A

12 matches
Choose layout:
  • Sun
    18.Jun
    13:30
    Logo
    Ørnar, IL
    Logo
    Søreide IL J2012 Prima
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    11:30
    Logo
    Sotra SK blå
    Logo
    NBK Alvidra Juvel
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    09:30
    Logo
    Søreide IL J2012 Prima
    Logo
    Sædalen Non-stop Rød
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:30
    Logo
    NBK Alvidra Juvel
    Logo
    Ørnar, IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:00
    Logo
    Sotra SK blå
    Logo
    Nordsiden_Ramsøy
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:00
    Logo
    Nordsiden_Ramsøy
    Logo
    Søreide IL J2012 Prima
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:30
    Logo
    Sædalen Non-stop Rød
    Logo
    NBK Alvidra Juvel
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:30
    Logo
    Ørnar, IL
    Logo
    Sotra SK blå
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    08:30
    Logo
    Nordsiden_Ramsøy
    Logo
    Sædalen Non-stop Rød
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    08:00
    Logo
    NBK Alvidra Juvel
    Logo
    Søreide IL J2012 Prima
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:00
    Logo
    Ørnar, IL
    Logo
    Nordsiden_Ramsøy
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    18:30
    Logo
    Sotra SK blå
    Logo
    Sædalen Non-stop Rød
    Finished

B

12 matches
  • Sun
    18.Jun
    12:00
    Logo
    Bulken IL
    Logo
    Sædalen Non-stop Blå
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    12:00
    Logo
    Vestsiden-Askøy IL Supergirls 1
    Logo
    Sotra SK hvit
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    11:30
    Logo
    Fana Venus Rød
    Logo
    Søreide IL J2012 Super
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:30
    Logo
    Sotra SK hvit
    Logo
    Fana Venus Rød
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    15:30
    Logo
    Søreide IL J2012 Super
    Logo
    Sædalen Non-stop Blå
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Vestsiden-Askøy IL Supergirls 1
    Logo
    Bulken IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    08:30
    Logo
    Bulken IL
    Logo
    Søreide IL J2012 Super
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    08:30
    Logo
    Fana Venus Rød
    Logo
    Vestsiden-Askøy IL Supergirls 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    08:00
    Logo
    Sædalen Non-stop Blå
    Logo
    Sotra SK hvit
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    18:00
    Logo
    Sotra SK hvit
    Logo
    Søreide IL J2012 Super
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:00
    Logo
    Fana Venus Rød
    Logo
    Bulken IL
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:00
    Logo
    Vestsiden-Askøy IL Supergirls 1
    Logo
    Sædalen Non-stop Blå
    Finished

C

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    11:30
    Logo
    Vestsiden-Askøy IL Supergirls 2
    Logo
    Bjørgum IL
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    11:00
    Logo
    Fana Venus Hvit
    Logo
    Rosendal TL
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Bjørgum IL
    Logo
    Fana Venus Hvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:30
    Logo
    Kvernbit Glitter
    Logo
    Vestsiden-Askøy IL Supergirls 2
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:00
    Logo
    Rosendal TL
    Logo
    Vestsiden-Askøy IL Supergirls 2
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:00
    Logo
    Bjørgum IL
    Logo
    Kvernbit Glitter
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:00
    Logo
    Vestsiden-Askøy IL Supergirls 2
    Logo
    Fana Venus Hvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:30
    Logo
    Kvernbit Glitter
    Logo
    Rosendal TL
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:00
    Logo
    Fana Venus Hvit
    Logo
    Kvernbit Glitter
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:00
    Logo
    Rosendal TL
    Logo
    Bjørgum IL
    Finished

D

9 matches
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Voss Lyon
    Logo
    Nordsiden-Askøy IL
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Bjarg, IL - Sjøløver
    Logo
    Nymark IL Gul
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:30
    Logo
    Nordsiden-Askøy IL
    Logo
    Bjarg, IL - Sjøløver
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:00
    Logo
    Nymark IL Gul
    Logo
    Bjarg, IL - Sjøløver
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    15:00
    Logo
    Nordsiden-Askøy IL
    Logo
    Voss Lyon
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:00
    Logo
    Nordhordland BK
    Logo
    Bjarg, IL - Sjøløver
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:00
    Logo
    Voss Lyon
    Logo
    Nymark IL Gul
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:00
    Logo
    Bjarg, IL - Sjøløver
    Logo
    Voss Lyon
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:00
    Logo
    Nymark IL Gul
    Logo
    Nordsiden-Askøy IL
    Finished

E

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    14:30
    Logo
    Knarvik Cool
    Logo
    Nymark IL Grønn
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    13:30
    Logo
    Voss PSG
    Logo
    Askøy Fotball Bandidas
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    09:00
    Logo
    Nymark IL Grønn
    Logo
    Syril J11
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:30
    Logo
    Knarvik Cool
    Logo
    Voss PSG
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:30
    Logo
    Askøy Fotball Bandidas
    Logo
    Nymark IL Grønn
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:30
    Logo
    Voss PSG
    Logo
    Syril J11
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:30
    Logo
    Askøy Fotball Bandidas
    Logo
    Knarvik Cool
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    11:00
    Logo
    Syril J11
    Logo
    Askøy Fotball Bandidas
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:30
    Logo
    Nymark IL Grønn
    Logo
    Voss PSG
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:00
    Logo
    Syril J11
    Logo
    Knarvik Cool
    Finished

F

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    13:30
    Logo
    Knarvik Chill
    Logo
    Sauda IL, J11
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    13:00
    Logo
    Nymark IL Rød
    Logo
    Askøy Fotball Angels
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:30
    Logo
    Askøy Fotball Angels
    Logo
    Knarvik Chill
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:30
    Logo
    Sauda IL, J11
    Logo
    Nymark IL Rød
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:00
    Logo
    Sandviken Rød
    Logo
    Askøy Fotball Angels
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:00
    Logo
    Askøy Fotball Angels
    Logo
    Sauda IL, J11
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Sandviken Rød
    Logo
    Nymark IL Rød
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    11:00
    Logo
    Nymark IL Rød
    Logo
    Knarvik Chill
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:30
    Logo
    Sauda IL, J11
    Logo
    Sandviken Rød
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:30
    Logo
    Knarvik Chill
    Logo
    Sandviken Rød
    Finished

G

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    12:30
    Logo
    NBK Alvidra diamant
    Logo
    Bjarg, IL - Pantere
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    09:30
    Logo
    Bjarg, IL - Pantere
    Logo
    Eldar, IL
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    09:30
    Logo
    Sandviken Hvit
    Logo
    Odda FK
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:30
    Logo
    Odda FK
    Logo
    NBK Alvidra diamant
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:00
    Logo
    Sandviken Hvit
    Logo
    Eldar, IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    15:00
    Logo
    NBK Alvidra diamant
    Logo
    Sandviken Hvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    11:30
    Logo
    Odda FK
    Logo
    Bjarg, IL - Pantere
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:30
    Logo
    Eldar, IL
    Logo
    NBK Alvidra diamant
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:30
    Logo
    Bjarg, IL - Pantere
    Logo
    Sandviken Hvit
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:30
    Logo
    Eldar, IL
    Logo
    Odda FK
    Finished

H

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    14:00
    Logo
    Sund SK
    Logo
    NBK Alvidra smaragd
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    13:00
    Logo
    Ramsøy Delfiner
    Logo
    Ådlandsfjorden j 11
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    09:30
    Logo
    NBK Alvidra smaragd
    Logo
    Ådlandsfjorden j 11
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    09:00
    Logo
    Sandviken, IL, Rosa
    Logo
    Ramsøy Delfiner
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:30
    Logo
    Sandviken, IL, Rosa
    Logo
    Sund SK
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:00
    Logo
    NBK Alvidra smaragd
    Logo
    Sandviken, IL, Rosa
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:30
    Logo
    Ådlandsfjorden j 11
    Logo
    Sandviken, IL, Rosa
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    11:30
    Logo
    Ådlandsfjorden j 11
    Logo
    Sund SK
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    11:00
    Logo
    Ramsøy Delfiner
    Logo
    NBK Alvidra smaragd
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:00
    Logo
    Sund SK
    Logo
    Ramsøy Delfiner
    Finished

I

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    13:00
    Modalen IL
    Logo
    AIK jenter 2012
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    11:30
    Logo
    Nore Neset IL
    Modalen IL
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    09:30
    Logo
    Bergen Nord, FK - Tellevik
    Logo
    Fyrverkeri
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:30
    Logo
    AIK jenter 2012
    Logo
    Nore Neset IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:30
    Logo
    Nore Neset IL
    Logo
    Fyrverkeri
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:00
    Modalen IL
    Logo
    Bergen Nord, FK - Tellevik
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:30
    Logo
    AIK jenter 2012
    Logo
    Bergen Nord, FK - Tellevik
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    11:30
    Logo
    Fyrverkeri
    Modalen IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    11:00
    Logo
    Bergen Nord, FK - Tellevik
    Logo
    Nore Neset IL
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:00
    Logo
    Fyrverkeri
    Logo
    AIK jenter 2012
    Finished