2.divisjon Kvinner Trøndelag 2. divisjon

LagSpiltVunnet TaptSettforskjell PoengforskjellPoeng
1. NTNUI 3 2 2 0 6-0 145-83 6
2. Blussuvoll 2 2 0 6-3 200-183 5
3. Snåsa 2 2 0 6-3 190-182 5
4. Levangerstudentene 2 1 1 5-3 180-163 4
5. Nyborg IL 2 1 1 5-5 207-206 3
6. NTNUI 5 2 1 1 3-4 137-165 3
7. Fjellmann IL 2 0 2 3-6 187-196 1
8. NTNUI 4 2 0 2 1-6 141-175 0
9. Lierne 2 0 2 1-6 133-167 0
Runde 1
Søn 21/1011:00 Snåsa - Fjellmann IL 3 - 1 (25-16, 25-23, 12-25, 25-20)
Søn 21/1011:00 NTNUI 5 - NTNUI 3 0 - 3 (12-25, 5-20, 20-25)
Søn 21/1012:00 Levangerstudentene - Blussuvoll 2 - 3 (17-25, 25-17, 25-22, 27-29, 11-15)
Søn 21/1013:00 NTNUI 5 - NTNUI 4 3 - 1 (21-25, 25-22, 29-27, 25-21)
Søn 21/1013:00 Nyborg IL - Snåsa 2 - 3 (25-15, 21-25, 19-25, 25-23, 8-15)
Søn 21/1014:00 Lierne - Levangerstudentene 0 - 3 (18-25, 18-25, 19-25)
Søn 21/1015:00 NTNUI 3 - NTNUI 4 3 - 0 (25-17, 25-12, 25-17)
Søn 21/1015:00 Nyborg IL - Fjellmann IL 3 - 2 (23-25, 18-25, 28-26, 25-23, 15-4)
Søn 21/1016:00 Lierne - Blussuvoll 1 - 3 (23-25, 25-17, 16-25, 14-25)
Runde 2
Søn 18/1111:00 Fjellmann IL - Levangerstudentene (Dragvollhallen 2)
Søn 18/1111:00 Nyborg IL - Lierne (Dragvollhallen)
Søn 18/1112:00 Blussuvoll - NTNUI 3 (Snåsahallen)
Søn 18/1113:00 NTNUI 4 - Fjellmann IL (Dragvollhallen 2)
Søn 18/1113:00 NTNUI 5 - Lierne (Dragvollhallen)
Søn 18/1114:00 Snåsa - NTNUI 3 (Snåsahallen)
Søn 18/1115:00 Levangerstudentene - NTNUI 4 (Dragvollhallen 2)
Søn 18/1115:00 Nyborg IL - NTNUI 5 (Dragvollhallen)
Søn 18/1116:00 Snåsa - Blussuvoll (Snåsahallen)
Runde 3
Lør 24/1112:00 Fjellmann IL - Lierne (Dragvollhallen 2)
Lør 24/1114:00 NTNUI 3 - Fjellmann IL (Dragvollhallen 2)
Lør 24/1116:00 NTNUI 3 - Lierne (Dragvollhallen 2)
Søn 25/1112:00 Levangerstudentene - NTNUI 5 (Snåsahallen)
Søn 25/1114:00 Snåsa - Levangerstudentene (Snåsahallen)
Søn 25/1116:00 Snåsa - NTNUI 5 (Snåsahallen)
Søn 02/1211:00 Nyborg IL - NTNUI 4 (Byneshallen)
Søn 02/1213:00 Blussuvoll - Nyborg IL (Byneshallen)
Søn 02/1215:00 Blussuvoll - NTNUI 4 (Byneshallen)
Runde 4
Lør 19/0111:00 Blussuvoll - NTNUI 5 (Orklahallen)
Lør 19/0111:00 Nyborg IL - NTNUI 3 (Trønderhallen)
Lør 19/0113:00 Blussuvoll - Fjellmann IL (Orklahallen)
Lør 19/0115:00 Levangerstudentene - Nyborg IL (Trønderhallen)
Lør 19/0115:00 Fjellmann IL - NTNUI 5 (Orklahallen)
Søn 20/0112:00 NTNUI 4 - Snåsa (Liernehallen)
Søn 20/0113:00 Levangerstudentene - NTNUI 3 (Trønderhallen)
Søn 20/0114:00 Lierne - Snåsa (Liernehallen)
Søn 20/0116:00 NTNUI 4 - Lierne (Liernehallen)
Runde 5
Søn 27/0112:00 Levangerstudentene - Lierne (Byneshallen 2)
Søn 27/0112:00 Snåsa - Nyborg IL (Orklahallen)
Søn 27/0112:00 NTNUI 3 - NTNUI 5 (Byneshallen)
Søn 27/0114:00 Lierne - Blussuvoll (Byneshallen 2)
Søn 27/0114:00 NTNUI 4 - NTNUI 5 (Byneshallen)
Søn 27/0114:00 Fjellmann IL - Snåsa (Orklahallen)
Søn 27/0116:00 Blussuvoll - Levangerstudentene (Byneshallen 2)
Søn 27/0116:00 NTNUI 3 - NTNUI 4 (Byneshallen)
Søn 27/0116:00 Fjellmann IL - Nyborg IL (Orklahallen)
Runde 6
Lør 02/0212:00 NTNUI 3 - Snåsa (Åsveihallen)
Lør 02/0214:00 Blussuvoll - Snåsa (Åsveihallen)
Lør 02/0216:00 NTNUI 3 - Blussuvoll (Åsveihallen)
Søn 03/0211:00 Fjellmann IL - NTNUI 4 (Trønderhallen)
Søn 03/0213:00 Levangerstudentene - Fjellmann IL (Trønderhallen)
Søn 03/0215:00 NTNUI 4 - Levangerstudentene (Trønderhallen)
Lør 09/0212:00 NTNUI 5 - Nyborg IL (Liernehallen)
Lør 09/0214:00 Lierne - NTNUI 5 (Liernehallen)
Lør 09/0216:00 Lierne - Nyborg IL (Liernehallen)
Runde 7
Lør 16/0312:00 Lierne - NTNUI 3 (Blussuvollhallen)
Lør 16/0314:00 Lierne - Fjellmann IL (Blussuvollhallen)
Lør 16/0316:00 Fjellmann IL - NTNUI 3 (Blussuvollhallen)
Søn 17/0311:00 Levangerstudentene - Snåsa (Dragvollhallen)
Søn 17/0311:00 Nyborg IL - Blussuvoll (Dragvollhallen 2)
Søn 17/0313:00 NTNUI 5 - Snåsa (Dragvollhallen)
Søn 17/0313:00 NTNUI 4 - Nyborg IL (Dragvollhallen 2)
Søn 17/0315:00 NTNUI 4 - Blussuvoll (Dragvollhallen 2)
Søn 17/0315:00 NTNUI 5 - Levangerstudentene (Dragvollhallen)
Runde 8
Søn 31/0311:00 NTNUI 3 - Levangerstudentene (Byneshallen)
Søn 31/0311:00 NTNUI 5 - Blussuvoll (Orklahallen)
Søn 31/0312:00 Lierne - NTNUI 4 (Snåsahallen)
Søn 31/0313:00 Nyborg IL - Levangerstudentene (Byneshallen)
Søn 31/0313:00 Fjellmann IL - Blussuvoll (Orklahallen)
Søn 31/0314:00 Snåsa - NTNUI 4 (Snåsahallen)
Søn 31/0315:00 NTNUI 3 - Nyborg IL (Byneshallen)
Søn 31/0315:00 NTNUI 5 - Fjellmann IL (Orklahallen)
Søn 31/0316:00 Snåsa - Lierne (Snåsahallen)
Powered by FX