Herr Söder Division 4

LagSpelatV OFMål Poäng
1. Locash FC 14 10 2 2 28-9 32
2. Lokomotiv Farsta 14 9 1 4 24-19 28
3. IDKFA 14 8 3 3 25-12 27
4. Ta En Kaka Stefan 14 7 1 6 17-15 22
5. Bröderna Brothers 14 4 5 5 23-23 17
6. Den Skånska Dolken 14 3 5 6 17-26 14
7. RAB 14 3 4 7 22-31 13
8. Gook Race Crew 14 1 1 12 8-29 4

 

Poängliga - topp 5    Matcher Mål Assist Poäng
  
Tahbaz, JohannesLocash FC86410
Nilsson, MarcusIDKFA7538
Ekman, RichardLocash FC11628
Nilsson, JimIDKFA4347
Steen, ChristianLocash FC7426
 


Omgång 1
Mån 27/04 2015
20:30Locash FC - Den Skånska Dolken(Hagsätra IP B-plan) 3 - 0 Detaljer
21:15Gook Race Crew - IDKFA(Hagsätra IP B-plan) 0 - 3 Detaljer
Tor 07/05 2015
20:30Bröderna Brothers - Lokomotiv Farsta(Hagsätra IP B-plan) 0 - 2 Detaljer
21:15RAB - Ta En Kaka Stefan(Hagsätra IP B-plan) 1 - 2 Detaljer

Omgång 2
Mån 11/05 2015
20:30RAB - IDKFA(Hagsätra IP B-plan) 0 - 1 Detaljer
21:15Locash FC - Lokomotiv Farsta(Hagsätra IP B-plan) 3 - 1 Detaljer

Omgång 3
Mån 18/05 2015
20:30IDKFA - Den Skånska Dolken(Hagsätra IP B-plan) 1 - 1 Detaljer
21:15Ta En Kaka Stefan - Gook Race Crew(Hagsätra IP B-plan) 3 - 2 Detaljer
Tor 21/05 2015
20:30Lokomotiv Farsta - RAB(Hagsätra IP B-plan) 5 - 1 Detaljer
21:15Bröderna Brothers - Locash FC(Hagsätra IP B-plan) 3 - 4 Detaljer

Omgång 4
Mån 25/05 2015
20:30Den Skånska Dolken - Lokomotiv Farsta(Hagsätra IP B-plan) 1 - 3 Detaljer
21:15IDKFA - Ta En Kaka Stefan(Hagsätra IP B-plan) 1 - 0 Detaljer
Tor 28/05 2015
20:30RAB - Bröderna Brothers(Hagsätra IP B-plan) 2 - 2 Detaljer
21:15Locash FC - Gook Race Crew(Hagsätra IP B-plan) 1 - 0 Detaljer

Omgång 5
Mån 01/06 2015
20:30Lokomotiv Farsta - IDKFA(Hagsätra IP B-plan) 1 - 2 Detaljer
21:15Bröderna Brothers - Den Skånska Dolken(Hagsätra IP B-plan) 1 - 1 Detaljer
Tor 04/06 2015
20:30Gook Race Crew - RAB(Hagsätra IP B-plan) 0 - 2 Detaljer
21:15Ta En Kaka Stefan - Locash FC(Hagsätra IP B-plan) 2 - 0 Detaljer

Omgång 6
Mån 08/06 2015
20:30IDKFA - Bröderna Brothers(Hagsätra IP B-plan) 1 - 1 Detaljer
21:15Den Skånska Dolken - Gook Race Crew(Hagsätra IP B-plan) 2 - 1 Detaljer
Tor 11/06 2015
20:30RAB - Locash FC(Hagsätra IP B-plan) 0 - 3 Detaljer
21:15Lokomotiv Farsta - Ta En Kaka Stefan(Hagsätra IP B-plan) 3 - 2 Detaljer
Mån 15/06 2015
20:30Den Skånska Dolken - Ta En Kaka Stefan(Hagsätra IP B-plan) 0 - 2 Detaljer
21:15Gook Race Crew - Bröderna Brothers(Hagsätra IP B-plan) 1 - 4 Detaljer

Omgång 7
Mån 17/08 2015
20:30IDKFA - Gook Race Crew(Hagsätra IP B-plan) 2 - 1 Detaljer
21:15Den Skånska Dolken - Locash FC(Hagsätra IP B-plan) 0 - 3 Detaljer
Tor 20/08 2015
20:30Ta En Kaka Stefan - RAB(Hagsätra IP B-plan) 0 - 0 Detaljer
21:15Lokomotiv Farsta - Bröderna Brothers(Hagsätra IP B-plan) 2 - 1 Detaljer

Omgång 8
Mån 24/08 2015
20:30Locash FC - IDKFA(Hagsätra IP B-plan) 2 - 0 Detaljer
21:15Gook Race Crew - Lokomotiv Farsta(Hagsätra IP B-plan) 1 - 1 Detaljer
Tor 27/08 2015
20:30RAB - Den Skånska Dolken(Hagsätra IP B-plan) 2 - 2 Detaljer
21:15Bröderna Brothers - Ta En Kaka Stefan(Hagsätra IP B-plan) 0 - 1 Detaljer

Omgång 9
Mån 31/08 2015
20:30Ta En Kaka Stefan - Den Skånska Dolken(Hagsätra IP B-plan) 3 - 2 Detaljer
21:15IDKFA - RAB(Hagsätra IP B-plan) 6 - 1 Detaljer
Tor 03/09 2015
20:30Bröderna Brothers - Gook Race Crew(Hagsätra IP B-plan) 3 - 0 Detaljer
21:15Lokomotiv Farsta - Locash FC(Hagsätra IP B-plan) 1 - 0 Detaljer

Omgång 10
Mån 07/09 2015
20:30Gook Race Crew - Ta En Kaka Stefan(Hagsätra IP B-plan) 0 - 1 Detaljer
21:15Den Skånska Dolken - IDKFA(Hagsätra IP B-plan) 2 - 1 Detaljer
Tor 10/09 2015
20:30RAB - Lokomotiv Farsta(Hagsätra IP B-plan) 4 - 0 Detaljer
21:15Locash FC - Bröderna Brothers(Hagsätra IP B-plan) 1 - 1 Detaljer

Omgång 11
Mån 14/09 2015
20:30Bröderna Brothers - RAB(Hagsätra IP B-plan) 3 - 2 Detaljer
21:15Ta En Kaka Stefan - IDKFA(Hagsätra IP B-plan) 0 - 2 Detaljer
Tor 17/09 2015
20:30Lokomotiv Farsta - Den Skånska Dolken(Hagsätra IP B-plan) 1 - 0 Detaljer
21:15Gook Race Crew - Locash FC(Hagsätra IP B-plan) 0 - 1 Detaljer

Omgång 12
Mån 21/09 2015
20:30RAB - Gook Race Crew(Hagsätra IP B-plan) 5 - 0 Detaljer
21:15IDKFA - Lokomotiv Farsta(Hagsätra IP B-plan) 1 - 2 Detaljer
Tor 24/09 2015
20:30Den Skånska Dolken - Bröderna Brothers(Hagsätra IP B-plan) 3 - 3 Detaljer
21:15Locash FC - Ta En Kaka Stefan(Hagsätra IP B-plan) 1 - 0 Detaljer

Omgång 13
Mån 28/09 2015
20:30Bröderna Brothers - IDKFA(Hagsätra IP B-plan) 0 - 3 Detaljer
21:15Gook Race Crew - Den Skånska Dolken(Hagsätra IP B-plan) 0 - 1 Detaljer
Tor 01/10 2015
20:30Ta En Kaka Stefan - Lokomotiv Farsta(Hagsätra IP B-plan) 1 - 2 Detaljer
21:15Locash FC - RAB(Hagsätra IP B-plan) 5 - 0 Detaljer

Omgång 14
Mån 05/10 2015
20:30IDKFA - Locash FC(Hagsätra IP B-plan) 1 - 1 Detaljer
21:15Lokomotiv Farsta - Gook Race Crew(Hagsätra IP B-plan) 0 - 2 Detaljer
Tor 08/10 2015
20:30Ta En Kaka Stefan - Bröderna Brothers(Hagsätra IP B-plan) 0 - 1 Detaljer
21:15Den Skånska Dolken - RAB(Hagsätra IP B-plan) 2 - 2 Detaljer
Powered by FX