Ungdom Killar Central Division 3

LagSpelatV OFMål Poäng
1. Gärdets Ultras 14 10 2 2 60-29 32
2. Dunder United 14 9 1 4 95-63 28
3. Dynamo STHLM 14 8 0 6 85-53 24
4. FC DUNDER 14 7 1 6 57-48 22
5. Knug FC 14 7 1 6 58-53 22
6. Grabbarna från Bygg 14 7 0 7 57-51 21
7. Sorry Som Fan 14 4 3 7 58-59 15
8. Knäckebröderna BK 14 0 0 14 23-137 0

 

Poängliga - topp 5    Matcher Mål Assist Poäng
  
Oldin, AxxelFC DUNDER923124
Lindfors, LudwigDynamo STHLM514822
Pogosian, DavidGrabbarna från Bygg1413821
Törnblom, MaxGrabbarna från Bygg518321
Blomberg, AdrianGrabbarna från Bygg991019
 


Omgång 1
Fre 13/05 2016
19:00Sorry Som Fan - Grabbarna från Bygg(Östra Reals BP ) 7 - 3 Detaljer
19:45Knäckebröderna BK - Gärdets Ultras(Östra Reals BP ) 0 - 6 Detaljer
20:30FC DUNDER - Knug FC(Östra Reals BP ) 7 - 1 Detaljer
21:15Dynamo STHLM - Dunder United(Östra Reals BP ) 14 - 3 Detaljer

Omgång 2
Fre 20/05 2016
19:00Dunder United - Sorry Som Fan(Östra Reals BP ) 9 - 5 Detaljer
19:45Knug FC - Gärdets Ultras(Östra Reals BP ) 2 - 3 Detaljer
20:30Grabbarna från Bygg - Knäckebröderna BK(Östra Reals BP ) 10 - 0 Detaljer
21:15FC DUNDER - Dynamo STHLM(Östra Reals BP ) 2 - 4 Detaljer

Omgång 3
Fre 27/05 2016
19:00Sorry Som Fan - FC DUNDER(Östra Reals BP ) 2 - 3 Detaljer
19:45Gärdets Ultras - Dunder United(Östra Reals BP ) 5 - 0 Detaljer
20:30Knäckebröderna BK - Knug FC(Östra Reals BP ) 2 - 8 Detaljer
21:15Dynamo STHLM - Grabbarna från Bygg(Östra Reals BP ) 8 - 3 Detaljer

Omgång 4
Fre 03/06 2016
19:00Dunder United - Knäckebröderna BK(Östra Reals BP ) 24 - 2 Detaljer
19:45Knug FC - Dynamo STHLM(Östra Reals BP ) 2 - 7 Detaljer
20:30Gärdets Ultras - Sorry Som Fan(Östra Reals BP ) 3 - 3 Detaljer
21:15Grabbarna från Bygg - FC DUNDER(Östra Reals BP ) 0 - 3 Detaljer

Omgång 5
Fre 10/06 2016
19:00Knug FC - Grabbarna från Bygg(Östra Reals BP ) 4 - 3 Detaljer
19:45Dunder United - FC DUNDER(Östra Reals BP ) 5 - 0 Detaljer
20:30Knäckebröderna BK - Sorry Som Fan(Östra Reals BP ) 3 - 15 Detaljer
21:15Gärdets Ultras - Dynamo STHLM(Östra Reals BP ) 5 - 0 Detaljer

Omgång 6
Fre 19/08 2016
19:00FC DUNDER - Gärdets Ultras(Östra Reals BP ) 3 - 4 Detaljer
19:45Sorry Som Fan - Knug FC(Östra Reals BP ) 0 - 5 (WO) Detaljer
20:30Grabbarna från Bygg - Dunder United(Östra Reals BP ) 2 - 8 Detaljer
21:15Dynamo STHLM - Knäckebröderna BK(Östra Reals BP ) 13 - 0 Detaljer

Omgång 7
Fre 26/08 2016
19:00Knäckebröderna BK - FC DUNDER(Östra Reals BP ) 3 - 11 Detaljer
19:45Dunder United - Knug FC(Östra Reals BP ) 10 - 2 Detaljer
20:30Dynamo STHLM - Sorry Som Fan(Östra Reals BP ) 8 - 2 Detaljer
21:15Gärdets Ultras - Grabbarna från Bygg(Östra Reals BP ) 6 - 1 Detaljer

Omgång 8
Fre 02/09 2016
19:00Dynamo STHLM - FC DUNDER(Östra Reals BP ) 7 - 1 Detaljer
19:45Gärdets Ultras - Knug FC(Östra Reals BP ) 7 - 5 Detaljer
20:30Sorry Som Fan - Dunder United(Östra Reals BP ) 4 - 5 Detaljer
21:15Knäckebröderna BK - Grabbarna från Bygg(Östra Reals BP ) 1 - 9 Detaljer

Omgång 9
Fre 09/09 2016
19:00FC DUNDER - Sorry Som Fan(Östra Reals BP ) 1 - 1 Detaljer
19:45Dunder United - Gärdets Ultras(Östra Reals BP ) 3 - 3 Detaljer
20:30Knug FC - Knäckebröderna BK(Östra Reals BP ) 8 - 1 Detaljer
21:15Grabbarna från Bygg - Dynamo STHLM(Östra Reals BP ) 2 - 1 Detaljer

Omgång 10
Fre 16/09 2016
19:00Dynamo STHLM - Knug FC(Östra Reals BP ) 0 - 5 (WO) Detaljer
19:45Sorry Som Fan - Gärdets Ultras(Östra Reals BP ) 1 - 4 Detaljer
20:30FC DUNDER - Grabbarna från Bygg(Östra Reals BP ) 2 - 5 Detaljer
21:15Knäckebröderna BK - Dunder United(Östra Reals BP ) 2 - 5 Detaljer

Omgång 11
Fre 23/09 2016
19:00Grabbarna från Bygg - Sorry Som Fan(Östra Reals BP ) 7 - 2 Detaljer
19:45Dunder United - Dynamo STHLM(Östra Reals BP ) 7 - 4 Detaljer
20:30Knug FC - FC DUNDER(Östra Reals BP ) 2 - 4 Detaljer
21:15Gärdets Ultras - Knäckebröderna BK(Östra Reals BP ) 5 - 0 (WO) Detaljer

Omgång 12
Fre 30/09 2016
19:00Grabbarna från Bygg - Knug FC(Östra Reals BP ) 2 - 3 Detaljer
19:45Sorry Som Fan - Knäckebröderna BK(Östra Reals BP ) 2 - 0 Detaljer
20:30FC DUNDER - Dunder United(Östra Reals BP ) 6 - 8 Detaljer
21:15Dynamo STHLM - Gärdets Ultras(Östra Reals BP ) 4 - 6 Detaljer

Omgång 13
Fre 07/10 2016
19:00Knäckebröderna BK - Dynamo STHLM(Östra Reals BP ) 5 - 11 Detaljer
19:45Knug FC - Sorry Som Fan(Östra Reals BP ) 4 - 4 Detaljer
20:30Gärdets Ultras - FC DUNDER(Östra Reals BP ) 2 - 4 Detaljer
21:15Dunder United - Grabbarna från Bygg(Östra Reals BP ) 5 - 7 Detaljer

Omgång 14
Fre 14/10 2016
19:00Sorry Som Fan - Dynamo STHLM(Östra Reals BP ) 10 - 4 Detaljer
19:45Grabbarna från Bygg - Gärdets Ultras(Östra Reals BP ) 3 - 1 Detaljer
20:30FC DUNDER - Knäckebröderna BK(Östra Reals BP ) 10 - 4 Detaljer
21:15Knug FC - Dunder United(Östra Reals BP ) 7 - 3 Detaljer
Powered by FX