2.divisjon Kvinner Møre og Romsdal

LagSpiltVunnet TaptSettforskjell PoengforskjellPoeng
1. Ålesund VK 9 9 0 27-3 733-421 27
2. Blindheim IL 7 6 1 19-4 556-421 18
3. KFUM Volda 2 9 4 5 14-18 626-699 11
4. SIF/Hessa IL 5 2 3 10-10 428-433 7
5. Fræna VK 8 2 6 9-20 603-688 6
6. Blindheim IL 2 6 2 4 6-15 353-477 5
7. Volda Studentidrettslag 8 1 7 6-21 480-640 4
Runde 1
Lør 20/1011:30 Blindheim IL 2 - KFUM Volda 2 0 - 3 (16-25, 13-25, 16-25)
Lør 20/1012:00 Fræna VK - Blindheim IL 0 - 3 (17-25, 17-25, 22-25)
Lør 20/1013:30 KFUM Volda 2 - Ålesund VK 1 - 3 (25-22, 19-25, 13-25, 13-25)
Lør 20/1014:00 Blindheim IL - Volda Studentidrettslag 3 - 0 (25-12, 25-12, 25-22)
Lør 20/1015:30 Ålesund VK - Blindheim IL 2 3 - 0 (25-19, 25-14, 25-16)
Søn 27/0114:00 Fræna VK - Volda Studentidrettslag (Frænahallen)
Runde 2
Lør 27/1010:30 Volda Studentidrettslag - KFUM Volda 2 3 - 0 (25-20, 25-23, 25-18)
Lør 27/1012:30 Blindheim IL 2 - Volda Studentidrettslag 3 - 2 (15-25, 25-13, 21-25, 25-19, 15-11)
Lør 27/1014:30 KFUM Volda 2 - Blindheim IL 0 - 3 (14-25, 22-25, 24-26)
Lør 27/1016:30 Blindheim IL - Blindheim IL 2 (Voldahallen)
Søn 28/1012:00 Ålesund VK - SIF/Hessa IL 3 - 1 (20-25, 25-14, 25-21, 25-13)
Søn 28/1014:00 SIF/Hessa IL - Fræna VK 1 - 3 (22-25, 15-22, 25-20, 19-25)
Søn 28/1016:00 Fræna VK - Ålesund VK 0 - 3 (14-25, 16-25, 14-25)
Runde 3
Søn 11/1111:00 Blindheim IL 2 - SIF/Hessa IL (Blindheimshallen)
Søn 11/1113:00 SIF/Hessa IL - KFUM Volda 2 2 - 3 (25-19, 15-25, 21-25, 25-21, 13-15)
Søn 11/1115:00 KFUM Volda 2 - Fræna VK 3 - 1 (27-29, 25-22, 25-22, 25-20)
Søn 11/1117:00 Blindheim IL 2 - Fræna VK 3 - 1 (25-22, 25-14, 26-28, 25-20)
Runde 4
Søn 25/1111:00 SIF/Hessa IL - Blindheim IL (Blindheimshallen)
Søn 25/1113:00 Ålesund VK - Volda Studentidrettslag 3 - 0 (25-13, 25-20, 25-12)
Søn 25/1115:00 SIF/Hessa IL - Volda Studentidrettslag 3 - 0 (25-10, 28-26, 25-21)
Søn 25/1117:00 Blindheim IL - Ålesund VK 1 - 3 (23-25, 12-25, 25-16, 23-25)
Runde 5
Lør 01/1211:30 Blindheim IL - Volda Studentidrettslag 3 - 0 (25-13, 25-13, 25-14)
Lør 01/1212:00 Blindheim IL 2 - Ålesund VK 0 - 3 (5-25, 7-25, 10-25)
Lør 01/1213:30 Volda Studentidrettslag - Fræna VK 1 - 3 (15-25, 17-25, 26-24, 24-26)
Lør 01/1214:00 Ålesund VK - KFUM Volda 2 3 - 0 (25-0, 25-0, 25-0)
Lør 01/1215:30 Fræna VK - Blindheim IL 0 - 3 (15-25, 20-25, 15-25)
Lør 01/1216:00 Blindheim IL 2 - KFUM Volda 2 (Fagerlia 1)
Runde 6
Søn 09/1210:30 KFUM Volda 2 - Volda Studentidrettslag 3 - 0 (25-18, 25-18, 25-6)
Søn 09/1212:00 Ålesund VK - Fræna VK (Frænahallen)
Søn 09/1212:30 Blindheim IL 2 - Volda Studentidrettslag (Voldahallen)
Søn 09/1214:00 SIF/Hessa IL - Ålesund VK (Frænahallen)
Søn 09/1214:30 Blindheim IL - KFUM Volda 2 3 - 1 (26-24, 25-11, 21-25, 25-18)
Søn 09/1216:00 Fræna VK - SIF/Hessa IL 1 - 3 (25-22, 21-25, 15-25, 23-25)
Søn 09/1216:30 Blindheim IL 2 - Blindheim IL (Voldahallen)
Runde 7
Lør 02/0211:00 SIF/Hessa IL - Blindheim IL 2 (Ellingsøyhallen 1)
Lør 02/0213:00 KFUM Volda 2 - SIF/Hessa IL (Ellingsøyhallen 1)
Lør 02/0215:00 Fræna VK - Blindheim IL 2 (Ellingsøyhallen 1)
Lør 02/0217:00 Fræna VK - KFUM Volda 2 (Ellingsøyhallen 1)
Runde 8
Søn 10/0213:30 Volda Studentidrettslag - SIF/Hessa IL (Voldahallen)
Søn 10/0215:30 Volda Studentidrettslag - Ålesund VK (Voldahallen)
Runde 9
Lør 16/0210:30 KFUM Volda 2 - Blindheim IL 2 (Voldahallen)
Lør 16/0212:00 Volda Studentidrettslag - Blindheim IL (Larsgården Idrettshall)
Lør 16/0212:30 KFUM Volda 2 - Ålesund VK (Voldahallen)
Lør 16/0214:00 Volda Studentidrettslag - Fræna VK (Larsgården Idrettshall)
Lør 16/0214:30 Ålesund VK - Blindheim IL 2 3 - 0 (25-18, 25-6, 25-11)
Lør 16/0216:00 Blindheim IL - Fræna VK (Larsgården Idrettshall)
Runde 10
Lør 16/0310:30 Ålesund VK - SIF/Hessa IL (Larsgården Idrettshall)
Lør 16/0311:00 Blindheim IL - Blindheim IL 2 (Blindheimshallen)
Lør 16/0312:30 Fræna VK - Ålesund VK (Larsgården Idrettshall)
Lør 16/0313:00 Volda Studentidrettslag - Blindheim IL 2 (Blindheimshallen)
Lør 16/0314:30 SIF/Hessa IL - Fræna VK (Larsgården Idrettshall)
Lør 16/0315:00 Volda Studentidrettslag - KFUM Volda 2 (Blindheimshallen)
Lør 16/0317:00 KFUM Volda 2 - Blindheim IL (Blindheimshallen)
Runde 11
Søn 31/0311:00 Fræna VK - Blindheim IL 2 (Frænahallen)
Søn 31/0313:00 SIF/Hessa IL - KFUM Volda 2 (Frænahallen)
Søn 31/0315:00 KFUM Volda 2 - Fræna VK (Frænahallen)
Søn 31/0317:00 Blindheim IL 2 - SIF/Hessa IL (Frænahallen)
Runde 12
Lør 06/0411:00 SIF/Hessa IL - Blindheim IL (Larsgården Idrettshall)
Lør 06/0413:00 Ålesund VK - Volda Studentidrettslag (Larsgården Idrettshall)
Lør 06/0415:00 Volda Studentidrettslag - SIF/Hessa IL (Larsgården Idrettshall)
Lør 06/0417:00 Blindheim IL - Ålesund VK (Larsgården Idrettshall)
Runde 13
Blindheim IL - SIF/Hessa IL (Lagene avtaler)
Ålesund VK - Blindheim IL (Lagene avtaler)
Powered by FX