A

6 matches
Choose layout:
  • Sat
    23.Apr
    18:20
    Logo
    Nord, SPK - 1
    Logo
    Bryne HK
    6
    7
  • Sat
    23.Apr
    17:30
    Logo
    Sola HK - 1
    Logo
    Gimletroll IK - 2
    8
    10
  • Sat
    23.Apr
    16:20
    Logo
    Sola HK - 1
    Logo
    Nord, SPK - 1
    11
    5
  • Sat
    23.Apr
    16:00
    Logo
    Bryne HK
    Logo
    Gimletroll IK - 2
    4
    9
  • Sat
    23.Apr
    14:50
    Logo
    Gimletroll IK - 2
    Logo
    Nord, SPK - 1
    9
    6
  • Sat
    23.Apr
    08:00
    Logo
    Bryne HK
    Logo
    Sola HK - 1
    5
    6

B

6 matches
  • Sat
    23.Apr
    17:10
    Logo
    AK 28
    Logo
    Hundvåg IL - 1
    5
    13
  • Sat
    23.Apr
    13:10
    Logo
    Klepp 1
    Vigrestad IK
    12
    7
  • Sat
    23.Apr
    12:00
    Logo
    AK 28
    Logo
    Klepp 1
    5
    10
  • Sat
    23.Apr
    12:00
    Vigrestad IK
    Logo
    Hundvåg IL - 1
    5
    18
  • Sat
    23.Apr
    10:40
    Vigrestad IK
    Logo
    AK 28
    6
    10
  • Sat
    23.Apr
    09:10
    Logo
    Klepp 1
    Logo
    Hundvåg IL - 1
    4
    9

C

6 matches
  • Sat
    23.Apr
    18:50
    Logo
    Nærbø IL- 1
    Logo
    Hundvåg IL - 2
    6
    9
  • Sat
    23.Apr
    18:40
    Logo
    Randesund IL
    Logo
    Bryne HK - 1
    7
    11
  • Sat
    23.Apr
    17:40
    Logo
    Nærbø IL- 1
    Logo
    Randesund IL
    8
    7
  • Sat
    23.Apr
    17:40
    Logo
    Bryne HK - 1
    Logo
    Hundvåg IL - 2
    8
    6
  • Sat
    23.Apr
    15:50
    Logo
    Randesund IL
    Logo
    Hundvåg IL - 2
    5
    9
  • Sat
    23.Apr
    10:10
    Logo
    Bryne HK - 1
    Logo
    Nærbø IL- 1
    4
    8

D

6 matches
  • Sat
    23.Apr
    16:20
    Logo
    Orre IL
    Logo
    Våg IK
    8
    11
  • Sat
    23.Apr
    14:00
    Logo
    Varhaug IL -G12
    Logo
    Klepp 2
    10
    11
  • Sat
    23.Apr
    11:40
    Logo
    Orre IL
    Logo
    Klepp 2
    11
    4
  • Sat
    23.Apr
    11:10
    Logo
    Våg IK
    Logo
    Varhaug IL -G12
    9
    5
  • Sat
    23.Apr
    10:10
    Logo
    Våg IK
    Logo
    Klepp 2
    13
    5
  • Sat
    23.Apr
    09:50
    Logo
    Varhaug IL -G12
    Logo
    Orre IL
    8
    4

E

6 matches
  • Sat
    23.Apr
    17:30
    Logo
    Nord, SPK 2
    Logo
    Varhaug IL 2
    12
    4
  • Sat
    23.Apr
    16:00
    Logo
    Nærbø IL - 2
    Logo
    Varhaug IL 2
    9
    7
  • Sat
    23.Apr
    15:40
    Logo
    Gimletroll IK - 1
    Logo
    Nord, SPK 2
    10
    9
  • Sat
    23.Apr
    14:40
    Logo
    Nord, SPK 2
    Logo
    Nærbø IL - 2
    6
    8
  • Sat
    23.Apr
    12:00
    Logo
    Nærbø IL - 2
    Logo
    Gimletroll IK - 1
    7
    11
  • Sat
    23.Apr
    08:40
    Logo
    Gimletroll IK - 1
    Logo
    Varhaug IL 2
    11
    8

Sluttspill A

 
10 matches
  • Sun
    24.Apr
    16:00
    Finale
    Logo
    Nærbø IL- 1
    Logo
    Hundvåg IL - 1
    11
    7
  • Sun
    24.Apr
    13:50
    Semi-1
    Logo
    Nærbø IL- 1
    Logo
    Våg IK
    7
    6
  • Sun
    24.Apr
    13:50
    Semi-2
    Logo
    Sola HK - 1
    Logo
    Hundvåg IL - 1
    6
    13
  • Sun
    24.Apr
    11:20
    Kvart-1
    Logo
    Gimletroll IK - 2
    Logo
    Nærbø IL- 1
    6
    10
  • Sun
    24.Apr
    11:20
    Kvart-2
    Logo
    Gimletroll IK - 1
    Logo
    Våg IK
    5
    8
  • Sun
    24.Apr
    11:20
    Kvart-3
    Logo
    Hundvåg IL - 2
    Logo
    Sola HK - 1
    7
    10
  • Sun
    24.Apr
    11:20
    Kvart-4
    Logo
    Hundvåg IL - 1
    Logo
    Klepp 1
    7
    6
  • Sun
    24.Apr
    08:20
    1/8-1
    Logo
    Nærbø IL- 1
    Logo
    Varhaug IL -G12
    11
    8
  • Sun
    24.Apr
    08:20
    1/8-2
    Logo
    Sola HK - 1
    Logo
    Bryne HK - 1
    12
    6
  • Sun
    24.Apr
    08:20
    1/8-3
    Logo
    Klepp 1
    Logo
    Nærbø IL - 2
    9
    8

Sluttspill B

 
8 matches
  • Sun
    24.Apr
    15:40
    B - Finale
    Logo
    Nord, SPK 2
    Logo
    AK 28
    5
    7
  • Sun
    24.Apr
    13:50
    B - Semi-1
    Logo
    Nord, SPK 2
    Logo
    Orre IL
    7
    6
  • Sun
    24.Apr
    13:50
    B - Semi-2
    Logo
    Randesund IL
    Logo
    AK 28
    9
    10
  • Sun
    24.Apr
    11:40
    B - Kvart-1
    Logo
    Nord, SPK 2
    Logo
    Klepp 2
    8
    5
  • Sun
    24.Apr
    11:40
    B - Kvart-2
    Logo
    Orre IL
    Vigrestad IK
    8
    7
  • Sun
    24.Apr
    11:40
    B - Kvart-3
    Logo
    Bryne HK
    Logo
    Randesund IL
    6
    9
  • Sun
    24.Apr
    11:40
    B - Kvart-4
    Logo
    AK 28
    Logo
    Nord, SPK - 1
    12
    4
  • Sun
    24.Apr
    07:40
    B - 1/8-6
    Logo
    Randesund IL
    Logo
    Varhaug IL 2
    12
    6