4.divisjon Kvinner Øst 4. div K Avd. 1

LagSpiltVunnet TaptSettforskjell PoengforskjellPoeng
1. Anker Volley 0 0 0 0-0 0-0 0
2. Asker 2 0 0 0 0-0 0-0 0
3. Bislett Volley 2 0 0 0 0-0 0-0 0
4. Ljan Volley 0 0 0 0-0 0-0 0
5. OSI 5 0 0 0 0-0 0-0 0
6. Oslo Sandvolleyballklubb 0 0 0 0-0 0-0 0
7. Oslo Volley 4 0 0 0 0-0 0-0 0
8. Sentrum 0 0 0 0-0 0-0 0
9. Vestli 0 0 0 0-0 0-0 0
Runde 1
Lør 13/1010:00 Bislett Volley 2 - Sentrum (Nydalen)
Lør 13/1011:30 Oslo Volley 4 - Bislett Volley 2 (Nydalen)
Lør 13/1013:00 Oslo Volley 4 - Sentrum (Nydalen)
Søn 14/1011:00 Anker Volley - Ljan Volley (Nydalen)
Søn 14/1011:00 Asker 2 - Oslo Sandvolleyballklubb (Domus Athletica)
Søn 14/1012:30 OSI 5 - Asker 2 (Domus Athletica)
Søn 14/1012:30 Vestli - Anker Volley (Nydalen)
Søn 14/1014:00 Vestli - Ljan Volley (Nydalen)
Søn 14/1014:00 OSI 5 - Oslo Sandvolleyballklubb (Domus Athletica)
Runde 2
Søn 25/1110:00 Oslo Sandvolleyballklubb - Oslo Volley 4 (Tåsen)
Søn 25/1111:00 Bislett Volley 2 - Vestli (Nesøya Idrettshall (Nesøya Skole))
Søn 25/1111:30 Oslo Sandvolleyballklubb - Anker Volley (Tåsen)
Søn 25/1112:30 Bislett Volley 2 - Asker 2 (Nesøya Idrettshall (Nesøya Skole))
Søn 25/1113:00 Anker Volley - Oslo Volley 4 (Tåsen)
Søn 25/1114:00 Asker 2 - Vestli (Nesøya Idrettshall (Nesøya Skole))
Søn 02/1211:00 Ljan Volley - OSI 5 (Nydalen)
Søn 02/1212:30 OSI 5 - Sentrum (Nydalen)
Søn 02/1214:00 Ljan Volley - Sentrum (Nydalen)
Runde 3
Lør 05/0110:00 Asker 2 - Oslo Volley 4 (Kastellet)
Lør 05/0111:30 Ljan Volley - Asker 2 (Kastellet)
Lør 05/0113:00 Oslo Volley 4 - Ljan Volley (Kastellet)
Søn 13/0111:00 Anker Volley - OSI 5 (Nydalen)
Søn 13/0112:30 Bislett Volley 2 - OSI 5 (Nydalen)
Søn 13/0114:00 Anker Volley - Bislett Volley 2 (Nydalen)
Søn 20/0111:00 Sentrum - Vestli (Tåsen)
Søn 20/0112:30 Sentrum - Oslo Sandvolleyballklubb (Tåsen)
Søn 20/0114:00 Vestli - Oslo Sandvolleyballklubb (Tåsen)
Runde 4
Lør 02/0310:00 Sentrum - Anker Volley (Nesøya Idrettshall (Nesøya Skole))
Lør 02/0311:30 Asker 2 - Anker Volley (Nesøya Idrettshall (Nesøya Skole))
Lør 02/0313:00 Sentrum - Asker 2 (Nesøya Idrettshall (Nesøya Skole))
Søn 10/0311:00 Oslo Sandvolleyballklubb - Bislett Volley 2 (Kastellet)
Søn 10/0312:30 Oslo Sandvolleyballklubb - Ljan Volley (Kastellet)
Søn 10/0314:00 Ljan Volley - Bislett Volley 2 (Kastellet)
Lør 16/0310:00 Vestli - Oslo Volley 4 (Domus Athletica)
Lør 16/0311:30 Oslo Volley 4 - OSI 5 (Domus Athletica)
Lør 16/0313:00 OSI 5 - Vestli (Domus Athletica)
Powered by FX