/8-7
    Logo
    Haslum IL
    Logo
    Ull_Kisa IL
    13
    12
  • Sun
    2.Apr
    11:20
    1/8-2
    Logo
    Runar, IL
    Storhamar Håndball
    13
    12
  • Sun
    2.Apr
    08:00
    1/16-1
    Logo
    Flint Tønsberg Håndball
    Logo
    Oppsal IF Håndball
    15
    14
  • Sun
    2.Apr
    08:00
    1/16-8
    Logo
    Heradsbygda HK
    Håndballklubben Rygge
    10
    11
  • Sun
    2.Apr
    08:00
    1/16-5
    BSK j06
    Logo
    Sandefjord
    8
    9
  • Sun
    2.Apr
    08:00
    1/16-6
    Logo
    Kolbotn IL
    Logo
    HK-72 Sande
    13
    8
  • Sun
    2.Apr
    08:00
    1/16-3
    Logo
    Nærbø IL
    Logo
    Lørenskog HK
    11
    17
  • Sun
    2.Apr
    08:00
    1/16-4
    Logo
    Kjelsås IL
    Logo
    Njård
    9
    12
  • Sun
    2.Apr
    08:00
    1/16-7
    Logo
    Ull_Kisa IL
    Logo
    Halsen IF
    13
    12
  • Sun
    2.Apr
    08:00
    1/16-2
    Storhamar Håndball
    Logo
    Stag, SPKL
    11
    10