A

12 matches
Choose layout:
  • Sun
    18.Jun
    14:30
    Logo
    Øygarden J2015 Nord Blå
    Logo
    Ørnar, IL
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    12:00
    Logo
    Kråkenes IL
    Logo
    Fana Miranda 1
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    11:00
    Logo
    Ørnar, IL
    Logo
    Frøya Rosa
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:00
    Logo
    Frøya Rosa
    Logo
    Arna-Bjørnar Garnes 2
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:30
    Logo
    Kråkenes IL
    Logo
    Ørnar, IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Arna-Bjørnar Garnes 2
    Logo
    Fana Miranda 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:30
    Logo
    Kråkenes IL
    Logo
    Frøya Rosa
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:00
    Logo
    Arna-Bjørnar Garnes 2
    Logo
    Øygarden J2015 Nord Blå
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:00
    Logo
    Arna-Bjørnar Garnes 2
    Logo
    Kråkenes IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:30
    Logo
    Fana Miranda 1
    Logo
    Øygarden J2015 Nord Blå
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    18:30
    Logo
    Frøya Rosa
    Logo
    Øygarden J2015 Nord Blå
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    18:30
    Logo
    Fana Miranda 1
    Logo
    Ørnar, IL
    Finished

B

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    14:00
    Logo
    Baune J2015 Landås
    Logo
    Fana Miranda 2
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    10:00
    Logo
    Fana Miranda 2
    Logo
    Øygarden J2015 Sør Lilla
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Bulken IL
    Logo
    Voss Gepard
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:00
    Logo
    Fana Miranda 2
    Logo
    Bulken IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:30
    Logo
    Øygarden J2015 Sør Lilla
    Logo
    Baune J2015 Landås
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Voss Gepard
    Logo
    Øygarden J2015 Sør Lilla
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:00
    Logo
    Bulken IL
    Logo
    Baune J2015 Landås
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    11:00
    Logo
    Voss Gepard
    Logo
    Fana Miranda 2
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    18:30
    Logo
    Baune J2015 Landås
    Logo
    Voss Gepard
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    18:00
    Logo
    Øygarden J2015 Sør Lilla
    Logo
    Bulken IL
    Finished

C

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    11:30
    Logo
    Voss Tiger
    Logo
    Fana Miranda 3
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    10:30
    Logo
    Kvernbit Puma
    Logo
    Eldar, IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:30
    Logo
    Fana Miranda 3
    Logo
    Baune J2015 Lægdene
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:30
    Logo
    Eldar, IL
    Logo
    Voss Tiger
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Fana Miranda 3
    Logo
    Kvernbit Puma
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:00
    Logo
    Voss Tiger
    Logo
    Baune J2015 Lægdene
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:00
    Logo
    Baune J2015 Lægdene
    Logo
    Kvernbit Puma
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:30
    Logo
    Eldar, IL
    Logo
    Fana Miranda 3
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:30
    Logo
    Baune J2015 Lægdene
    Logo
    Eldar, IL
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:30
    Logo
    Kvernbit Puma
    Logo
    Voss Tiger
    Finished

D

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    11:30
    Logo
    Sædalen Supergirlza 1
    Logo
    Voss Løve
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    11:30
    Logo
    Kvernbit Tiger
    Logo
    Hundvåkøy IL Lilla
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:00
    Logo
    Voss Løve
    Logo
    Hundvåkøy IL Lilla
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:30
    Logo
    Nordsiden-Askøy IL
    Logo
    Kvernbit Tiger
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:30
    Logo
    Hundvåkøy IL Lilla
    Logo
    Sædalen Supergirlza 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Voss Løve
    Logo
    Nordsiden-Askøy IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:30
    Logo
    Kvernbit Tiger
    Logo
    Voss Løve
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:30
    Logo
    Nordsiden-Askøy IL
    Logo
    Sædalen Supergirlza 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:00
    Logo
    Hundvåkøy IL Lilla
    Logo
    Nordsiden-Askøy IL
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    18:30
    Logo
    Sædalen Supergirlza 1
    Logo
    Kvernbit Tiger
    Finished

E

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    13:30
    Logo
    Sandviken, IL Rød
    Logo
    Hundvåkøy IL Rosa
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    09:00
    Logo
    Askøy Fotball Tiger
    Logo
    Hundvåkøy IL Rosa
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:30
    Logo
    Sædalen Supergirlza 2
    Logo
    Fyllingsdalen Løve
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:00
    Logo
    Hundvåkøy IL Rosa
    Logo
    Fyllingsdalen Løve
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    15:30
    Logo
    Askøy Fotball Tiger
    Logo
    Sandviken, IL Rød
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:30
    Logo
    Hundvåkøy IL Rosa
    Logo
    Sædalen Supergirlza 2
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:30
    Logo
    Fyllingsdalen Løve
    Logo
    Askøy Fotball Tiger
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:00
    Logo
    Sandviken, IL Rød
    Logo
    Sædalen Supergirlza 2
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:00
    Logo
    Fyllingsdalen Løve
    Logo
    Sandviken, IL Rød
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:00
    Logo
    Sædalen Supergirlza 2
    Logo
    Askøy Fotball Tiger
    Finished

F

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    14:30
    Logo
    Sædalen Supergirlza 3
    Logo
    Fyllingsdalen Tiger
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    10:30
    Logo
    Askøy Fotball Leopard
    Logo
    Sandviken, IL - Hvit
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    10:00
    Logo
    Viljar, IL
    Logo
    Fyllingsdalen Tiger
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:00
    Logo
    Fyllingsdalen Tiger
    Logo
    Askøy Fotball Leopard
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:00
    Logo
    Sandviken, IL - Hvit
    Logo
    Viljar, IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    15:30
    Logo
    Viljar, IL
    Logo
    Sædalen Supergirlza 3
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Fyllingsdalen Tiger
    Logo
    Sandviken, IL - Hvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:30
    Logo
    Sædalen Supergirlza 3
    Logo
    Askøy Fotball Leopard
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    18:00
    Logo
    Sandviken, IL - Hvit
    Logo
    Sædalen Supergirlza 3
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:00
    Logo
    Askøy Fotball Leopard
    Logo
    Viljar, IL
    Finished

G

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Lyngbø Krokodiller
    Logo
    Loddefjord IL Rød
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Telavåg IL
    Logo
    Fyllingsdalen, FK Leopard
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:30
    Logo
    Askøy Fotball Panter
    Logo
    Fyllingsdalen, FK Leopard
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:30
    Logo
    Telavåg IL
    Logo
    Lyngbø Krokodiller
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Fyllingsdalen, FK Leopard
    Logo
    Loddefjord IL Rød
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:00
    Logo
    Askøy Fotball Panter
    Logo
    Telavåg IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:00
    Logo
    Fyllingsdalen, FK Leopard
    Logo
    Lyngbø Krokodiller
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:30
    Logo
    Loddefjord IL Rød
    Logo
    Askøy Fotball Panter
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:30
    Logo
    Lyngbø Krokodiller
    Logo
    Askøy Fotball Panter
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:00
    Logo
    Loddefjord IL Rød
    Logo
    Telavåg IL
    Finished

H

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    12:00
    Logo
    Øygarden J2015 Sør Rosa
    Logo
    Søreide Lilla
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Kjøkkelvik_Olsvik Powergirls
    Logo
    Øygarden J2015 Sør Rosa
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Arna-Bjørnar Jenter 2015 Ådnamarka
    Logo
    Telavåg IL - 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:30
    Logo
    Arna-Bjørnar Jenter 2015 Ådnamarka
    Logo
    Søreide Lilla
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    15:30
    Logo
    Telavåg IL - 1
    Logo
    Kjøkkelvik_Olsvik Powergirls
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:00
    Logo
    Øygarden J2015 Sør Rosa
    Logo
    Arna-Bjørnar Jenter 2015 Ådnamarka
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:30
    Logo
    Søreide Lilla
    Logo
    Kjøkkelvik_Olsvik Powergirls
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:30
    Logo
    Telavåg IL - 1
    Logo
    Øygarden J2015 Sør Rosa
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:00
    Logo
    Søreide Lilla
    Logo
    Telavåg IL - 1
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:00
    Logo
    Kjøkkelvik_Olsvik Powergirls
    Logo
    Arna-Bjørnar Jenter 2015 Ådnamarka
    Finished

I

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Søreide Rosa
    Logo
    Øygarden J2015 Nord Hvit
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Bjørgum IL
    Logo
    Kjøkkelvik_Olsvik Supergirls
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:00
    Logo
    Øygarden J2015 Nord Hvit
    Logo
    Arna-Bjørnar Garnes 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:00
    Logo
    Arna-Bjørnar Garnes 1
    Logo
    Kjøkkelvik_Olsvik Supergirls
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Øygarden J2015 Nord Hvit
    Logo
    Bjørgum IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:00
    Logo
    Søreide Rosa
    Logo
    Arna-Bjørnar Garnes 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    11:00
    Logo
    Kjøkkelvik_Olsvik Supergirls
    Logo
    Søreide Rosa
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:00
    Logo
    Arna-Bjørnar Garnes 1
    Logo
    Bjørgum IL
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:30
    Logo
    Bjørgum IL
    Logo
    Søreide Rosa
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:30
    Logo
    Kjøkkelvik_Olsvik Supergirls
    Logo
    Øygarden J2015 Nord Hvit
    Finished