Elitserien Damer

StandardUtökad tabellHemmaBorta
Lag Poäng Matcher Set Poäng
S V F V F Kvot V F Kvot
1. Linköpings VC 3 1 1 0 3 0 MAX 319 318 1,003
2. Engelholm 3 1 1 0 3 0 MAX 318 319 0,997
3. Lund 3 1 1 0 3 1 3,000 319 318 1,003
4. Örebro 2 1 1 0 3 2 1,500 319 318 1,003
5. Sollentuna 1 1 0 1 2 3 0,667 318 319 0,997
6. RIG Falköping 0 1 0 1 1 3 0,333 318 319 0,997
7. Värnamo 0 1 0 1 0 3 0,000 319 318 1,003
8. IKSU 0 1 0 1 0 3 0,000 318 319 0,997
9. Gislaved 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
10. Göteborg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
11. Hylte Halmstad 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
Lag Poäng Matcher Set Poäng Slutresultat
S V F V F Kvot V F Kvot 3-03-13-2 2-31-30-3
1. Lund 3 1 1 0 3 1 3,000 319 318 1,003 0 1 0 0 0 0
2. RIG Falköping 0 1 0 1 1 3 0,333 318 319 0,997 0 0 0 0 1 0
3. Engelholm 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
4. Gislaved 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
5. Göteborg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
6. Hylte Halmstad 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
7. IKSU 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
8. Linköpings VC 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
9. Sollentuna 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
10. Värnamo 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
11. Örebro 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
Lag Poäng Matcher Set Poäng Slutresultat
S V F V F Kvot V F Kvot 3-03-13-2 2-31-30-3
1. RIG Falköping 0 1 0 1 1 3 0,333 318 319 0,997 0 0 0 0 1 0
2. Engelholm 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
3. Gislaved 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
4. Göteborg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
5. Hylte Halmstad 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
6. IKSU 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
7. Linköpings VC 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
8. Lund 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
9. Sollentuna 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
10. Värnamo 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
11. Örebro 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
Lag Poäng Matcher Set Poäng Slutresultat
S V F V F Kvot V F Kvot 3-03-13-2 2-31-30-3
1. Lund 3 1 1 0 3 1 3,000 319 318 1,003 0 1 0 0 0 0
2. Engelholm 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
3. Gislaved 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
4. Göteborg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
5. Hylte Halmstad 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
6. IKSU 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
7. Linköpings VC 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
8. RIG Falköping 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
9. Sollentuna 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
10. Värnamo 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
11. Örebro 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
 
Lör 24/0915:00 Engelholm - Värnamo 3 - 0 (25-13, 25-20, 16-25, 24-26, 25-14, 25-21, 18-25, 15-25, 25-12, 19-25, 14-25, 25-19, 22-25, 25-27, 15-17)
Lör 24/0917:00 Sollentuna - Örebro 2 - 3 (25-13, 25-20, 16-25, 24-26, 25-14, 25-21, 18-25, 15-25, 25-12, 19-25, 14-25, 25-19, 22-25, 25-27, 15-17)
Lör 24/0917:00 IKSU - Linköpings VC 0 - 3 (25-13, 25-20, 16-25, 24-26, 25-14, 25-21, 18-25, 15-25, 25-12, 19-25, 14-25, 25-19, 22-25, 25-27, 15-17)
Lör 24/0917:00 RIG Falköping - Lund 1 - 3 (25-13, 25-20, 16-25, 24-26, 25-14, 25-21, 18-25, 15-25, 25-12, 19-25, 14-25, 25-19, 22-25, 25-27, 15-17)
 
Lör 01/1014:00 Lund - IKSU
Lör 01/1015:00 Göteborg - Värnamo
Lör 01/1016:30 Linköpings VC - Gislaved
Sön 02/1014:00 Hylte Halmstad - Örebro
Sön 02/1016:00 Engelholm - RIG Falköping
 
Lör 08/1014:00 IKSU - RIG Falköping
Lör 08/1015:00 Värnamo - Linköpings VC
Lör 08/1015:00 Örebro - Engelholm
Lör 08/1017:00 Sollentuna - Hylte Halmstad
Lör 08/1017:30 Lund - Göteborg
 
Ons 12/1019:00 Gislaved - Hylte Halmstad
Lör 15/1014:00 Linköpings VC - Sollentuna
Lör 15/1014:30 RIG Falköping - Örebro
Sön 16/1016:00 Engelholm - Lund
 
Lör 22/1014:00 Hylte Halmstad - Göteborg
Lör 22/1014:00 IKSU - Engelholm
Lör 22/1015:00 Lund - Gislaved
Lör 22/1017:00 Sollentuna - Värnamo
Sön 23/1015:00 Örebro - Linköpings VC
 
Lör 29/1014:00 Hylte Halmstad - IKSU
Lör 29/1014:00 Gislaved - Sollentuna
Lör 29/1015:00 Värnamo - Örebro
Sön 30/1013:00 Värnamo - IKSU
Sön 30/1016:00 Engelholm - Linköpings VC
 
Tor 03/1119:00 Göteborg - Gislaved
 
Tis 08/1119:00 Göteborg - RIG Falköping
Lör 12/1115:00 Linköpings VC - Hylte Halmstad
Lör 12/1115:00 Örebro - Göteborg
Lör 12/1116:30 RIG Falköping - Gislaved
Lör 12/1117:00 Sollentuna - Engelholm
 
Lör 19/1113:00 Göteborg - Sollentuna
Lör 19/1114:00 Linköpings VC - Lund
Lör 19/1115:00 Värnamo - RIG Falköping
Lör 19/1115:00 Gislaved - IKSU
Sön 20/1114:00 Örebro - IKSU
Sön 20/1116:00 Engelholm - Hylte Halmstad
 
Lör 26/1114:00 IKSU - Göteborg
Lör 26/1114:00 Gislaved - Engelholm
Lör 26/1116:00 RIG Falköping - Sollentuna
Lör 26/1117:30 Lund - Örebro
Sön 27/1114:00 Hylte Halmstad - Värnamo
 
Ons 30/1119:00 Värnamo - Gislaved
Lör 03/1216:30 Göteborg - Linköpings VC
Lör 03/1217:00 RIG Falköping - Hylte Halmstad
Sön 04/1215:30 Sollentuna - Lund
 
Lör 10/1215:00 Linköpings VC - RIG Falköping
Lör 10/1217:00 IKSU - Sollentuna
Lör 10/1217:30 Lund - Hylte Halmstad
Sön 11/1214:00 Gislaved - Örebro
Sön 11/1215:00 Lund - Värnamo
Sön 11/1216:00 Engelholm - Göteborg
 
Tor 15/1219:00 Värnamo - Engelholm
Lör 17/1214:00 IKSU - Lund
Lör 17/1214:30 Sollentuna - Göteborg
Lör 17/1214:30 RIG Falköping - Linköpings VC
Lör 17/1216:00 Örebro - Gislaved
Sön 18/1214:00 IKSU - Hylte Halmstad
 
Lör 07/0114:00 Hylte Halmstad - Sollentuna
Sön 08/0116:00 Engelholm - Örebro
 
Lör 14/0114:00 IKSU - Värnamo
Lör 14/0114:00 Gislaved - Linköpings VC
Lör 14/0114:30 RIG Falköping - Göteborg
Lör 14/0114:30 Lund - Sollentuna
Sön 15/0114:00 Örebro - Hylte Halmstad
 
Tor 19/0119:00 Gislaved - RIG Falköping
 
Lör 28/0114:00 Linköpings VC - Engelholm
Lör 28/0114:00 Hylte Halmstad - Gislaved
Lör 28/0115:00 Värnamo - Lund
Lör 28/0117:00 Sollentuna - IKSU
Sön 29/0115:00 Göteborg - Lund
 
Tis 31/0119:00 Örebro - RIG Falköping
Ons 01/0219:00 Lund - Engelholm
Lör 04/0213:00 Göteborg - Hylte Halmstad
Lör 04/0214:00 IKSU - Örebro
Lör 04/0214:00 Gislaved - Värnamo
Lör 04/0217:00 Sollentuna - Linköpings VC
 
Lör 11/0214:00 Örebro - Lund
Lör 11/0214:00 Hylte Halmstad - RIG Falköping
Lör 11/0214:00 Linköpings VC - Göteborg
Lör 11/0215:00 Värnamo - Sollentuna
 
Lör 18/0214:00 Gislaved - Lund
Lör 18/0214:00 Hylte Halmstad - Engelholm
Lör 18/0215:00 Örebro - Sollentuna
Lör 18/0215:00 Värnamo - Göteborg
Lör 18/0215:00 RIG Falköping - IKSU
Sön 19/0214:00 Linköpings VC - IKSU
Sön 19/0215:00 Göteborg - Örebro
Sön 19/0216:00 Engelholm - Gislaved
Sön 19/0218:00 RIG Falköping - Värnamo
 
Lör 25/0213:00 Göteborg - Engelholm
Lör 25/0214:00 IKSU - Gislaved
Lör 25/0214:00 Hylte Halmstad - Lund
Lör 25/0214:00 Linköpings VC - Värnamo
Sön 26/0217:00 Sollentuna - RIG Falköping
 
Tor 02/0319:00 Linköpings VC - Örebro
Lör 04/0314:00 Gislaved - Göteborg
Lör 04/0315:00 Värnamo - Hylte Halmstad
Lör 04/0315:00 Lund - Linköpings VC
Sön 05/0315:00 Lund - RIG Falköping
Sön 05/0315:00 Engelholm - Sollentuna
 
Lör 11/0313:00 Göteborg - IKSU
Lör 11/0314:30 RIG Falköping - Engelholm
Lör 11/0315:00 Örebro - Värnamo
Lör 11/0317:00 Sollentuna - Gislaved
Sön 12/0314:00 Hylte Halmstad - Linköpings VC
Sön 12/0316:00 Engelholm - IKSU
Powered by FX