Bokningsinstruktioner

Division 1 Södra Damer

StandardUtökad tabellHemmaBorta
Lag Poäng Matcher Set Poäng
S V F V F Kvot V F Kvot
1. Eneryda 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
2. Engelholm B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
3. Engelholm C 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
4. Falkenberg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
5. Falköping 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
6. KFUM Göteborg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
7. KFUM Jönköping 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
8. Kronan 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
9. Ljungby 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
10. RIG Falköping B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
11. Veddige Varberg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
12. Värnamo 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
Lag Poäng Matcher Set Poäng Slutresultat
S V F V F Kvot V F Kvot 3-03-13-2 2-31-30-3
1. Eneryda 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
2. Engelholm B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
3. Engelholm C 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
4. Falkenberg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
5. Falköping 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
6. KFUM Göteborg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
7. KFUM Jönköping 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
8. Kronan 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
9. Ljungby 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
10. RIG Falköping B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
11. Veddige Varberg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
12. Värnamo 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
Lag Poäng Matcher Set Poäng Slutresultat
S V F V F Kvot V F Kvot 3-03-13-2 2-31-30-3
1. Eneryda 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
2. Engelholm B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
3. Engelholm C 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
4. Falkenberg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
5. Falköping 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
6. KFUM Göteborg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
7. KFUM Jönköping 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
8. Kronan 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
9. Ljungby 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
10. RIG Falköping B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
11. Veddige Varberg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
12. Värnamo 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
Lag Poäng Matcher Set Poäng Slutresultat
S V F V F Kvot V F Kvot 3-03-13-2 2-31-30-3
1. Eneryda 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
2. Engelholm B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
3. Engelholm C 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
4. Falkenberg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
5. Falköping 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
6. KFUM Göteborg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
7. KFUM Jönköping 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
8. Kronan 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
9. Ljungby 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
10. RIG Falköping B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
11. Veddige Varberg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
12. Värnamo 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
 
Lör 22/09 Eneryda - Ljungby
Lör 22/09 Veddige Varberg - KFUM Jönköping
Lör 22/0914:00 Falköping - KFUM Göteborg
Sön 23/0913:00 Engelholm B - RIG Falköping B
Sön 23/0915:30 Engelholm C - Värnamo
Sön 23/0917:00 Kronan - Falkenberg
 
Lör 06/10 Falkenberg - Engelholm C
Lör 06/1014:00 Värnamo - RIG Falköping B
Lör 06/1014:00 Falköping - Veddige Varberg
Lör 06/1015:00 Ljungby - Kronan
Sön 07/1011:00 KFUM Jönköping - Eneryda
Sön 07/1013:00 Engelholm B - KFUM Göteborg
 
Lör 13/10 KFUM Göteborg - Värnamo
Lör 13/10 Veddige Varberg - Engelholm B
Lör 13/1011:00 Falköping - KFUM Jönköping
Lör 13/1014:00 RIG Falköping B - Falkenberg
Sön 14/1012:30 Engelholm C - Ljungby
Sön 14/1017:00 Kronan - Eneryda
 
Lör 20/10 Eneryda - Engelholm C
Lör 20/10 Falkenberg - KFUM Göteborg
Lör 20/1015:00 Ljungby - RIG Falköping B
Sön 21/1011:00 KFUM Jönköping - Kronan
Sön 21/1012:30 Engelholm B - Falköping
Sön 21/1015:00 Värnamo - Veddige Varberg
 
Lör 27/10 KFUM Göteborg - Ljungby
Lör 27/10 Veddige Varberg - Falkenberg
Lör 27/1015:00 RIG Falköping B - Eneryda
Sön 28/1013:00 Falköping - Värnamo
Sön 28/1013:00 Engelholm B - KFUM Jönköping
Sön 28/1015:30 Engelholm C - Kronan
 
Lör 10/11 Eneryda - KFUM Göteborg
Lör 10/11 Falkenberg - Falköping
Lör 10/1111:00 RIG Falköping B - Engelholm C
Lör 10/1115:00 Ljungby - Veddige Varberg
Sön 11/1111:00 KFUM Jönköping - Engelholm C
Sön 11/1114:00 Värnamo - Engelholm B
Sön 11/1116:00 Kronan - RIG Falköping B
 
Lör 17/11 KFUM Göteborg - Kronan
Lör 17/11 Veddige Varberg - Eneryda
Lör 17/1117:00 Värnamo - KFUM Jönköping
Sön 18/1113:00 Engelholm B - Falkenberg
Sön 18/1114:00 Falköping - Ljungby
 
Lör 24/11 Eneryda - Falköping
Lör 24/11 Falkenberg - Värnamo
Lör 24/1118:00 Kronan - Veddige Varberg
Sön 25/1111:00 KFUM Jönköping - RIG Falköping B
Sön 25/1111:00 Ljungby - Engelholm B
Sön 25/1113:00 Engelholm C - KFUM Göteborg
 
Lör 01/12 KFUM Göteborg - RIG Falköping B
Lör 01/12 Veddige Varberg - Engelholm C
Lör 01/12 Falkenberg - KFUM Jönköping
Lör 01/1214:00 Falköping - Kronan
Sön 02/1215:00 Engelholm B - Eneryda
Sön 02/1217:00 Värnamo - Ljungby
 
Tor 06/1219:00 Kronan - Engelholm B
Lör 08/12 Eneryda - Värnamo
Lör 08/12 Ljungby - Falkenberg
Sön 09/1211:00 KFUM Jönköping - KFUM Göteborg
Sön 09/1213:00 RIG Falköping B - Veddige Varberg
Sön 09/1213:00 Engelholm C - Falköping
 
Tis 11/1219:00 Engelholm B - Engelholm C
Lör 15/12 Veddige Varberg - KFUM Göteborg
Lör 15/12 Falkenberg - Eneryda
Lör 15/1214:00 Falköping - RIG Falköping B
Sön 16/1211:00 Ljungby - KFUM Jönköping
Sön 16/1212:00 Värnamo - Kronan
 
Lör 05/01 Ljungby - Eneryda
Lör 05/01 Falkenberg - Kronan
Lör 05/01 KFUM Göteborg - Falköping
Lör 05/0112:30 Värnamo - Engelholm C
Sön 06/0111:00 KFUM Jönköping - Veddige Varberg
 
Lör 12/01 Eneryda - KFUM Jönköping
Lör 12/01 KFUM Göteborg - Engelholm B
Lör 12/01 Veddige Varberg - Falköping
Lör 12/0116:00 RIG Falköping B - Värnamo
Sön 13/0112:30 Engelholm C - Falkenberg
Sön 13/0117:00 Kronan - Ljungby
 
Lör 26/01 Eneryda - Kronan
Lör 26/01 Falkenberg - RIG Falköping B
Lör 26/0113:00 Engelholm B - Veddige Varberg
Lör 26/0113:30 Värnamo - KFUM Göteborg
Sön 27/0111:00 KFUM Jönköping - Falköping
 
Lör 02/02 KFUM Göteborg - Falkenberg
Lör 02/02 Veddige Varberg - Värnamo
Lör 02/0213:00 RIG Falköping B - Ljungby
Lör 02/0214:00 Falköping - Engelholm B
Sön 03/0212:30 Engelholm C - Eneryda
Sön 03/0214:00 RIG Falköping B - Engelholm B
Sön 03/0217:00 Kronan - KFUM Jönköping
 
Tor 07/0219:00 Kronan - Engelholm C
Lör 09/02 Eneryda - RIG Falköping B
Lör 09/02 Falkenberg - Veddige Varberg
Lör 09/0214:00 Värnamo - Falköping
Lör 09/0215:00 Ljungby - KFUM Göteborg
Sön 10/0211:00 Ljungby - Engelholm C
Sön 10/0211:00 KFUM Jönköping - Engelholm B
 
Lör 16/02 KFUM Göteborg - Eneryda
Lör 16/02 Veddige Varberg - Ljungby
Lör 16/0213:00 RIG Falköping B - Kronan
Lör 16/0213:30 Engelholm B - Värnamo
Lör 16/0214:00 Falköping - Falkenberg
Sön 17/0212:30 Engelholm C - KFUM Jönköping
 
Lör 23/02 Eneryda - Veddige Varberg
Lör 23/02 Falkenberg - Engelholm B
Lör 23/0213:30 Engelholm C - RIG Falköping B
Lör 23/0215:00 Ljungby - Falköping
Sön 24/0211:00 KFUM Jönköping - Värnamo
Sön 24/0216:00 Kronan - KFUM Göteborg
 
Lör 02/03 KFUM Göteborg - Engelholm C
Lör 02/03 Veddige Varberg - Kronan
Lör 02/0314:00 RIG Falköping B - KFUM Jönköping
Lör 02/0315:00 Värnamo - Falkenberg
Sön 03/0312:30 Engelholm B - Ljungby
Sön 03/0314:00 Falköping - Eneryda
 
Lör 09/03 Eneryda - Engelholm B
Lör 09/03 Ljungby - Värnamo
Lör 09/0313:30 RIG Falköping B - KFUM Göteborg
Sön 10/0311:00 KFUM Jönköping - Falkenberg
Sön 10/0312:30 Engelholm C - Veddige Varberg
Sön 10/0316:00 Kronan - Falköping
 
Lör 16/03 KFUM Göteborg - KFUM Jönköping
Lör 16/03 Veddige Varberg - RIG Falköping B
Lör 16/03 Falkenberg - Ljungby
Lör 16/0313:00 Falköping - Engelholm C
Lör 16/0315:00 Värnamo - Eneryda
Sön 17/0312:30 Engelholm B - Kronan
 
Lör 23/03 KFUM Göteborg - Veddige Varberg
Lör 23/03 Eneryda - Falkenberg
Lör 23/0314:00 RIG Falköping B - Falköping
Lör 23/0315:00 Engelholm C - Engelholm B
Sön 24/0311:00 KFUM Jönköping - Ljungby
Sön 24/0317:00 Kronan - Värnamo
Powered by FX