A

12 matches
Choose layout:
  • Sun
    18.Jun
    11:00
    Logo
    Austevoll Stars
    Logo
    IL Fri Rosa
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    11:00
    Logo
    Olsvik Superjenter
    Logo
    Vilbjørn J12 år - Kvit
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    10:00
    Logo
    Ny-Krohnborg IL
    Logo
    Telavåg Yellow star
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:30
    Logo
    Ny-Krohnborg IL
    Logo
    Austevoll Stars
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:30
    Logo
    Vilbjørn J12 år - Kvit
    Logo
    IL Fri Rosa
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:00
    Logo
    Telavåg Yellow star
    Logo
    Olsvik Superjenter
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Austevoll Stars
    Logo
    Vilbjørn J12 år - Kvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Olsvik Superjenter
    Logo
    Ny-Krohnborg IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:00
    Logo
    IL Fri Rosa
    Logo
    Telavåg Yellow star
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:00
    Logo
    Ny-Krohnborg IL
    Logo
    IL Fri Rosa
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:30
    Logo
    Olsvik Superjenter
    Logo
    Austevoll Stars
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:30
    Logo
    Telavåg Yellow star
    Logo
    Vilbjørn J12 år - Kvit
    Finished

B

12 matches
  • Sun
    18.Jun
    11:30
    Logo
    Nordhordland J12
    Logo
    Sund SK
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    10:00
    Logo
    Loddefjord IL Rød
    Logo
    Sandviken, IL Hvit
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    10:00
    Logo
    Bønes Idrettslag
    Logo
    Voss, FBK kvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:30
    Logo
    Nordhordland J12
    Logo
    Loddefjord IL Rød
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:00
    Logo
    Sund SK
    Logo
    Bønes Idrettslag
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:00
    Logo
    Voss, FBK kvit
    Logo
    Sandviken, IL Hvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:00
    Logo
    Sandviken, IL Hvit
    Logo
    Sund SK
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:00
    Logo
    Bønes Idrettslag
    Logo
    Nordhordland J12
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:30
    Logo
    Loddefjord IL Rød
    Logo
    Voss, FBK kvit
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:30
    Logo
    Bønes Idrettslag
    Logo
    Loddefjord IL Rød
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:30
    Logo
    Nordhordland J12
    Logo
    Sandviken, IL Hvit
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:30
    Logo
    Sund SK
    Logo
    Voss, FBK kvit
    Finished

C

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    14:30
    Logo
    Loddefjord IL - Grønn
    Logo
    Eldar, IL
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    12:30
    Logo
    Sandviken, IL -Rød
    Logo
    Sportsklubben Vard Haugesund - Rød
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    09:30
    Logo
    Sædalen Stjerneskudd
    Logo
    Eldar, IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:30
    Logo
    Sandviken, IL -Rød
    Logo
    Sædalen Stjerneskudd
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:30
    Logo
    Sportsklubben Vard Haugesund - Rød
    Logo
    Loddefjord IL - Grønn
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    15:30
    Logo
    Eldar, IL
    Logo
    Sandviken, IL -Rød
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:30
    Logo
    Sædalen Stjerneskudd
    Logo
    Loddefjord IL - Grønn
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:00
    Logo
    Eldar, IL
    Logo
    Sportsklubben Vard Haugesund - Rød
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:30
    Logo
    Sportsklubben Vard Haugesund - Rød
    Logo
    Sædalen Stjerneskudd
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    18:00
    Logo
    Loddefjord IL - Grønn
    Logo
    Sandviken, IL -Rød
    Finished

D

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    14:30
    Logo
    Vilbjørn J12 år - Raud
    Logo
    Nymark_Trane hvit
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    14:00
    Logo
    Loddefjord IL - Hvit
    Logo
    Sædalen Stjerneskudd 2
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    10:00
    Logo
    Nymark_Trane hvit
    Logo
    Sædalen Stjerneskudd 2
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    10:00
    Logo
    Frøya Fotball
    Logo
    Loddefjord IL - Hvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:30
    Logo
    Nymark_Trane hvit
    Logo
    Frøya Fotball
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    15:30
    Logo
    Vilbjørn J12 år - Raud
    Logo
    Loddefjord IL - Hvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    15:30
    Logo
    Sædalen Stjerneskudd 2
    Logo
    Frøya Fotball
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:00
    Logo
    Loddefjord IL - Hvit
    Logo
    Nymark_Trane hvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:00
    Logo
    Sædalen Stjerneskudd 2
    Logo
    Vilbjørn J12 år - Raud
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    18:00
    Logo
    Frøya Fotball
    Logo
    Vilbjørn J12 år - Raud
    Finished

E

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    14:00
    Logo
    Rosendal TL
    Logo
    Bjarg Blå
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    12:00
    Logo
    Sportsklubben Vard Haugesund - Hvit
    Logo
    Fana Fotball - Tellus 1
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:30
    Logo
    Fana Fotball - Tellus 1
    Logo
    Bjarg Blå
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Nymark_Trane svart
    Logo
    Sportsklubben Vard Haugesund - Hvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:00
    Logo
    Bjarg Blå
    Logo
    Nymark_Trane svart
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:00
    Logo
    Sportsklubben Vard Haugesund - Hvit
    Logo
    Rosendal TL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:00
    Logo
    Nymark_Trane svart
    Logo
    Fana Fotball - Tellus 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:00
    Logo
    Fana Fotball - Tellus 1
    Logo
    Rosendal TL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:00
    Logo
    Bjarg Blå
    Logo
    Sportsklubben Vard Haugesund - Hvit
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:30
    Logo
    Rosendal TL
    Logo
    Nymark_Trane svart
    Finished

F

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    13:00
    Logo
    Bjarg Hvit
    Logo
    Sportsklubben Vard Haugesund- Blå
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    12:00
    Logo
    Søreide IL
    Logo
    Kvernbit, IL
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    09:00
    Logo
    Sportsklubben Vard Haugesund- Blå
    Logo
    Syril J12
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:30
    Logo
    Bjarg Hvit
    Logo
    Kvernbit, IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:00
    Logo
    Syril J12
    Logo
    Søreide IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:00
    Logo
    Kvernbit, IL
    Logo
    Sportsklubben Vard Haugesund- Blå
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:00
    Logo
    Syril J12
    Logo
    Bjarg Hvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:00
    Logo
    Sportsklubben Vard Haugesund- Blå
    Logo
    Søreide IL
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    19:00
    Logo
    Søreide IL
    Logo
    Bjarg Hvit
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    19:00
    Logo
    Kvernbit, IL
    Logo
    Syril J12
    Finished

G

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    13:30
    Logo
    Austevoll Diamond
    Logo
    Fana Fotball - Tellus 2
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    11:00
    Logo
    Voss, FBK Raud
    Logo
    Kvernbit, IL - 2
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Fana Fotball - Tellus 2
    Logo
    Lyngbø kule jenter
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:30
    Logo
    Kvernbit, IL - 2
    Logo
    Fana Fotball - Tellus 2
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:30
    Logo
    Austevoll Diamond
    Logo
    Voss, FBK Raud
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    15:00
    Logo
    Lyngbø kule jenter
    Logo
    Kvernbit, IL - 2
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:30
    Logo
    Fana Fotball - Tellus 2
    Logo
    Voss, FBK Raud
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:30
    Logo
    Kvernbit, IL - 2
    Logo
    Austevoll Diamond
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    08:30
    Logo
    Voss, FBK Raud
    Logo
    Lyngbø kule jenter
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    18:30
    Logo
    Lyngbø kule jenter
    Logo
    Austevoll Diamond
    Finished