Sydöstra Götaland Div 6 Syd Västra

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Ihre BTK A 3 2 1 0 23-12 84-46 1285-1067 5
2. Mörrum Gois/BTK B 3 2 1 0 23-15 81-55 1298-1113 5
3. Kyrkhult BTK D 2 2 0 0 16-2 52-8 636-356 4
4. Gammalstorp GOIF B 3 1 1 1 18-16 61-71 1187-1233 3
5. Kullåkra BTK B 4 1 0 3 18-28 69-94 1357-1541 2
6. Lyckeby BTK G 2 0 1 1 11-15 38-55 785-886 1
7. Carlshamn BTK B 3 0 0 3 3-24 21-77 670-1022 0

Omgång 1
Sön 27/0913:00 Gammalstorp GOIF B - Carlshamn BTK B 8 - 1 Detaljer
Sön 27/0913:00 Ihre BTK A - Kullåkra BTK B 8 - 3 Detaljer
Sön 27/0913:00 Lyckeby BTK G - Mörrum Gois/BTK B 7 - 7 Detaljer
Omgång 2
Tor 01/1018:30 Mörrum Gois/BTK B - Gammalstorp GOIF B 8 - 3 Detaljer
Tor 01/1019:00 Kullåkra BTK B - Kyrkhult BTK D 2 - 8 Detaljer
Sön 04/1013:00 Carlshamn BTK B - Ihre BTK A 2 - 8 Detaljer
Omgång 3
Lör 17/1013:00 Kyrkhult BTK D - Carlshamn BTK B 8 - 0 Detaljer
Sön 18/1013:00 Ihre BTK A - Gammalstorp GOIF B 7 - 7 Detaljer
Sön 18/1013:00 Lyckeby BTK G - Kullåkra BTK B 4 - 8 Detaljer
Omgång 4
Tor 22/1019:00 Kullåkra BTK B - Mörrum Gois/BTK B 5 - 8 Detaljer
Ons 28/1013:00 Carlshamn BTK B - Lyckeby BTK G (Väggahallen Karlshamn)
Sön 01/1113:00 Kyrkhult BTK D - Ihre BTK A (Kyrkhults skola)
Omgång 5
Sön 22/1113:00 Gammalstorp GOIF B - Kyrkhult BTK D (Norje skolas gymnasiksal)
Sön 22/1113:00 Lyckeby BTK G - Ihre BTK A (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 22/1113:00 Mörrum Gois/BTK B - Carlshamn BTK B (Norrevångsskolan Mörrum)
Omgång 6
Sön 13/1213:00 Gammalstorp GOIF B - Kullåkra BTK B (Norje skolas gymnasiksal)
Sön 13/1213:00 Ihre BTK A - Mörrum Gois/BTK B (Ihrestugan Ihre)
Sön 13/1213:00 Kyrkhult BTK D - Lyckeby BTK G (Kyrkhults skola)
Omgång 7
Sön 10/0113:00 Kullåkra BTK B - Carlshamn BTK B (Reginahallen Backaryd)
Sön 10/0113:00 Lyckeby BTK G - Gammalstorp GOIF B (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 10/0113:00 Mörrum Gois/BTK B - Kyrkhult BTK D (Norrevångsskolan Mörrum)
Omgång 8
Sön 31/0113:00 Carlshamn BTK B - Gammalstorp GOIF B (Väggahallen Karlshamn)
Sön 31/0113:00 Kullåkra BTK B - Ihre BTK A (Reginahallen Backaryd)
Sön 31/0113:00 Mörrum Gois/BTK B - Lyckeby BTK G (Norrevångsskolan Mörrum)
Omgång 9
Sön 07/0213:00 Ihre BTK A - Carlshamn BTK B (Ihrestugan Ihre)
Sön 07/0213:00 Kyrkhult BTK D - Kullåkra BTK B (Kyrkhults skola)
Sön 07/0213:00 Gammalstorp GOIF B - Mörrum Gois/BTK B (Norje skolas gymnasiksal)
Omgång 10
Sön 14/0213:00 Carlshamn BTK B - Kyrkhult BTK D (Väggahallen Karlshamn)
Sön 14/0213:00 Gammalstorp GOIF B - Ihre BTK A (Norje skolas gymnasiksal)
Sön 14/0213:00 Kullåkra BTK B - Lyckeby BTK G (Reginahallen Backaryd)
Omgång 11
Sön 14/0313:00 Ihre BTK A - Kyrkhult BTK D (Ihrestugan Ihre)
Sön 14/0313:00 Lyckeby BTK G - Carlshamn BTK B (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 14/0313:00 Mörrum Gois/BTK B - Kullåkra BTK B (Norrevångsskolan Mörrum)
Omgång 12
Sön 21/0313:00 Carlshamn BTK B - Mörrum Gois/BTK B (Väggahallen Karlshamn)
Sön 21/0313:00 Kyrkhult BTK D - Gammalstorp GOIF B (Kyrkhults skola)
Sön 21/0313:00 Ihre BTK A - Lyckeby BTK G (Ihrestugan Ihre)
Omgång 13
Sön 11/0413:00 Kullåkra BTK B - Gammalstorp GOIF B (Reginahallen Backaryd)
Sön 11/0413:00 Lyckeby BTK G - Kyrkhult BTK D (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 11/0413:00 Mörrum Gois/BTK B - Ihre BTK A (Norrevångsskolan Mörrum)
Omgång 14
Sön 02/0513:00 Carlshamn BTK B - Kullåkra BTK B (Väggahallen Karlshamn)
Sön 02/0513:00 Gammalstorp GOIF B - Lyckeby BTK G (Norje skolas gymnasiksal)
Sön 02/0513:00 Kyrkhult BTK D - Mörrum Gois/BTK B (Kyrkhults skola)
Powered by FX