Div 2 herrar SSN

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Dänningelanda BTK A2 4 4 0 0 32-16 108-73 1766-1565 8
2. Dänningelanda BTK A1 4 3 0 1 30-14 107-59 1606-1427 6
3. BTK Frej B2 4 3 0 1 28-20 106-78 1774-1573 6
4. Huskvarna Södra IS 4 3 0 1 29-21 102-84 1691-1684 6
5. Vaggeryds BTK 4 1 0 3 20-24 71-86 1389-1398 2
6. Kalmar BTK 4 1 0 3 21-26 84-97 1662-1732 2
7. KFUM Jönköping IA 4 1 0 3 17-24 63-80 1265-1377 2
8. Västerviks BTK 4 0 0 4 0-32 12-96 769-1166 0


Omgång 1
Lör 03/10 2020
Arrangör: Kalmar BTK
Dänningelanda BTK A1 - Vaggeryds BTK 8 - 2 Detaljer
BTK Frej B2 - Huskvarna Södra IS 8 - 5 Detaljer
Kalmar BTK - KFUM Jönköping IA 8 - 2 Detaljer
Dänningelanda BTK A2 - Västerviks BTK 8 - 0 Detaljer

Omgång 2
Lör 03/10 2020
Arrangör: Kalmar BTK
Dänningelanda BTK A1 - BTK Frej B2 8 - 4 Detaljer
Vaggeryds BTK - Huskvarna Södra IS 4 - 8 Detaljer
Kalmar BTK - Dänningelanda BTK A2 4 - 8 Detaljer
KFUM Jönköping IA - Västerviks BTK 8 - 0 Detaljer

Omgång 3
Lör 17/10 2020
Arrangör: Vaggeryds BTK
Dänningelanda BTK A1 - Västerviks BTK 8 - 0 Detaljer
Vaggeryds BTK - Dänningelanda BTK A2 6 - 8 Detaljer
Arrangör: Huskvarna Södra IS
10:00Huskvarna Södra IS - Kalmar BTK 8 - 5 Detaljer
10:00BTK Frej B2 - KFUM Jönköping IA 8 - 3 Detaljer

Omgång 4
Lör 17/10 2020
Arrangör: Vaggeryds BTK
Dänningelanda BTK A1 - Dänningelanda BTK A2 6 - 8 Detaljer
Vaggeryds BTK - Västerviks BTK 8 - 0 Detaljer
Arrangör: Huskvarna Södra IS
14:00Huskvarna Södra IS - KFUM Jönköping IA 8 - 4 Detaljer
14:00BTK Frej B2 - Kalmar BTK 8 - 4 Detaljer

Omgång 5
Lör 21/11 2020
Arrangör: BTK Frej B2
Dänningelanda BTK A1 - KFUM Jönköping IA
BTK Frej B2 - Västerviks BTK
Vaggeryds BTK - Kalmar BTK
Huskvarna Södra IS - Dänningelanda BTK A2

Omgång 6
Lör 21/11 2020
Arrangör: BTK Frej B2
Dänningelanda BTK A1 - Kalmar BTK
Huskvarna Södra IS - Västerviks BTK
Vaggeryds BTK - KFUM Jönköping IA
BTK Frej B2 - Dänningelanda BTK A2

Omgång 7
Lör 12/12 2020
Arrangör: Dänningelanda BTK A1
Dänningelanda BTK A1 - Huskvarna Södra IS
Vaggeryds BTK - BTK Frej B2
Kalmar BTK - Västerviks BTK
KFUM Jönköping IA - Dänningelanda BTK A2

Omgång 8
Lör 12/12 2020
Arrangör: Dänningelanda BTK A1
KFUM Jönköping IA - Kalmar BTK
Vaggeryds BTK - Dänningelanda BTK A1
Huskvarna Södra IS - BTK Frej B2
Västerviks BTK - Dänningelanda BTK A2

Omgång 9
Lör 09/01 2021
Arrangör: BTK Frej B2
BTK Frej B2 - Dänningelanda BTK A1
Dänningelanda BTK A2 - Kalmar BTK
Sön 10/01 2021
Arrangör: Västerviks BTK
Huskvarna Södra IS - Vaggeryds BTK
Västerviks BTK - KFUM Jönköping IA

Omgång 10
Lör 09/01 2021
Arrangör: BTK Frej B2
Kalmar BTK - Dänningelanda BTK A1
Dänningelanda BTK A2 - BTK Frej B2
Sön 10/01 2021
Arrangör: Västerviks BTK
KFUM Jönköping IA - Vaggeryds BTK
Västerviks BTK - Huskvarna Södra IS

Omgång 11
Lör 06/02 2021
Arrangör: KFUM Jönköping IA
Västerviks BTK - Dänningelanda BTK A1
Dänningelanda BTK A2 - Vaggeryds BTK
Kalmar BTK - Huskvarna Södra IS
KFUM Jönköping IA - BTK Frej B2

Omgång 12
Lör 06/02 2021
Arrangör: KFUM Jönköping IA
Dänningelanda BTK A2 - Dänningelanda BTK A1
Västerviks BTK - Vaggeryds BTK
KFUM Jönköping IA - Huskvarna Södra IS
Kalmar BTK - BTK Frej B2

Omgång 13
Lör 13/03 2021
Arrangör: Dänningelanda BTK A2
BTK Frej B2 - Vaggeryds BTK
Västerviks BTK - Kalmar BTK
Huskvarna Södra IS - Dänningelanda BTK A1
Dänningelanda BTK A2 - KFUM Jönköping IA

Omgång 14
Lör 13/03 2021
Arrangör: Dänningelanda BTK A2
Kalmar BTK - Vaggeryds BTK
Västerviks BTK - BTK Frej B2
KFUM Jönköping IA - Dänningelanda BTK A1
Dänningelanda BTK A2 - Huskvarna Södra IS
Powered by FX