Matches per day

Sunday April 21, 2024
102 matches
Choose layout:
  • Sun
    21.Apr
    08:30
    FB - Flickor Blå
    Plac 1-12/4
    Logo
    Borgen VK 1
    Logo
    Kungälv Blå
    25
    12
    25
    13
    2
    0
  • Sun
    21.Apr
    09:30
    FG - Flickor Grön
    Kvart-2
    Logo
    Lunds VK FU16
    Logo
    Sollentuna F11
    25
    19
    23
    25
    15
    12
    2
    1
  • Sun
    21.Apr
    09:30
    FG - Flickor Grön
    Plac 7-12/2
    Logo
    Täby Volley Grön
    Logo
    Hästhagen Xenon
    25
    17
    25
    17
    2
    0
  • Sun
    21.Apr
    09:30
    FR - Flickor Röd
    Logo
    Majorna VBK
    Logo
    Uppsala VBS
    17
    25
    23
    25
    0
    2
  • Sun
    21.Apr
    09:30
    FR - Flickor Röd
    Logo
    Hylte Halmstad VBK
    Logo
    Eneryda Volley
    25
    19
    30
    28
    2
    0
  • Sun
    21.Apr
    09:30
    FB - Flickor Blå
    Plac 1-8/1
    Logo
    Norsjö VBK
    Logo
    Hästhagen Vanadin
    25
    22
    21
    25
    15
    11
    2
    1
  • Sun
    21.Apr
    09:30
    FB - Flickor Blå
    Plac 1-8/2
    Logo
    KFUM Jönköping IA
    Logo
    Kungälv Vit
    19
    25
    24
    26
    0
    2
  • Sun
    21.Apr
    09:30
    FB - Flickor Blå
    Plac 1-8/3
    Logo
    VK Bjärke
    Logo
    KFUM Örebro Volley Blå
    18
    25
    20
    25
    0
    2
  • Sun
    21.Apr
    09:30
    FB - Flickor Blå
    Plac 1-8/4
    Logo
    Danderyd
    Logo
    Borgen VK 1
    26
    24
    28
    31
    15
    10
    2
    1
  • Sun
    21.Apr
    09:40
    FS - Flickor Svart
    Kvart-4
    Logo
    Svedala Volley
    Logo
    Södermalms VBK
    25
    22
    22
    25
    9
    15
    1
    2
  • Sun
    21.Apr
    09:40
    FS - Flickor Svart
    Kvart-3
    Logo
    Gislaveds VBK
    Logo
    Stöcke IF
    25
    18
    22
    25
    12
    15
    1
    2
  • Sun
    21.Apr
    09:40
    PS - Pojkar Svart
    Plac 10-13/1
    Logo
    Engelholms VS HJ
    Logo
    Team Valla
    25
    23
    25
    11
    2
    0
  • Sun
    21.Apr
    09:40
    PS - Pojkar Svart
    Plac 10-13/2
    Logo
    Uppsala VBS
    Logo
    Lunds VK
    21
    25
    21
    25
    0
    2
  • Sun
    21.Apr
    09:40
    FS - Flickor Svart
    Plac 9-16/3
    Logo
    Södertelge VBK
    Logo
    Hästhagen Argon
    25
    14
    20
    25
    15
    11
    2
    1
  • Sun
    21.Apr
    09:40
    FS - Flickor Svart
    Plac 9-16/4
    Logo
    Ljungby VBK
    Logo
    Engelholms VS
    20
    25
    19
    25
    0
    2