3.divisjon Kvinner Hordaland HVBR 3. Div. Kvinner

LagSpiltVunnet TaptSettforskjell PoengforskjellPoeng
1. Gneist 2 3 3 0 9-0 225-113 6
2. BSI 3 3 3 0 9-3 289-257 6
3. Gneist 2 2 0 6-0 150-84 4
4. Fotlandsvåg 4 2 2 6-6 248-250 4
5. Bryggen 2 1 1 3-3 124-116 2
6. Kvernbit 2 2 0 2 2-6 148-186 0
7. Møhlenpris 3 0 3 1-9 186-250 0
8. BSI 4 3 0 3 0-9 111-225 0
 
Gneist - Kvernbit 2 (Sandslihallen)
Møhlenpris - Kvernbit 2
BSI 4 - Fotlandsvåg
 
Tir 23/1020:00 Fotlandsvåg - Kvernbit 2 3 - 0 (25-11, 25-12, 25-17)
Tir 23/1020:20 Bryggen - Gneist 2 0 - 3 (16-25, 19-25, 14-25)
 
Ons 31/1020:20 Gneist 2 - Fotlandsvåg 3 - 0 (25-11, 25-12, 25-15)
Tor 01/1120:00 Kvernbit 2 - BSI 3 2 - 3 (20-25, 25-19, 29-27, 23-25, 11-15)
Søn 04/1111:00 Gneist - Møhlenpris 3 - 0 (25-12, 25-11, 25-17)
Søn 04/1113:00 BSI 3 - Fotlandsvåg 3 - 0 (25-12, 28-26, 25-22)
Søn 04/1115:00 BSI 4 - Bryggen 0 - 3 (17-25, 11-25, 13-25)
 
Ons 07/1120:20 Gneist 2 - BSI 4 3 - 0 (25-9, 25-9, 25-8)
Lør 10/1111:00 Gneist - BSI 4 3 - 0 (25-12, 25-15, 25-17)
Lør 10/1113:00 Møhlenpris - BSI 3 1 - 3 (23-25, 19-25, 27-25, 20-25)
 
Tir 13/1118:30 Fotlandsvåg - Møhlenpris 3 - 0 (25-22, 25-15, 25-20)
Tor 15/1120:00 Kvernbit 2 - Møhlenpris (Meland Aktiv)
Søn 18/1115:30 Møhlenpris - Bryggen (Sandslihallen)
Søn 18/1117:30 BSI 3 - Gneist 2 (Sandslihallen)
 
Tir 20/1120:20 Bryggen - Gneist (Stemmemyren)
 
Tir 27/1120:00 Fotlandsvåg - Gneist (Osterøyhallen)
Ons 28/1120:20 Gneist 2 - BSI 3 (Sandslihallen)
 
Tir 04/1220:20 Bryggen - Kvernbit 2 (Stemmemyren)
Lør 08/1209:00 Møhlenpris - BSI 4 (Stemmemyren)
 
Tir 11/1220:00 BSI 4 - BSI 3 (Haukelandshallen)
Tir 11/1220:00 Fotlandsvåg - Bryggen (Osterøyhallen)
Ons 12/1220:20 Gneist 2 - Gneist (Sandslihallen)
Tor 13/1220:00 Kvernbit 2 - BSI 4 (Meland Aktiv)
 
Ons 09/0120:20 Gneist 2 - Bryggen (Sandslihallen)
Søn 13/0117:00 BSI 3 - Gneist (Stemmemyren)
 
Tir 15/0120:00 Fotlandsvåg - Gneist 2 (Osterøyhallen)
Ons 16/0120:20 Gneist 2 - Kvernbit 2 (Sandslihallen)
 
Tor 24/0120:00 Kvernbit 2 - Bryggen (Meland Aktiv)
Lør 26/0109:00 Møhlenpris - Gneist (Stemmemyren)
Lør 26/0111:00 BSI 4 - Gneist 2 (Stemmemyren)
Lør 26/0111:00 BSI 3 - Bryggen (Stemmemyren)
Søn 27/0111:00 Gneist - Fotlandsvåg (Søreide Idrettshall)
Søn 27/0113:00 BSI 4 - Møhlenpris (Søreide Idrettshall)
 
Tir 05/0220:20 Bryggen - Møhlenpris (Stemmemyren)
 
Tir 19/0220:00 Fotlandsvåg - BSI 4 (Osterøyhallen)
Tir 19/0220:20 Bryggen - BSI 3 (Stemmemyren)
Ons 20/0220:20 Gneist 2 - Møhlenpris (Sandslihallen)
Tor 21/0220:00 Kvernbit 2 - Fotlandsvåg (Meland Aktiv)
 
Tir 05/0320:00 BSI 3 - BSI 4 (Haukelandshallen)
Tir 05/0320:20 Bryggen - Fotlandsvåg (Stemmemyren)
Ons 06/0320:20 Gneist - Gneist 2 (Sandslihallen)
Tor 07/0320:00 Kvernbit 2 - Gneist 2 (Meland Aktiv)
 
Lør 16/0311:00 BSI 4 - Kvernbit 2 (Søreide Idrettshall)
Lør 16/0313:00 Møhlenpris - Gneist 2 (Søreide Idrettshall)
Lør 16/0315:00 Gneist - BSI 3 (Søreide Idrettshall)
Søn 17/0311:00 BSI 4 - Gneist (Søreide Idrettshall)
Søn 17/0313:00 BSI 3 - Møhlenpris (Søreide Idrettshall)
 
Tir 19/0320:00 Fotlandsvåg - BSI 3 (Osterøyhallen)
Tir 19/0320:20 Bryggen - BSI 4 (Stemmemyren)
 
Lør 30/0311:00 Møhlenpris - Fotlandsvåg (Søreide Idrettshall)
Lør 30/0313:00 Gneist - Bryggen (Søreide Idrettshall)
Lør 30/0315:00 BSI 3 - Kvernbit 2 (Søreide Idrettshall)
 
Tor 04/0420:00 Kvernbit 2 - Gneist (Meland Aktiv)
Powered by FX