P16 B Nord

LagSpelatV OFMål Poäng
1. Broberg/Söderhamn 8 7 0 1 54-28 14
2. Sandvikens AIK 5 5 0 0 55-23 10
3. Selångers SK 5 4 0 1 30-26 8
4. Borlänge Bandy 11 4 0 7 50-77 8
5. Umedalens Idrottsförening 8 3 0 5 19-36 6
6. Kalix Bandy 6 1 1 4 26-34 3
7. Falu BS 9 1 1 7 49-59 3
 
Fre 09/1119:00 Sandvikens AIK - Borlänge Bandy 16 - 4 Detaljer
Lör 10/1115:00 Umedalens Idrottsförening - Selångers SK 2 - 7 Detaljer
 
Lör 17/1111:00 Borlänge Bandy - Falu BS 5 - 13 Detaljer
Lör 17/1111:30 Sandvikens AIK - Selångers SK 13 - 5 Detaljer
Sön 18/1110:30 Broberg/Söderhamn - Falu BS 8 - 5 Detaljer
Sön 18/1116:00 Kalix Bandy - Umedalens Idrottsförening 7 - 3 Detaljer
 
Sön 25/1112:30 Sandvikens AIK - Broberg/Söderhamn 9 - 5 Detaljer
 
Lör 01/1212:00 Falu BS - Broberg/Söderhamn 3 - 10 Detaljer
 
Lör 08/1211:30 Falu BS - Borlänge Bandy 4 - 5 Detaljer
Lör 08/1215:00 Broberg/Söderhamn - Kalix Bandy 5 - 4 Detaljer
Sön 09/1212:00 Kalix Bandy - Broberg/Söderhamn 3 - 4 Detaljer
 
Lör 15/1212:30 Sandvikens AIK - Falu BS 10 - 7 Detaljer
Lör 15/1214:00 Selångers SK - Borlänge Bandy 6 - 5 Detaljer
Sön 16/1211:00 Borlänge Bandy - Broberg/Söderhamn 1 - 13 Detaljer
 
Fre 21/1218:00 Umedalens Idrottsförening - Borlänge Bandy 6 - 3 Detaljer
Lör 22/1217:30 Kalix Bandy - Borlänge Bandy 3 - 7 Detaljer
 
Lör 29/1212:00 Broberg/Söderhamn - Borlänge Bandy 5 - 3 Detaljer
 
Sön 06/0114:00 Selångers SK - Umedalens Idrottsförening 5 - 1 Detaljer
 
Fre 11/0119:00 Borlänge Bandy - Falu BS 6 - 5 Detaljer
Lör 12/0118:00 Umedalens Idrottsförening - Sandvikens AIK 2 - 7 Detaljer
Sön 13/0111:00 Umedalens Idrottsförening - Broberg/Söderhamn 0 - 4 Detaljer
Sön 13/0112:00 Selångers SK - Falu BS 7 - 5 Detaljer
 
Lör 19/0117:45 Borlänge Bandy - Umedalens Idrottsförening 2 - 3 Detaljer
Lör 19/0119:00 Falu BS - Kalix Bandy 6 - 6 Detaljer
Sön 20/0110:00 Falu BS - Umedalens Idrottsförening 1 - 2 Detaljer
Sön 20/0110:00 Borlänge Bandy - Kalix Bandy 9 - 3 Detaljer
Sön 20/0114:00 Selångers SK - Broberg/Söderhamn
 
Sön 27/0116:00 Broberg/Söderhamn - Sandvikens AIK
 
Ons 30/0119:40 Falu BS - Sandvikens AIK
Lör 02/0215:00 Sandvikens AIK - Kalix Bandy
Lör 02/0217:45 Borlänge Bandy - Selångers SK
Sön 03/0209:30 Falu BS - Selångers SK
Sön 03/0214:00 Kalix Bandy - Sandvikens AIK
Sön 03/0216:00 Broberg/Söderhamn - Selångers SK
 
Lör 09/0213:00 Broberg/Söderhamn - Umedalens Idrottsförening
Lör 09/0216:30 Kalix Bandy - Selångers SK
Sön 10/0211:30 Sandvikens AIK - Umedalens Idrottsförening
Sön 10/0212:00 Kalix Bandy - Selångers SK
 
Ons 13/0219:30 Borlänge Bandy - Sandvikens AIK
Lör 16/0212:00 Kalix Bandy - Falu BS
Sön 17/0209:30 Umedalens Idrottsförening - Falu BS
 
Fre 22/0219:00 Sandvikens AIK - Broberg/Söderhamn
Lör 23/0211:00 Selångers SK - Kalix Bandy
Lör 23/0216:00 Selångers SK - Kalix Bandy
Sön 24/0213:00 Umedalens Idrottsförening - Kalix Bandy
Sön 24/0215:00 Selångers SK - Sandvikens AIK
 
Sön 03/0310:30 Falu BS - Borlänge Bandy
 
Sön 31/03 Selångers SK - Umedalens Idrottsförening
Sön 31/03 Umedalens Idrottsförening - Kalix Bandy
Sön 31/03 Broberg/Söderhamn - Sandvikens AIK
Powered by FX