Nordöstra Svealand Div 4

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Sunnersta AIF B1 2 2 0 0 16-4 53-23 777-579 4
2. Stratos Enköping BTK C 2 2 0 0 16-4 49-25 735-629 4
3. Sunnersta AIF B3 2 2 0 0 16-5 55-27 814-651 4
4. Vassunda IF B 2 2 0 0 16-6 53-29 811-729 4
5. Uppsala BTK D 2 0 0 2 7-16 35-52 803-839 0
6. Bålsta BTK 2 0 0 2 7-16 33-57 783-906 0
7. Norrtälje BTK B 2 0 0 2 3-16 19-50 555-707 0
8. Sunnersta AIF B2 2 0 0 2 2-16 17-51 447-685 0


Omgång 1
Lör 24/09 2022
Arrangör: Sunnersta AIF B2
10:00Sunnersta AIF B1 - Sunnersta AIF B2 8 - 2 Detaljer
10:00Sunnersta AIF B3 - Bålsta BTK 8 - 5 Detaljer
Arrangör: Stratos Enköping BTK C
10:00Norrtälje BTK B - Stratos Enköping BTK C 2 - 8 Detaljer
10:00Uppsala BTK D - Vassunda IF B 5 - 8 Detaljer

Omgång 2
Lör 24/09 2022
Arrangör: Sunnersta AIF B2
14:00Sunnersta AIF B1 - Bålsta BTK 8 - 2 Detaljer
14:00Sunnersta AIF B3 - Sunnersta AIF B2 8 - 0 Detaljer
Arrangör: Stratos Enköping BTK C
14:00Norrtälje BTK B - Vassunda IF B 1 - 8 Detaljer
14:00Uppsala BTK D - Stratos Enköping BTK C 2 - 8 Detaljer

Omgång 3
Lör 15/10 2022
Arrangör: Vassunda IF B
10:00Sunnersta AIF B1 - Sunnersta AIF B3
10:00Sunnersta AIF B2 - Bålsta BTK
10:00Norrtälje BTK B - Uppsala BTK D
10:00Vassunda IF B - Stratos Enköping BTK C

Omgång 4
Lör 15/10 2022
Arrangör: Vassunda IF B
14:00Sunnersta AIF B1 - Norrtälje BTK B
14:00Sunnersta AIF B3 - Uppsala BTK D
14:00Sunnersta AIF B2 - Stratos Enköping BTK C
14:00Bålsta BTK - Vassunda IF B

Omgång 5
Lör 19/11 2022
Arrangör: Bålsta BTK
10:00Sunnersta AIF B1 - Uppsala BTK D
10:00Bålsta BTK - Stratos Enköping BTK C
Arrangör: Sunnersta AIF B2
10:00Sunnersta AIF B3 - Norrtälje BTK B
10:00Sunnersta AIF B2 - Vassunda IF B

Omgång 6
Lör 19/11 2022
Arrangör: Bålsta BTK
14:00Stratos Enköping BTK C - Sunnersta AIF B1
14:00Uppsala BTK D - Bålsta BTK
Arrangör: Sunnersta AIF B2
14:00Vassunda IF B - Sunnersta AIF B3
14:00Norrtälje BTK B - Sunnersta AIF B2

Omgång 7
Lör 10/12 2022
Arrangör: Sunnersta AIF B3
10:00Vassunda IF B - Sunnersta AIF B1
10:00Sunnersta AIF B3 - Stratos Enköping BTK C
10:00Norrtälje BTK B - Bålsta BTK
10:00Sunnersta AIF B2 - Uppsala BTK D

Omgång 8
Lör 10/12 2022
Arrangör: Sunnersta AIF B3
Sunnersta AIF B2 - Sunnersta AIF B1
Bålsta BTK - Sunnersta AIF B3
Stratos Enköping BTK C - Norrtälje BTK B
Vassunda IF B - Uppsala BTK D

Omgång 9
Sön 15/01 2023
Arrangör: Sunnersta AIF B2
10:00Bålsta BTK - Sunnersta AIF B1
10:00Sunnersta AIF B2 - Sunnersta AIF B3
10:00Vassunda IF B - Norrtälje BTK B
10:00Stratos Enköping BTK C - Uppsala BTK D

Omgång 10
Sön 15/01 2023
Arrangör: Sunnersta AIF B2
14:00Sunnersta AIF B3 - Sunnersta AIF B1
14:00Bålsta BTK - Sunnersta AIF B2
14:00Uppsala BTK D - Norrtälje BTK B
14:00Stratos Enköping BTK C - Vassunda IF B

Omgång 11
Lör 04/02 2023
Arrangör: Norrtälje BTK B
10:00Norrtälje BTK B - Sunnersta AIF B1
10:00Uppsala BTK D - Sunnersta AIF B3
Arrangör: Stratos Enköping BTK C
10:00Stratos Enköping BTK C - Sunnersta AIF B2
10:00Vassunda IF B - Bålsta BTK

Omgång 12
Lör 04/02 2023
Arrangör: Norrtälje BTK B
14:00Uppsala BTK D - Sunnersta AIF B1
14:00Norrtälje BTK B - Sunnersta AIF B3
Arrangör: Stratos Enköping BTK C
14:00Stratos Enköping BTK C - Bålsta BTK
14:00Vassunda IF B - Sunnersta AIF B2

Omgång 13
Sön 12/03 2023
Arrangör: Uppsala BTK D
10:00Sunnersta AIF B1 - Stratos Enköping BTK C
10:00Sunnersta AIF B3 - Vassunda IF B
10:00Sunnersta AIF B2 - Norrtälje BTK B
10:00Bålsta BTK - Uppsala BTK D

Omgång 14
Sön 12/03 2023
Arrangör: Uppsala BTK D
14:00Sunnersta AIF B1 - Vassunda IF B
14:00Stratos Enköping BTK C - Sunnersta AIF B3
14:00Bålsta BTK - Norrtälje BTK B
14:00Uppsala BTK D - Sunnersta AIF B2
Powered by FX