- Säsonger
- Säsongen 2023/2024
- Säsongen 2022/2023
- Säsongen 2021/2022
- Säsongen 2020/2021
- Säsongen 2019/2020
- Säsongen 2018/2019
- *Säsongen 2017/2018
- Säsongen 2016/2017
- Säsongen 2015/2016
- Säsongen 2014/2015
- Säsongen 2013/2014
- Säsongen 2012/2013
- Säsongen 2011/2012
- Säsongen 2010/2011
- Nationella serier
- Slutspel
-
Kvalspel
- Kval till Superettan damer
- Kval till Division 1 damer, grupp N
- Kval till Superettan steg 1, grupp nord
- Kval till Superettan steg 1, grupp Syd
- Kval till Superettan steg 2
- Kval till Division 1 herrar, grupp nord
- Kval till Division 1 herrar, grupp öst
- Kval till Division 1 herrar, grupp väst
- Kval till Division 1 herrar, grupp syd
- Kval till Division 2 herrar, grupp nord N
- Kval till Division 2 herrar, grupp nord S
- Kval till Division 2 herrar, grupp öst N
- Kval till Division 2 herrar, grupp öst S
- Kval till Division 2 herrar, grupp väst N
- Kval till Division 2 herrar, grupp väst S
- Kval till Division 2 herrar, grupp Syd N
- Kval till Division 2 herrar, grupp syd S
- Pingisligan herrar
- Superettan herrar
- Div 1 herrar
- Div 2 herrar
- Div 3 herrar
- Pingisligan damer
- Superettan damer
- Div 1 damer
- Div 2 damer
- Lag-SM ungdom
-
Lag SM kval
- F16 Grupp A
- F16 Grupp B
- F16 Grupp C
- F14 Grupp A
- F14 Grupp B
- F14 Grupp C
- HJ18 Grupp A
- HJ18 Grupp B
- HJ18 Grupp C
- HJ18 Grupp D
- HJ18 Grupp E
- HJ18 Grupp F
- P16 Grupp A
- P16 Grupp B
- P16 Grupp C
- P16 Grupp D
- P16 Grupp E
- P16 Grupp F
- P14 Grupp A
- P14 Grupp B Delgrupp 1
- P14 Grupp B Delgrupp 2
- P14 Grupp B kvalfinal
- P14 Grupp C Delgrupp 1
- P14 Grupp C Delgrupp 2
- P14 Grupp C kvalfinal
- P14 Grupp D Delgrupp 1
- P14 Grupp D Delgrupp 2
- P14 Grupp D kvalfinal
- P14 Grupp E
- P14 Grupp F Delgrupp 1
- P14 Grupp F Delgrupp 2
- P14 Grupp F kvalfinal
- Lag SM Final
- Lag-SM para
- Lag-SM para
- Lag SM Para Junior/U
- Lag-SM veteran
- Veteran SM Lag
- Blekinge
- Div 4 Blekinge
- Div 5 Blekinge
- Div 6 Blekinge
- Veteran Div 1
- Veteraner Div 2
- Ungdom 1
- Ungdom 2
- Dalarna
- Dalaserien
- Gotland
- Division 4
- Lag DM H 50
- Lag DM Herrseniorer
- Lag DM H 40 semi
- Lag DM H 40 final
- Göteborg
- Lag-DM, senior
- Distriktsserier
- Ungdomsserier
- Veteranserier
- Vårserien 2018
- Halland
- Div. 4 Norra Halland
- Div. 4 Södra Halland
- Div. 5 Norra Halland
- Div. 5 Södra Halland
- Div. 6 Halland
- Div. 7 Halland
- V-35 Halland, Div. 1
- V-35 Halland, Div. 2
- Ungdomsserier 2017-18
- Hallands Lag-DM 2017-18
- Kval till Div. 3
- Jämtland-Härjedalen
- Norrland div.4 Norra Södra
- Nordöstra Svealand
- Div 4
- Div 5
- Div 6
- Ungdomsserien
- Kval
- Lag-DM
- Nordvästra Götaland
- Seniorserier Div 4
- Seniorserier Div 5
- Ungdomserier
- Seniorserier Div 6
- Lag DM Veteran
- Lag DM Flickor
- Lag DM Pojkar
-
Lag DM
- Damer Pool A
- Damer Pool B
- Damer Final
- Damer 3e plac
- Damer 5e plac
- Stora Pool A
- Stora Pool B
- Lilla Pool A
- Lilla Pool B
- Lilla Pool C
- Lilla Pool D
- Stora Slutspel Final
- Stora Slutspel Plac 3
- Stora Slutspel Plac 5
- Stora Slutspel Plac 7
- Lilla Slutspel Final
- Pool 1or semi
- Pool 1or semi 2
- Lilla Slutspel Plac 3
- Pool 2or semi
- Pool 2or semi 2
- Lilla Slutspel Plac 5
- Lilla Slutspel Plac 7
- Pool 3or semi
- Pool 3or semi 2
- Lilla Slutspel Plac 9
- Lilla Slutspel Plac 11
- Pool 4or semi
- Pool 4or semi 2
- Lilla Slutspel Plac 13
- Lilla Slutspel Plac 15
- Kval
- Norrland
- Div 4
- Div 5
- Skåne
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Ungdom A
- Ungdom B
- Ungdom C
- Ungdom D
- Ungdom E
- Stockholm
- Silly Season 2017
- Seniorer
- Veteraner
-
S:t Erikscupen höst
- Pojkar 2002/03 Grupp 1 A
- Pojkar 2002/03 Grupp 1 B
- Pojkar 2004/05 Grupp 1 A
- Pojkar 2004/05 Grupp 1 B
- Pojkar 2004/05 Grupp 2 A
- Pojkar 2004/05 Grupp 2 B
- Pojkar 2004/05 Grupp 3AB
- Pojkar 2006/07 Grupp 1 A
- Pojkar 2006/07 Grupp 1 B
- Pojkar 2006/07 Grupp 2 A
- Pojkar 2006/07 Grupp 2 B
- Pojkar 2006/07 Grupp 3 A
- Pojkar 2006/07 Grupp 3 B
- Pojkar 2008/09 Grupp 1 AB
- Pojkar 2008/09 Grupp 2 AB
- Pensionärer
-
S:t Erikscupen vår
- Pojkar 2002/03 Division 1
- Pojkar 2002/03 Division 2
- Pojkar 2004/05 Division 1
- Pojkar 2004/05 Division 2
- Pojkar 2004/05 Division 3
- Pojkar 2004/05 Division 4
- Pojkar 2006/07 Division 1
- Pojkar 2006/07 Division 2
- Pojkar 2006/07 Division 3
- Pojkar 2006/07 Division 4
- Pojkar 2006/07 Division 5
- Pojkar 2006/07 Division 6
- Pojkar 2008/09 Division 1
- Pojkar 2008/09 Division 2
- S:t Erikscupen slutspel
- Silly Season 2018 vår
- Sydöstra Götaland
- Div 4 Herrar
- Div 5 Herrar
- Div 6 Herrar
- Veteran Herrar
- Div 3 Damer
- Ungdom
- Södermanland
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Värmland
- Div 4
- Div 5
- Ungdomsserie
- Västmanland
- Division 4 Västmanland 2017-2018
- Veteranserien 2017-18
- Ångermanland
- Div 5
- Ungdomsserie
- Örebro
- Division 4
- Division 5
- Division 6
- Lag-DM
- Kval till Division 4
- Östergötland
- Division 5
- Division 4
- Ungdom A väst
- Ungdom A öst
- Ungdom B
- Ungdom A1
- Ungdom A2
Norrland Div 4 Södra Södra
Lag | M | V | O | F | Matcher | Set | Bollar | Poäng |
1. SUIF U1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 72-35 | 238-167 | 3814-3531 | 17 |
2. Alfta BTK A | 10 | 8 | 0 | 2 | 69-46 | 257-186 | 4243-3818 | 16 |
3. Marma IF A | 10 | 6 | 0 | 4 | 65-52 | 231-197 | 3914-3778 | 12 |
4. Borlänge BTK B | 10 | 4 | 0 | 6 | 59-56 | 228-217 | 4116-3964 | 8 |
5. Alfta BTK B | 10 | 3 | 1 | 6 | 52-68 | 202-248 | 3892-4209 | 7 |
6. IK Kometen B | 10 | 0 | 0 | 10 | 20-80 | 117-258 | 3096-3775 | 0 |
SUIF U1 | |
22-2 | Wiberg, William |
15-4 | Lundqvist, Simon |
14-9 | Gustafsson, Sam |
9-7 | Sandström, Anders |
4-3 | Bäckström, Johan |
0-4 | N/A |
8-6 | Dubbel |
72-35 | |
Alfta BTK A | |
16-8 | Johansson, Pär |
17-10 | Embretsen, Dan |
14-8 | Lindberg, Lars |
2-2 | Lundqvist, Reine |
8-13 | Gustavsson, Mikael |
12-5 | Dubbel |
69-46 | |
Marma IF A | |
18-0 | Larsson, Mikael |
17-7 | Lövgren, Lars |
4-1 | Enberg, Sandra |
6-4 | Olsson, Tomas |
3-6 | Berglund, Arne |
0-4 | N/A |
3-8 | Berglund, Rune |
5-12 | Hansen, Arne |
9-10 | Dubbel |
65-52 | |
Borlänge BTK B | |
16-5 | Vandor, Elias |
14-11 | Ohlin, Oskar |
4-1 | Löfstrand, Magnus |
9-14 | Nygårds, Jonas |
9-14 | Larsson, Marcus |
7-11 | Dubbel |
59-56 | |
Alfta BTK B | |
23-6 | Sundell, Mikael |
12-14 | Henriksson, Daniel |
0-6 | Olsson, Hans-Erik |
3-14 | Mattes, Martin |
3-20 | Norén, Anton |
11-8 | Dubbel |
52-68 | |
IK Kometen B | |
3-2 | Degerfeldt, Peter |
0-4 | Qvarford, Jonatan |
8-15 | Johansson, Alexander |
2-10 | Jonsson, Peter |
1-10 | Johansson, Filip |
3-16 | Olsson, Alfons |
0-13 | NORDSTRÖM, OSKAR |
3-10 | Dubbel |
20-80 | |