A

12 matches
Choose layout:
  • Sun
    18.Jun
    12:30
    Logo
    Fana Føniks 2
    Logo
    Kvernbit Sol
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Austevoll IK Juvel
    Logo
    Brann, SK
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:00
    Logo
    Stord Fotball j10 -2
    Logo
    Askøy Fotball Skogen 2
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:30
    Logo
    Askøy Fotball Skogen 2
    Logo
    Fana Føniks 2
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:30
    Logo
    Kvernbit Sol
    Logo
    Brann, SK
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    16:30
    Logo
    Stord Fotball j10 -2
    Logo
    Austevoll IK Juvel
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:30
    Logo
    Brann, SK
    Logo
    Askøy Fotball Skogen 2
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:00
    Logo
    Austevoll IK Juvel
    Logo
    Kvernbit Sol
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:30
    Logo
    Fana Føniks 2
    Logo
    Stord Fotball j10 -2
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:30
    Logo
    Stord Fotball j10 -2
    Logo
    Brann, SK
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:30
    Logo
    Askøy Fotball Skogen 2
    Logo
    Kvernbit Sol
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:00
    Logo
    Fana Føniks 2
    Logo
    Austevoll IK Juvel
    Finished

B

12 matches
  • Sun
    18.Jun
    12:00
    Logo
    Askøy Fotball Bergheim 1
    Logo
    Voss, FBK kvit
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    12:00
    Logo
    Nordre Holsnøy IL J10
    Logo
    Kråkenes Superstar
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    11:30
    Logo
    Nymark IL United
    Logo
    Åsane superstjerner 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:30
    Logo
    Kråkenes Superstar
    Logo
    Nymark IL United
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:00
    Logo
    Nordre Holsnøy IL J10
    Logo
    Askøy Fotball Bergheim 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:30
    Logo
    Åsane superstjerner 1
    Logo
    Voss, FBK kvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Voss, FBK kvit
    Logo
    Kråkenes Superstar
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:30
    Logo
    Nymark IL United
    Logo
    Nordre Holsnøy IL J10
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:00
    Logo
    Askøy Fotball Bergheim 1
    Logo
    Åsane superstjerner 1
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:00
    Logo
    Nymark IL United
    Logo
    Askøy Fotball Bergheim 1
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:30
    Logo
    Nordre Holsnøy IL J10
    Logo
    Voss, FBK kvit
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:30
    Logo
    Kråkenes Superstar
    Logo
    Åsane superstjerner 1
    Finished

C

12 matches
  • Sun
    18.Jun
    13:00
    Logo
    Kråkenes Superheroes
    Logo
    Askøy Fotball Bergheim 2
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    12:00
    Logo
    Rosendal TL
    Logo
    Voss, FBK - raud
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    10:30
    Logo
    Nymark IL Madrid
    Logo
    Åsane Superstjerner 2
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:30
    Logo
    Åsane Superstjerner 2
    Logo
    Voss, FBK - raud
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:00
    Logo
    Nymark IL Madrid
    Logo
    Kråkenes Superheroes
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:30
    Logo
    Askøy Fotball Bergheim 2
    Logo
    Rosendal TL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:00
    Logo
    Askøy Fotball Bergheim 2
    Logo
    Nymark IL Madrid
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:00
    Logo
    Voss, FBK - raud
    Logo
    Kråkenes Superheroes
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    11:30
    Logo
    Åsane Superstjerner 2
    Logo
    Rosendal TL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:00
    Logo
    Nymark IL Madrid
    Logo
    Voss, FBK - raud
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    20:30
    Logo
    Askøy Fotball Bergheim 2
    Logo
    Åsane Superstjerner 2
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    18:00
    Logo
    Kråkenes Superheroes
    Logo
    Rosendal TL
    Finished

D

12 matches
  • Sun
    18.Jun
    14:00
    Logo
    Bulken IL
    Logo
    Tertnes Superjenter Kvit
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    12:30
    Logo
    Lyngbø SK Hvit
    Logo
    Nore Neset IL
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    09:00
    Logo
    Baune Fortuna
    Logo
    Øygarden J2013
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Bulken IL
    Logo
    Lyngbø SK Hvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:30
    Logo
    Tertnes Superjenter Kvit
    Logo
    Baune Fortuna
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:00
    Logo
    Øygarden J2013
    Logo
    Nore Neset IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:30
    Logo
    Lyngbø SK Hvit
    Logo
    Øygarden J2013
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:30
    Logo
    Nore Neset IL
    Logo
    Tertnes Superjenter Kvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    08:00
    Logo
    Baune Fortuna
    Logo
    Bulken IL
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    19:00
    Logo
    Bulken IL
    Logo
    Nore Neset IL
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:00
    Logo
    Baune Fortuna
    Logo
    Lyngbø SK Hvit
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    17:00
    Logo
    Tertnes Superjenter Kvit
    Logo
    Øygarden J2013
    Finished

E

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    11:30
    Logo
    Lyngbø SK Grønn
    Logo
    Bjarg Gull
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:30
    Logo
    Tertnes Superjenter Blå
    Logo
    Baune Bellona
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:30
    Logo
    Sædalen IL
    Logo
    Lyngbø SK Grønn
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    15:30
    Logo
    Bjarg Gull
    Logo
    Tertnes Superjenter Blå
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    14:00
    Logo
    Baune Bellona
    Logo
    Lyngbø SK Grønn
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:00
    Logo
    Bjarg Gull
    Logo
    Sædalen IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    09:00
    Logo
    Sædalen IL
    Logo
    Baune Bellona
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    08:30
    Logo
    Lyngbø SK Grønn
    Logo
    Tertnes Superjenter Blå
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    19:00
    Logo
    Baune Bellona
    Logo
    Bjarg Gull
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    18:30
    Logo
    Tertnes Superjenter Blå
    Logo
    Sædalen IL
    Finished

F

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    14:00
    Logo
    Arna-Bjørnar 1
    Logo
    FKF Hvit
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    12:30
    Logo
    Bjarg Diamant
    Logo
    Vilørn jenter 2013
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    10:00
    Logo
    FKF Hvit
    Logo
    Vilørn jenter 2013
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    09:00
    Logo
    Alvidra
    Logo
    Arna-Bjørnar 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    19:00
    Logo
    Alvidra
    Logo
    Bjarg Diamant
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:30
    Logo
    Vilørn jenter 2013
    Logo
    Arna-Bjørnar 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    15:30
    Logo
    Bjarg Diamant
    Logo
    FKF Hvit
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    15:00
    Logo
    Vilørn jenter 2013
    Logo
    Alvidra
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:30
    Logo
    Arna-Bjørnar 1
    Logo
    Bjarg Diamant
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:00
    Logo
    FKF Hvit
    Logo
    Alvidra
    Finished

G

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    14:30
    Logo
    FKF Lilla
    Logo
    Arna-Bjørnar 2
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    12:00
    Logo
    Vestsiden-Askøy IL
    Logo
    Bjarg Rubin
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    10:30
    Logo
    Eldar Gul
    Logo
    FKF Lilla
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:30
    Logo
    Bjarg Rubin
    Logo
    Arna-Bjørnar 2
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    18:00
    Logo
    Eldar Gul
    Logo
    Vestsiden-Askøy IL
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:00
    Logo
    FKF Lilla
    Logo
    Bjarg Rubin
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:00
    Logo
    Arna-Bjørnar 2
    Logo
    Eldar Gul
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    10:00
    Logo
    Vestsiden-Askøy IL
    Logo
    FKF Lilla
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    19:00
    Logo
    Bjarg Rubin
    Logo
    Eldar Gul
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    19:00
    Logo
    Arna-Bjørnar 2
    Logo
    Vestsiden-Askøy IL
    Finished

H

10 matches
  • Sun
    18.Jun
    12:30
    Logo
    Stord Fotball J10- 1
    Logo
    Askøy Fotball Skogen 1
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    11:30
    Logo
    Fana Føniks 1
    Logo
    Austevoll IK diamant
    Finished
  • Sun
    18.Jun
    08:30
    Logo
    Askøy Fotball Skogen 1
    Logo
    Fri j10
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    17:30
    Logo
    Fri j10
    Logo
    Stord Fotball J10- 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    13:00
    Logo
    Austevoll IK diamant
    Logo
    Askøy Fotball Skogen 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    12:30
    Logo
    Fri j10
    Logo
    Fana Føniks 1
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    08:30
    Logo
    Stord Fotball J10- 1
    Logo
    Austevoll IK diamant
    Finished
  • Sat
    17.Jun
    08:30
    Logo
    Askøy Fotball Skogen 1
    Logo
    Fana Føniks 1
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    19:30
    Logo
    Fana Føniks 1
    Logo
    Stord Fotball J10- 1
    Finished
  • Fri
    16.Jun
    19:00
    Logo
    Austevoll IK diamant
    Logo
    Fri j10
    Finished